הובלת תנור

מבצעים הובלת תנור ביתי ותעשייתי במחיר זול!

הובלת תנור זה שירות נפוץ ומבוקש מאוד בישראל, שכן מכשיר האפייה נמכר באופן תדיר למדי באתרים כמו יד 2 או דרך הפייסבוק, כשהתנורים הנפוצים ביותר להובלה הינם תנור Electrolux, Bosch ו AEG. עם זאת, רבים לא יודעים כיצד להכין את התנור שלהם לקראת ההובלה בדרך שתעזור למובילים וגם לכם להגן עליו ולבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר. לא משנה אם אתם צריכים להעביר תנור צר ביתי של חברת סימנס, אם דרושה לכם הובלת תנור למסעדות או אפילו אם אתם צריכים לבצע הובלת תנור הסקה – אנחנו, הובלות 100, נעזור לכם לדעת כיצד עליכם להתכונן לקראת ההובלה הן מבחינת הכנת התנור והן מבחינת הכרת המחירים.

 

הובלת תנורים ביתיים ותעשייתיים במחיר הכי זול!
אפשרות להובלה בעזרת מנוף
מבצעים הובלה מכל חנות בארץ ישירות אליכם
אפשרות לבצע פירוק והרכבה של דלת התנור
שירות 24 שעות ביממה

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת תנור בפריסה ארצית

טיפים עבור הובלת תנור ביתי

√ בין שברצונכם להעביר תנור רגיל ובין שיש לכם צורך להוביל תנור משולב, חשוב שקודם כל שתנקו אותו היטב מבחוץ וגם מבפנים, שכן לעיתים יש צורך לפרק את דלת התנור, במיוחד כשמדובר בתנור גדול, על מנת להוציא אותו דרך מפתן הדלת.

√ אם בחרתם להשאיר את דלת התנור מחוברת, עטפו אותה בעזרת ניילון בועות, ועשו זאת עבור כל חלק בנפרד, כולל הידית, גם אם פירקתם את דלת התנור, או שתשאירו לנו לבצע כל פעולה שכזו שאינכם מעוניינים או יכולים לבצע בעצמכם.

√ ארזו בנפרד את חלקי הכיריים בשקית פשוטה.

√ נתקו את התנור מהגז לפני ההובלה, רק אל תשכחו לסגור גם את צינור הגז. תוכלו להשאיר את המטלה הזו למובילים, אשר יוכלו גם לחבר אותו לתשתית הגז בדירת היעד.

 

טיפים עבור הובלת תנור תעשייתי

√ גם תנורים תעשייתיים יש לנקות היטב לפני ההובלה, לנתק מן הגז ולרפד, אולם מומלץ להשאיר את כל מטלות ההובלה, למעט הניקיון, למובילים שלנו.

√ בשל העובדה שתנור תעשייתי הינו לרוב רחב, יש צורך להזמין לעיתים קרובות מנוף להרמת תנור תעשייתי, אשר יעזור לסבלים להעביר אותו בצורה בטוחה ונוחה אל משאית ההובלה. הובלת תנור כבד עם מנוף תצריך מכם תוספת תשלום של 200 שקלים לכל הפחות לפי שעה, אך דעו לכם שברוב המוחלט של המקרים, הובלת תנורים יכולה להסתיים תוך שעה אחת בלבד, בהתאם למרחק ההובלה.

 

כמה עולה הובלה של תנור ומה כלול במחיר?

הובלה בסיסית של תנור, ללא תוספת של שירותי מנוף, תסתכם בעלות של 190-400 שקלים, וזה כולל פירוק והרכבה של דלת התנור במידת הצורך. עלות ההובלה תושפע בעיקר על ידי תנאי ההובלה (בדקו במחירון) – אם אתם גרים בדירה בקומה גבוהה ולא ניתן להכניס את התנור למעלית, תידרשו לשלם יותר עבור הובלה של תנור בחדר מדרגות, אותה יוכל לבצע סבל אחד על גבו בעזרת סבליקה שתעזור לו לבצע פניות בקלות ובבטחה, מבלי שייווצר ולו הנזק הקל ביותר לתנור שלכם. אם אכן נוצר נזק בשל רשלנות של המובילים או מכל סיבה אחרת, חשוב שתדעו שאצלנו תקבלו גם ביטוח מלא על הההובלה שלכם.

 

שאלות ותשובות על ביצוע הובלות תנורים

מהי השעה המוקדמת ביותר שבה אפשר להזמין שירות הובלת תנור?

אנחנו ערוכים לספק את השירות בכל שעה שתרצו, כולל שעות בוקר מוקדמות במיוחד.

האם אפשר להזמין דרך האתר הובלה של תנור מחנות לאחר הקנייה?

כן, ובמחירים משתלמים יותר מאלה שתידרשו לשלם לחנות עצמה.

כמה זמן אורכת הובלה של תנור עם מנוף בתוך העיר?

בדרך כלל כשעה, אם כי מצב הפקקים עשוי להאריך את משך השירות.

האם נהוג לתת גם טיפ לסבל מעבר לעלות ההובלה של תנור?

ההחלטה הזו נתונה לשיקול דעתכם, בהתאם לרמת השירות שקיבלתם.

Call Now Button