הובלת מייבש כביסה

הובלת מייבש כביסה עם מובילים מומלצים לכל מקום בארץ

למרות שהשמש מבקרת בשמי ישראל לעתים קרובות, עדיין מרבית האנשים נהנים כיום משימוש במייבש הכביסה שהופך את הכביסה הנקייה לזמינה יותר. צריכים כעת הובלה והתקנת מייבש כביסה אל הדירה החדשה שלכם? קניתם מייבש חדש ואתם רוצים להוביל אותו אליכם עוד היום? אתר "הובלות 100" שמח להציע לכם הובלות במחירים זולים לכל סוגי המייבשים הקיימים כיום בשוק ושל כל החברות המובילות: עם פתח קדמי, פתח עליון ופתח אינטגרלי! צריכים המלצה על מוביל לצורך הובלת מייבש? יש לכם אותנו!

 

הובלת מייבש כביסה מהיום להיום החל מ-200 ₪
– אפשרות הובלת מייבשי כביסה עם מנוף
– ניתן להוביל ישירות מהחנות
– התקנת המייבש – עלינו
– ביטוח מלא על כל הובלה דרכנו

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
053-7934-105

הובלת מייבש כביסה מהיום להיום

הובלה ישירות מחנות מוצרי החשמל

התחדשתם במייבש כביסה חדש? כדי לייבש את הכביסה החדשה שלכם וליהנות מניחוח מפנק בבית, לא צריך להמתין לימי האספקה הנקבעים על ידי חנות מוצרי החשמל. אנחנו נוכל לתאם איתכם ולהגיע ישירות אל החנות ממנה רכשתם את המייבש ולהוביל אותו מיידית אל הדירה שלכם. השירות שאנו מעניקים הינו שירות כולל ויסודי שמתחיל עם הובלת מייבש כביסה כולל חיבור צינור, ולאחר מכן גם נתקין אותו עבורכם! המשמעות היא שאינכם צריכים לבדוק איך מתקינים מייבש כביסה – אנחנו נדאג גם להובלה וגם להתקנה!

 

איך כדאי להיערך לפני שמובילים מייבש כביסה?

יש לנתק את הכבל ממקור החשמל ולא לשכוח לנתק בזהירות גם את צינור ניקוז המים מהצנרת.

בדקו שמגירת הפילטר והאבק סגורות. ניתן להדביק אותן עם דבק מסקינטייפ כדי שלא ייפתחו במעבר.

מומלץ לבדוק שהמכונה ריקה לגמרי מבגדים, ולסגור היטב את דלת המייבש.

וודאו שחברת ההובלה עוטפים את המכונה מכל הצדדים עם חומר אריזה איכותי, בדגש מיוחד על הפינות ותושבת הזכוכית במידה ויש כזו.

 

הובלת מייבש עם מנוף – למה כדאי לכם?

שמירה על המכשיר – כמו כל מכשיר חשמלי, גם מייבש כביסה כדאי להוביל בעמידה ולא בשכיבה, כדי להפחית את הסיכוי לנזק. בעזרת מנוף יהיה למובילים הרבה יותר קל להוביל אותו במצבו הטבעי.

שמירה על הבטיחות – הובלת חפצים כבדים עלולה לגרום לנזק לא רק למכשיר אלא גם למובילים, או לאנשים שנמצאים בסביבה אם המכשיר נופל בטעות. הובלת חפצים כבדים במיוחד עלולה לגרום לנזק מתמשך בגב ולגרימת חבלות.

יעיל ומהירשימוש במנוף מסייע להקל על המובילים ותהליך ההובלה כולו, מאפשר להוביל חפצים כבדים ביעילות בכל גובה ובתנאי גישה נוחים.

 

הובלת מייבש כביסה – סוגי מייבשים שאנו מובילים

צריכים להעביר מייבש כביסה מהבית הישן לחדש? רכשתם מייבש יד שנייה? אל תתייבשו, אנחנו כאן בשבילכם. אלו סוגי המייבשים שאנו מובילים:

סוגי מייבשי כביסה שאנו מובילים איך אנחנו מובילים
מכונת כביסה משולבת עם מייבש כביסה מכונה זו בדרך כלל גדולה וכבדה יותר ממייבש רגיל, ולכן במקרים שאין אפשרות להוביל אותה בצורה רגילה, כדאי להיעזר בשירותי מנוף.
מייבש כביסה עם ניקוז באמצעות צינור פליטה אנו מובילים את מייבש הכביסה בצורה ידנית עם קשירה או באמצעות עגלה כשהיא מוטה לכיוון עד 30 מעלות ולא בשכיבה.
מייבש כביסה עם ניקוז באמצעות מעבה (קונדנסור) מעבר לזה שהמכשיר מסיבי, חשוב להגן על צינורות הניקוז החיצוניים, לפרק אותם ולארוז אותם בנפרד.
מייבש כביסה 8 ק"ג מעבה משולב במשאבת חום יש לוודא שכל הפתחים והמגירות סגורים, מכשיר מסוג זה שוקל בסביבות 50 ק"ג, לכן כדאי להשתמש בכלים להעברתו בצורה בטוחה וישרה, ולא במצב שכיבה.

 

הובלה בטוחה – איך מובילים מייבש כביסה?

אם אתם מובילים רק מייבש כביסה ולא את כל תכולת הבית, גם רכב כמו טנדר יכול להספיק לכם להובלה.

אם הזמנתם שירות מחברת הובלה מקצועית כמו חברת 'הובלות 100', תוכלו להוביל את המייבש באמצעות משאית הובלה או ע"י מנוף הרמה.

ניתן להעביר את המייבש גם באמצעות עגלות משא המיועדות לשינוע, זאת במידה ומייבש הכביסה עומד בתנאים מבחינת גודל ומשקל, וניתן להעביר אותו בצורה בטוחה.

חשוב לזכור – לפני שאתם מתחילים בתהליך ההובלה, תכננו מראש את מיקום המכונה בבית, היכן בדיוק היא תשב והאם יש צנרת וחיבורי חשמל מתאימים, כדי שהמובילים יוכלו להוביל אותה למקום הנכון.

 

כמה עולה הובלת מייבש כביסה?

עלות הובלת המייבש דרך האתר שלנו עומדת על בין 200-400 ש"ח. כפי שאתם רואים בעצמכם, המחירים דרך האתר שלנו הם מחירים זולים, אך המחיר הזול לא בא על חשבון השירות המקצועי והאדיב שאתם מקבלים מאיתנו. אנחנו מובילים מייבשי כביסה יד שניה, מייבשים מחנויות ומייבשים ממכבסות. ממוצע המחירים משקף את הפרמטרים השונים שנלקחים בחשבון ולפיהם נקבע המחיר הסופי:

ראשית, האם המייבש שלכם הוא מייבש צר או רחב. מחיר הובלת מייבש כביסה רחב יהיה גבוה יותר ביחס למחיר של מייבש צר. בנוסף, אם ההובלה של המייבש תתבצע באופן ידני, ההובלה תהיה זולה יותר בהשוואה לשירות הובלת מייבש כביסה עם מנוף. אלמנט נוסף המשפיע על המחיר הסופי הוא המרחק שבין המקום ממנו אתם מעבירים אל המקום אליו אתם מעבירים. לאחר בחינת כל הפרמטרים, נוכל להעניק לכם את המחיר הזול והמדויק ביותר.

Call Now Button