מנוף זרוע

הובלה עם מנוף זרוע – מרימים לכם  

הובלה עם מנוף זרוע מאפשרת להעביר רהיטים כבדים או כמות גדולה של ציוד, שלא ניתן להעביר בדרך אחרת.

המנוף מעניק גמישות בהובלה, מסייע לחסוך בזמן ובמאמץ בתהליך ההובלה, ומאפשר להעביר חפצים רבים בבטחה. מתי צריך הובלה עם מנוף שכזה וכמה זה צפוי לעלות? מייד תגלו.

 

זקוקים למנוף זרוע להעברת תכולה?
אצלנו מחיר לשעה הכי זול בישראל
הזמנת מנוף להרמת ציוד, חומרי בניין וריהוט כבד
אפשרות להזמין מנוף עם זרוע מהיום להיום
שירות בפריסה ארצית רחבה

להזמנת מנופים עוד היום חייגו:
053-7934-105

מנוף זרוע

 

מה זה מנוף זרוע ואיך משתמשים בו?

מדובר בסוג של מנוף שמותקן על גבי המשאית, המנוף בעל זרוע מברזל, מעין קרס שמחוברת לפלטה גדולה. המנוף מזכיר את היד האנושית שמסוגלת לנוע לכמה כיוונים, להרים ולהוריד חפצים בצורה מדויקת.

הובלה עם מנוע זרוע איך משתמשים
הובלת חומרי בניין בעזרת הזרוע אנו מרימים חומרי בניין לבניינים רבי קומות, או שאין דרכי גישה אליהם, כמו חול, בטון, מלט, משטחי זכוכית ואבנים.
הובלות קטנות אנו משתמשים במנוף קטן להובלת בית קטן או מספר פריטים. מגיעים עם המשאית עד לרחוב ויכולים להעביר חפצים כבדים או שאינם עוברים בפתחי הבית.
הובלת תכולת בית אנו משתמשים במנוף להובלת התכולה של דירה שלמה שכוללת רהיטים כבדים, ג'קוזי, חפצים רבים, אקווריום ועוד.

 

עושים את זה בגדול – יתרונות הובלה עם מנוף זרוע קטן

1. חסכון בזמן ובמאמץ  – מנוף קטן מאפשר להוריד או לעלות חפצים ורהיטים במהירות וללא מאמץ פיזי. כך שבמקום שהסבלים ירדו ויעלו במדרגות עשרות פעמים, תקבלו את אותה התוצאה במהירות.

2. הגנה על החפצים – במהלך הובלת הרהיטים בצורה ידנית, הם עלולים להיפגע בחדר המדרגות, לקבל מכה מהקירות או ליפול. המנוף מצמצם באופן משמעותי את הסיכון לפגיעות.

3. אין דרך אחרת – המנוף משמש כפתרון מעולה במצבים בהם תנאי הדרך לא מאפשרים להעביר את החפצים בצורה ידנית, כמו שאין מעלית בבניין, או שפתחי הבית צרים.

4. משקל כבד לגובה – מנוף בגודל קטן מסוגל להרים פרטים כבדים או גדולים עד לגובה של 20 מטרים, שאין אפשרות או יכולת להרים אותם בצורה ידנית.

 

הובלות אמצעות מנופי זרוע – מתי משתמשים?

* הובלות דירות – מנוף מהסוג הזה מתאים להובלת תכולת דירות קטנות או גדולות, כשאין דרכי גישה נוחים לתוך הבית, כשהמסדרון או המדרגות צרים מדיי, או שכמות הרהיטים, המשקל והגודל שלהם לא מאפשרים את העברתם בצורה ידנית.

* בתחום הבנייה – במתחמים של בנייה לגובה יש צורך במנוף בעל זרוע שיכול להוביל ציוד בנייה כבד אל תוך אזורי הבנייה. גם במקרים שבהם אין גישה או שהמדרגות לא בנויות, ניתן להיעזר במנוף.

* פינוי פסולת – במקרים בהם יש צורך לפנות כמות גדולה של גזם, פסולת ממתחמי בנייה והריסה, או להעברת עצים ושיחים שנעקרו.

* העברת זכוכית – המנוף מאפשר להעביר זכוכית לכל מקום בבטחה, הודות לתופסני הוואקום שמבטיחים שהזכוכית תישאר במקומה.

 

איך בוחרים חברת הובלות להשכרת מנוף?

 בחרו בחברה מומלצת – כדאי לבצע סקר שוק ולבחון הצעות מחיר שונות ממספר חברות במקביל. חברת הובלות 100 מציעה שירות מקיף של הובלות, כולל שילוב בין הובלה ידנית ומנוף להעברת בתים, בדרך מקצועית ויעילה.

 רישיון – בחרו בחברת הובלות בעלת רישיון עסק וביטוחים מתאימים, המאפשרים שימוש במנופים ועבודות בגובה, וכן מכסים אתכם במקרה שחלילה יגרם נזק.

√ עלויות – השכרת מנוף זרוע מייקר את עלויות ההובלה, כך שכדאי לבחור בחברת הובלות שמציעה מחירים הוגנים עבור השירות. בדקו איזה אופציה הכי משתלמת עבורכם, האם ניתן להשכיר לפי מספר שעות, או ליום שלם בלבד.

 

כמה עולה הובלה עם מנוף זרוע?

טווח מחירים להשכרת מנוף זרוע משתנה בהתאם למספר השעות, מספר הפועלים, מה מרחק הנסיעה הצפוי, וממה מורכבת העבודה.

עבור שירותי מנוף זרוע מחיר צפוי להיות בין 650-1,000 ₪ לשעתיים עבודה של הרמת פריטים לגובה של 20 מטרים.

אם מדובר בטווח של עד 45 מטרים לגובה, הובלת מנוף של שעתיים צפויה לעלות בין 1,000-1,500 ₪.

לבניינים רבי קומות שזקוקים לשירות הובלה עד 60 מטרים, השכרת המנוף לשעתיים תעלה כ-2,300-2,600 ₪.

Call Now Button