אחסנה לטווח ארוך

אחסון לטווח ארוך – לשמור על הציוד שלכם בטוח ומוגן

לא משנה אם אתם עוברים דירה אבל הדירה המיועדת עדיין לא מוכנה, לא משנה אם סגרתם חוזה על תאריך עם המשרד החדש ובעל הנכס החליט לקחת לעצמו עוד כמה ימים, לא משנה אם החלטתם לטוס לחו"ל לתקופה ארוכה ואין לכם איפה להשאיר את הציוד ולא משנה אם הצטבר לכם המון ציוד שפשוט לא נכנס בבית- אתר הובלות 100 ריכז עבורכם את כל חברות ההובלה והאחסנה המובילות בישראל כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן על חיפושים ולקבל את כל ההצעות המשתלמות והאטרקטיביות ביותר במקום אחד.

אחסנה לטווח ארוך גם אם מדובר על כמה חודשים או אפילו שנה!
מחירים מיוחדים לתושבי ירושלים
הנחות למזמינים אחסנה מעל חודש ימים

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

אחסנה לטווח ארוך במחסנים מאובטחים

אחסון ציוד לטווח ארוך זו אופציה מצוינת כדי שתוכלו לשמור על הציוד שלכם מוגן ובטוח גם שהוא לא קרוב אליכם. שמדובר בציוד יקר ערך, הן מבחינה כספית והן מבחינה סנטימנטאלית מומלץ שלא לקחת סיכונים ולשמור את הציוד והחפצים אצל חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון. אחסנת ציוד לא מצריכה מכם לנקות את האבק בכל יום, לא לדאוג שאין מזיקים וחרקים, לא לשמור על הציוד ללא פגיעות ולא לבדוק שאף אחד לא נוגע בציוד שלכם- את כל הפעולות האלו ועוד הרבה מעבר תוכלו לדרוש מחברת האחסנה שתעשה את כל העבודה עבורכם.

100

אחסנה לטווח ארוך במכולה – שמירה צמודה על הציוד שלכם

אחסון ציוד במכולות מבטיח לכם הרבה מאוד שקט שכן אתם יודעים שגם יש לכם הרבה מאוד מקום וגם הרבה יותר בטוח לשמור את הציוד במכולות מאובטחות ושמורות מאשר במחסן או מקלט נידח במקום שומם. אחסון ציוד לטווח קצר או לטווח ארוך זה לא אמור לשנות לחברה שאתה מפקידים בה את הציוד יקר הערך שלכם, העיקר שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהחפצים שלכם שמורים כמו שצריך. באתר הובלות 100 בירושלים תוכלו למצוא גם אפשרות של אחסנת ציוד לחודש ואפילו לשנה, כלומר אתם לא מחויבים בתקופה ארוכה או במחיר מינימום- גם אם נתקעתם עם תכולת הבית או המשרד שלכם לתקופה קצרה עדיין תוכלו למצוא פתרונות באתר. אחסון ציוד זו לא משימה מורכבת או מסובכת וזאת בתנאי שבוחרים את החברה הנכונה ביותר עבורכם.

Call Now Button