הובלות 24 שעות

הובלות מסביב לשעון 24/7!

פורטל "הובלות 100" עובד עבורכם סביב השעון עם שירות של הובלות 24 שעות ביממה! המון פעמים כשחושבים על הובלה, חושבים על הובלה המתבצעת בשעות הבוקר המוקדמות. אנחנו מתאימים עצמנו בהתאמה מלאה אליכם, הלקוחות שלנו, ומבצעים עבורכם את ההובלה בשעות המתאימות ללוחות הזמנים שלכם!

שירותי הובלה 24 שעות ביממה בפריסה ארצית
החל מ-180 ש"ח
העברת דירות 24/7 – כולל בלילה
אפשרות להזמין שירות אריזה מעכשיו לעכשיו
הובלת פריטים בודדים מהמרכז לצפון ומהצפון לדרום
שירות בפריסה ארצית רחבה
פירוק והרכבה של רהיטים במידת הצורך

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלות 24 שעות ביממה

מה היתרון של העברת דירה 24 שעות ביממה?

היתרון הגדול ביותר של הובלה של דירה המתבצעת בשעות הלילה הוא כמובן שאינכם צריכים להפסיד ימי עבודה. ישנם זוגות צעירים ואנשי משפחה שעבורם הפסד של יום עבודה הוא גזרה כלכלית לא קטנה בכלל. כידוע, מעבר של דירה דורש מכם לא מעט זמן של אריזות והערכות, כך שקורה שאתם מפסידים ימי עבודה גם עבור מטלות שכאלו.

בעת שאתם מובילים את הדירה שלכם בשעות הערב או בלילה באמצעות שירות הניתן על ידי חברות הובלה 24 שעות, אתם למעשה מעבירים את הדירה שלכם אחרי יום העבודה – כך שאתם לא מפסידים ימי עבודה, אינכם צריכים לחתום על ימי חופש או לעבור דירה בראש לא שקט. ההובלה מתבצעת בזמנים אידיאליים, בשירות מקצועי ובמחירים זולים!

 

שירותי הובלה 24 שעות יקרים יותר?

אנחנו לא מאמינים שהובלה שמתבצעת בשעה שנוחה לכם צריכה לעלות לכם יותר כסף. השירות הניתן לכם מאיתנו הינו שירות פיקס להובלות המתבצעות בכל שעות היום! כשאתם רוצים להוביל בשעת בוקר מוקדמת – אנחנו מתייצבים, וכך גם כשנוח לכם להוביל בסוף היום לאחרי שסיימתם את המטלות שלכם. העלות? נשארת זהה!

 

שירות יוצא מן הכלל לסטודנטים, חיילים ואנשים של לילה!

אז למי מתאים שירות הובלות המתבצע מסביב לשעון? לכל אחד! בעוד ישנם אלו שמעדיפים לבצע את ההובלה שלהם בשעות הבוקר, ישנם אלו שעבורם שעות הלילה הן השעות המתאימות ביותר. כך לדוגמא, קהל הסטודנטים שבמרבית היום לומד ועובד והזמן הפנוי שלו הן שעות הערב והלילה לכן אנו מתאמים הובלות לסטודנטים בכל הארץ במחירים נוחים. דומה הדבר עם חיילים המשרתים את המדינה לאורך שעות היום, ומתפנים רק בשעות הערב המאוחרות. ולעתים, הובלות קטנות 24 שעות ביממה מתאימות גם לאלו מכם שמעדיפים לבצע מטלות שכאלו בשעות הערב המאוחרות או בלילה. יש 24 שעות ביממה ואתם תחליטו מתי נוח לכם להוביל!

Call Now Button