הובלת משרד קטן

משרדים קטנים מובלים בשירות גדול!

פורטל "הובלות 100" מציע לכם שירות גדול להובלה קטנה: הובלת משרד קטן מהיום להיום! בכל הקשור לבית העסק שלכם אין לכם באמת זמן להמתין, לדחות או להתעכב – אלא עליכם לקבל מענה מיידי ומהיר. החלטתם לעבור משרד בעקבות התרחבות או לעבור למשרד זמני עד לסיום שיפוץ המשרד הנוכחי? צוות המובילים שלנו מגיע להעביר לכם את המשרד במהירות עם שירות העברת משרד קטן!

הובלת משרד קטן כולל אריזה במחיר מדהים!
החל מ-500 ש"ח
העברת משרדים קטנים מהיום להיום
מחירים מיוחדים למזמינים דרכנו הובלה
אספקת קרטונים לאריזת המשרד
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת משרד קטן בפריסה ארצית

מתי ניתן לבצע הובלת משרד קטן בטנדר?

בעוד ישנם משרדים של ארגונים גדולים הכוללים כמה קומות וציוד רב, ישנם גם משרדים קטנים יותר המשרתים מספר מצומצם של עובדים ולכן השירות הניתן להם הוא הובלת משרד חדר. מאחר והמטרה שלנו היא להציע לכם את שירות ההובלה במחיר הנוח ביותר, נוכל לשלוח אליכם טנדר במקום משאית במקרים בהם אין לכם הרבה ציוד. בכדי להוביל שולחן, כסא ומספר מחשבים, אין צורך להוציא אליכם משאית ומספר אנשי צוות.

איך כדאי לארוז משרד לפני הובלת תכולת משרד קטן?

מאחר והמשרד הוא מקור הפרנסה שלכם, אתם לא יכולים להשבית אותו למספר רב של ימים. לכן, מומלץ לארוז אותו בפורמט כזה שבו מה שנכנס תחילה לארגזים הוא כל מה שאתם לא צריכים לשימוש היום יומי שלכם: מחומר ארכיוני ועד מחשבי אקסטרה במשרד. הכלל הוא לארוז מהדברים הנחוצים פחות אל הנחוצים יותר, כאשר הדברים בהם אתם עושים שימוש נכנסים לארגזים רק בשניות לפני ההובלה – להזמנת הובלת משרד גדול לחצו כאן.

Call Now Button