הובלת מחסן

איך להבטיח הובלת מחסן מקצועית ולא יקרה?

צריכים להעביר מחסן מכל סוג ממקום למקום? אל תתפשרו על איכות השירות, ואין צורך גם לשלם מחיר גבוה מדי. אצלנו תמצאו מובילים מנוסים ואמינים שמתמחים בכל סוגי ההובלות של מחסנים, כולל הובלת מחסן לוגיסטי.

גם אם אתם זקוקים להובלה מהיום להיום או לכל שירות מיוחד אחר הגעתם למקום הנכון. המובילים שאנחנו מציעים לכם פרוסים בכל רחבי הארץ ונותנים שירות לבעלי מחסנים פרטיים ועסקיים בצפון, במרכז ובדרום – זמינות גבוהה ואיכות עבודה עוד יותר גבוהה!

הובלת מחסן בשירות מהיר זול ויעיל!
החל מ-200 ש"ח
אפשרות הובלה והרכבה מהיום להיום
אנו מבצעים גם הובלת תכולת מחסן במחיר מוזל 

הובלת מחסנים בפריסה ארצית רחבה – ישירות מהחנות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מחסן ביתי או גדול

הדגשים החשובים של כל סוג הובלה

באופן טבעי ישנם הבדלים משמעותיים בין הובלת מחסן ביתי לבין הובלה של מחסן גדול שהוא חלק ממערך לוגיסטי של חברה מובילה. הטבלה הבאה מפרטת הדגשים החשובים של כל סוג שירות, כך שתדעו בדיוק מה אתם צריכים ומה לוודא עם חברת ההובלה שתבחרו:

סוג השירות מה חשוב לבדוק?
הובלת מחסן ביתי שירות שנחשב פשוט יחסית – אבל גם כך רצוי לסכם על לוח זמנים מחייב כדי שהתוכניות שלכם לא ישתבשו בגלל מובילים לא אחראיים
הובלה של מחסן לוגיסטי הובלה זו מחייבת תכנון מדויק כדי לצמצם למינימום את משך ההובלה, ולאפשר לעסק לחזור לפעילות שגרתית תוך זמן קצר ככל האפשר. מומלץ לבקש לו"ז מפורט ומחייב.
הובלת מחסן גינה כדאי להעדיף מובילים שמקפידים על עבודה מהירה אבל גם זהירה, כדי שלא ייגרם נזק לגינה – נזק שקשה לתקן
 הובלת והרכבת מחסן פלסטיק מחסנים מתפרקים (למשל מחסני כתר) ניתן לפרק עוד לפני ההובלה ולהרכיב שוב במקום החדש. חשוב לוודא מה כולל השירות ואם האחריות על הפירוק וההרכבה היא שלכם או של המובילים
הובלות עם מנוף הובלת מחסן עם מנוף מזמינים אך ורק מחברה שברשותה ציוד איכותי, ועוד יותר חשוב – ניסיון בעבודות מסוג אלה. עם אנשי מקצוע חסרי ניסיון ההובלה עלולה להסתבך ולהתארך, וכמו כן עלול להיגרם נזק לציוד שלכם

איך נקבע מחיר ההובלה?

הפרמטר העיקרי שלפיו קובעים את מחיר ההובלה של המחסן הוא גודל המחסן וכמות הפריטים שמאוחסנים בו. באופן טבעי הובלת מחסן כתר ביתי תהיה זולה יותר בהשוואה לעלות הובלת מחסנים לוגיסטיים שמאוחסן בהם ציוד כבד או לחילופין ציוד רגיש מאוד שמחייב התנהלות מיוחדת.

עוד פרמטר שמשפיע על העלות הוא המרחק בין המקום ממנו לוקחים את המחסן אל המקום שבו הוא יוצב מחדש. גישה חופשית בשני המקומות מקצרת את הזמן הדרוש להובלה ומפחיתה את העלות, כשלעומת זאת אם נדרשת הובלה והרכבת מחסן בעזרת מנוף השירות יהיה יקר יותר.

איך לבחור חברת הובלה?

כל אנשי המקצוע והחברות שפורטל הובלות 100 מציע לכם הם בעלי ניסיון, תודעת שירות גבוהה ואמינות מרבית. בהתאם בכל מקרה תזכו בהובלה מקצועית ובראש שקט. מומלץ להעדיף את מי שמספק לא רק הצעת מחיר אטרקטיבית אלא גם התחייבות מפורטת לגבי הלו"ז, ובמיוחד אם יש לו גם המלצות אותנטיות של לקוחות קודמים.

Call Now Button