הובלת מזנון

הובלות לכל סוגי המזנונים

אז מה צריך כדי להוביל מזנון עם המובילים הטובים ביותר? פשוט להישאר היכן שאתם נמצאים: באתר "הובלות 100"! אנחנו שמחים לשרת אתכם עם שירות הובלה והרכבת מזנון בזול! אנחנו עובדים בזמינות מלאה אליכם, שולחים את המובילים הטובים ביותר ומתמחרים את השירות במחירים הזולים ביותר בענף ההובלות! כמה עולה הובלת מזנון? פחות ממה שתוכלו לדמיין…

הובלת מזנונים כולל הרכבה ופירוק
מחיר החל מ-180 ₪
– אפשרות להזמין מוביל מהיום להיום
– ניתן להזמין הובלת מזנון ישירות מחנות המפעל
– הובלת מזנון עם מנוף הובלות בדירות ללא מעלית
מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מזנון מעכשיו לעכשיו

למה להמהר כשאפשר ללכת על בטוח? פירוק והרכבה, עלינו

אנחנו לא מגיעים רק לבצע עבורכם הובלת מזנון עץ, אלא הרבה מעבר. המון פעמים יש צורך בפירוק המזנון על מנת להוביל אותו בצורה הבטוחה ביותר. אז רגע לפני שאתם לוקחים את המזנון לידיים ומתחילים לפרק אותו בעצמכם, דעו כי המובילים שלנו הם לא רק מובילים, אלא הרבה מעבר! אנחנו נוכל לבצע עבורכם את המלאכה של פירוק והרכבת מזנון תלוי! כך, אתם לא צריכים לחשוש ממזנון שבור או כזה שפורק שלא על פי הנדרש – יש אותנו!

 

מפנים את תכולת המזנון לפני הגעת המובילים

אנחנו נדאג לכל העבודה מא' ועד ת' – מה נדרש מכם? פשוט להכניס את כל התכולה שבתוך המזנון אל תוך ארגזים. כך, אנחנו לא נצטרך להגיע ולהמתין לכם שתפנו את כל הפריטים שלכם, אלא נוכל מיד לצאת לדרך עם פירוק המזנון שלכם. מיד לאחר מכן ניקח אותו אל משאית ההובלה, וכשנגיע אל נקודת היעד שתגדירו נתחיל להרכיב אותו. אתם לא צריכים אפילו לדעת איך להרכיב מזנון – גם לזה אנחנו דואגים!

 

מחיר הובלת מזנון טלויזיה – כמה תשלמו לנו?

המחירים שאנו מציעים לכם להובלת המזנונים הינם רלוונטים לכל סוגי המזנונים. לכן, אם השירות שתקבלו מאיתנו הוא שירות של הובלת מזנון זכוכית, המחיר יהיה בממוצע בין 180-400 שקלים. דומה הדבר גם עם הובלה והרכבת מזנון צף או הובלה של שידת טלוויזיה – המחיר נשאר באותו טווח המחירים! את המחיר המדויק נעניק לכם לאחר איפיון כמה פרמטרים חשובים לרבות הקומה בה אתם גרים והאם ישנה מעלית, עד כמה כבד המזנון שלכם וכמה אנשי צוות צריך בכדי להוביל אותו. מה שבטוח – מאיתנו אתם מקבלים מחיר זול!

Call Now Button