אחסנה בירושלים

בהתאם לסטנדרט הגבוה של העבודה והשירותים, אשר הפך אותנו לשם דבר בתחום, גם בנושא האחסון, החברה עושה ככל יכולתה בשביל להיות 100 עבור לקוחותיה. על מנת לספק ללקוחותינו פתרון איכותי ככל הניתן, אנו מקפידים על תנאי אחסון ללא פשרות – אחסנה בירושלים ב 100%

מחסנים בירושלים לאחסון תכולת דירות ומשרדים!
– מחסנים מאובטחים עם מצלמות 24/7
– אפשרות אחסון דירה בירושלים מהיום להיום
– אחסנה בירושלים לתקופות קצרות וארוכות – אפשרות מעל שנה!
מחירים מיוחדים לתושבי ירושלים והסביבה

לקבלת פרטים וייעוץ הרימו טלפון:
053-7934-105

אחסנה בירושלים במחסן מאובטח

אחסנה בירושלים עם הובלות 100

כמה עולה אחסון דירה בירושלים? מה מחיר של אחסנת משרד בירושלים? מה יותר יקר אחסון דירה במכולה או במחסן? לקבלת מחיר חייגו וייעוץ חייגו: 053-7934-105

ניקיון מחסנים– המחסנים של החברות עמם אנו עובדים עוברים ניקיון שוטף בפרקי זמן קצובים. הניקיון מסייע, כמובן, בשמירה על תקינותם של המטענים השונים ומגן עליהם מפני פגיעות שונות, הנגרמות על ידי גורמים כגון אבק, לחות וכיו"ב.

הדברת מזיקים תקופתית – החושך ומיעוט האנשים ובעלי החיים המסוכנים, הופכים מקומות כגון מחסנים לאתר אטרקטיבי עבור מזיקים שונים. לכן, אנו מקפידים שהמחסנים של החברות עמם אנו עובדים יעברו הדברת מזיקים תקופתית ומונעת, אשר פותרת את הנושא מראש, מבלי לתת למזיקים הזדמנות להתנחל מלכתחילה.

מערכות אבטחה– אומרים שהפרצה קוראת לגנב. באותה המידה, הפוטנציאל לדברי הערך המאוחסנים עלול לקרוץ לגורמים קרימינליים. על כן אנו עובדים רק עם חברות אשר המחסנים שלהם מצוידים במערכות אבטחה מתקדמות שתבטיח שהמטען יקר הערך שלכם ימתין לכם בבטחה, עד שתהיו מוכנים לאסוף אותו למעונכם החדש.

סידור נכון וארגון חכם– אחד מן הדברים המזיקים ביותר לחפצים באחסון, הוא סידור לא נכון שלהם. סידור או ארגון לא נכון של ארגזים, למשל, יכול להסב נזק חמור לתכולתם. המשקל המופעל עליהם יכריע אותם עם הזמן וסידור לא נכון שלהם עלול להקשות עד מאוד כל אפשרות לגישה נוחה אליהם. לכן, המומחים של הובלות 100 מקפידים על צורת האחסון, בהתאם לניסיונם, באופן שישמור על רכושכם בצורה המיטבית.

Call Now Button