דף הבית > הובלת מזרון

הובלת מזרון

הלילה ישנים טוב – על הובלות המזרנים

עם השירות המקצועי הניתן לכם דרך "הובלות 100", אתם יכולים לישון טוב הלילה! אחד משירותי ההובלות המוצעים לכם דרכנו הוא שירות של הובלת מזרונים בכל הגדלים ושל כל החברות כולל עמינח, קינג דויד, קינג רויאל ועוד. לשירותכם, אנחנו נוכל לבצע הובלת מזרנים מחנות שבה קניתם את המזרן מיד לאחר שביצעתם את הרכישה, או לחילופין להוביל עבורכם את המזרן מהדירה הנוכחית אל הדירה החדשה.

הובלת מזרן זוגי או יחיד במחיר מנצח!
– הנחות מיוחדות לפונים דרך האתר
– עטיפת המזרן עם ניילון כדי לשמור עליו
– אפשרות הרמת המזרן עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מזרן יחיד או זוגי

האם ניתן לבצע הובלות באמצעות טנדר?

המון פעמים נוכל לבצע עבורכם הובלת מזרן בטנדר. אם השירות שאתם צריכים הוא הובלת מזרן יחיד, לרוב לא תהיה כל בעיה לנייד אותו באמצעות הטנדר. מדוע כדאי להוביל בצורה שכזו? מאחר וההובלות עם הטנדרים הן הובלות פשוטות יותר החוסכות זמן ואינן מורכבות לוגיסטית. אם אתם צריכים מנגד הובלת מזרן כבד וגדול, תיבחן אפשרות להוביל אותו בצורה אחרת, כאשר המטרה היא תמיד הבטיחות בהובלה.

 

הובלת מזרן על גג הרכב שלכם – האם מומלץ?

כנהגים בכביש גם לכם יצא לבטח לראות לא אחת נהגים המובילים על הרכב הפרטי שלהם את המזרן. הובלה עצמאית-חובבנית יכולה להיות מסוכנת מאד מאחר והיא מסכנת גם אתכם וגם את יתר הנהגים. קשירה לא נכונה של המזרן יכולה לגרום לתנודות שיכולות להפריע לשדה הראייה שלכם ובמקרים שונים אפילו ליפול מהגג. הובלת מזרן זוגי ענק וגם מזרן קטן יחיד לא מובילים לבד!

 

כמה עולה להוביל את המזרן?

אחרי שתגלו כמה עולה הובלת מזרן דרך האתר שלנו תבינו כי אין כל סיבה שתסתכנו במטען חורג ובעבירה על החוק. מחיר הובלת מזרן דרכנו יעלה לכם בין 200-250 שקלים כולל עבודת הסבלות. כל שנותר לאחל לכם הוא חלומות נעימים.

Call Now Button