מחסנים להשכרה בירושלים

נמצאים בין דירות? נוסעים לחו"ל לטיול או לשליחות? לא יודעים איפה לשים את הדברים בינתיים? פורטל הובלות 100 שמח להעניק לכם פתרון ולהעמיד לרשותכם מחסנים בירושלים!

מחסנים להשכרה בירושלים לכל מטרה במחיר הכי זול!
השכרת מחסן בירושלים לאחסון תכולת חנות, משרד, דירה

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
053-7934-105

אפשר גם להשאיר הודעה – מבטיחים לחזור ומהר

מחסן להשכרה בירושלים בזול

מחסנים להשכרה בירושלים לאחסון מטענים, סחורות ודירות

חברת הובלות 100 הציבה לה למטרה להעניק ללקוחותיה פתרונות איכותיים ומקיפים בתחום ההובלות והאחסנה, וזאת תחת קורת גג אחת ובמחירים הכי זולים. במסגרת זו מציע פורטל הובלות 100 השכרת מחסנים בירושלים, בהם ניתן לאחסן תכולות של דירות ומשרדים בכל היקף ולכל תקופה. בין אם יש לכם עסק אותו עליכם להעביר בשלבים ובין אם אתם סטודנטים שזקוקים לשירותי הובלה או אחסון זמני בין דירות, אצלנו תמצאו מענה מעולה!

כדי להבטיח שתקבלו את חוויית השירות הטובה ביותר, אנו מפעילים צוות מקצועי שיעזור לכם לבחור את המחסן המתאים מתוך רשימת נותני שירות של השכרת מחסנים בירושלים. השירות שלנו כולל חדרי אחסון מרווחים, נוחים ושמורים היטב. אזור המחסנים מנוקה בקפידה ונשמרים בו תנאים הולמים מבחינת ניקיון, טמפרטורה, הדברה ואבטחה. באופן זה, לקוחותינו יודעים שהמטענים שלמים נמצאים בידיים טובות, עד לסיום תקופת האחסון הדרושה.

מחסנים בירושלים

מחסנים להשכרה בירושלים – בין שירותי הפורטל

אחסון דירות

אחסון משרדים ועסקים

אחסון פריטים בודדים

הובלה אל האחסון וממנו

שירותי אריזה ופריקה

פירוק והרכבת רהיטים

מחסן להשכרה בירושלים – אצל הובלות 100

בזכות ניסיוננו הרב בתחום שירותי ההובלות, ביכולתנו לספק מענה מקיף, משלב האריזה, עבור בהובלה אל המחסנים וכלה בהוצאת המטען מן המחסן והובלתו ליעדו החדש. צוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו יכול להגיע אליכם, לבצע את האריזה, בהתאם לתנאים הנדרשים מאחסון קצר או אחסון לטווח ארוך, לפרק רהיטים ולארוז אותם באופן שיאפשר את שימורם המיטבי ועוד

עם השירות המקצועי והמקיף והביטוח המקיף, אשר מכסה את המטען הן בזמן ההובלה והן בזמן האחסון, אתם יכולים להיות בטוחים שהרכוש היקר לכם בטוח במאה אחוז!

Call Now Button