הובלת מדיח כלים

הובלות בזול לכל סוגי מדיחי הכלים

אתר "הובלות 100" עוזר לכם לנקות את כל כלי המטבח שלכם עם שירות של הובלות למדיח הכלים! השירות שאנחנו מעניקים תקף לכל סוגי המדיחים הקיימים כיום בשוק. אנחנו מבצעים את ההובלות גם באמצעות צוות של סבלים וגם בעזרת מנוף במקרים בהם לא ניתן להוביל את המדיח ידנית. אז אילו סוגי מדיחים אנחנו מובילים, מדוע חשוב להמנע מהובלה שלא מתבצעת על ידי חברת הובלות וגם כמה עולה הובלת מדיח כלים? כל התשובות לפניכם:

הובלת מדיחי כלים במחירים נוחים!
החל מ-150 ש"ח – אם כחלק ממעבר דירה 100 שח בלבד
– שירות מהיום להיום
– מובילים את כל סוגי המדיחים
– אפשרות הובלה ישירות מהחנות
– מתקינים מדיחים אינטגרלים

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מדיח כלים 24 שעות ביממה

אילו סוגי מדיחים אנחנו מובילים?

ההובלות שלנו לא תקפות לסוגים מסוימים של מדיחים. אנחנו משרתים את קהל הלקוחות שלנו בצורה נרחבת ומעניקים שירות של הובלה והתקנת מדיח כלים אינגרלי, חצי אינגרלי ומלא. לכל מדיח יש מבנה שונה ואנחנו נוביל את כל הסוגים הקיימים: הובלת מדיח כלים צר, רחב, קומקפטי או מגירה. מחיר הובלה והתקנת מדיח כלים בין היתר מבוסס על צורת המדיח ועל סוגו. ומה לגבי חברות המדיחים? המובילים שלנו מכירים היטב את כל סוגי המדיחים של כל החברות ויודעים היטב איך לחבר אותם, לנתק אותם ולהרכיב אותם: מדיחים של סמסונג, סימנס, בוש, באקו, אלקטרולוקס ועוד.

 

ממה להיזהר? מהובלה עצמאית

לכאורה מדובר רק במדיח כלים ורבים בטוחים כי הם יכולים להוביל אותו עצמאית במושב האחורי של הרכב או על הגג. חשוב לדעת כי הובלה עצמאית שאינה מבוססת על ידע נרחב של תקני הבטיחות בהובלה יכולה להסתיים באסון. זאת כמובן מבלי שמדובר כלל על איכות המדיח שלכם שיכולה להיפגע בעקבות נפילתו, פגיעה בחלקיו או בחיבורי החשמל. גם אם אתם צריכים הובלת מדיח כלים קטן, תמיד כדאי להסתייע בשירות של חברה מקצועית שתדאג גם להובלה וגם להתקנה.

 

המחירים של הובלות המדיח דרכנו

אז כמה עולה להוביל את המדיח עם המובילים שלנו? אצלנו המילה "זול" אינה מילה זרה שבאה לבקר אחת לתקופה, אלא היא חלק מהשירות שאנחנו מעניקים! אם אתם מחפשים הובלה של המדיח במחיר זול, אתם נמצאים במקום הנכון. המחיר שלנו להובלת המדיח עומד בממוצע על בין 150-400 שקלים, כאשר המחיר כולל את אריזת המדיח ואת הובלתו באמצעות עבודת סבלות.

מתי המחיר מתייקר? אם לא נוכל להוביל את המדיח שלכם בעבודת סבלות מאחר ואין לכם בבניין מעלית, נמליץ על הובלת מדיח כלים עם מנוף. המנופים המתקדמים שאיתם אנחנו עובדים מגיעים עד לפתח המרפסת או החלון בדירה שלכם, ודרכם מניידים את המדיחים אל עבר משאית ההובלה. לא נלחמים בחדרי מדרגות צרים או במעליות קטנות – פשוט מובילים עם המנוף. המחיר כמובן כולל את התקנת המדיח כך שאינכם צריכים לפתוח מדריכי המסבירים איך מתקינים מדיח כלים או איך מחברים מדיח כלים לברז. כשאתם בוחרים בנו – אתם בוחרים בטוב ביותר!

Call Now Button