הובלות מטבחים

מגיעים לבשל לכם הובלת מטבח זולה במיוחד!

פורטל "הובלות 100" שמח להציג: הובלת מטבח קומפלט! בעוד אתם רוקחים תבשילים מגרים, אנחנו מבשלים עבורכם הובלה מיוחדת למטבח שלכם! ההובלות שאנו מבצעים רלוונטיות גם במקרים בהם רכשתם מטבח חדש וגם במקרים בהם אתם עוברים דירה ורוצים להעביר אתכם את המטבח.

הובלת מטבח מהיום להיום כולל הרכבה!
החל מ-200 ש"ח
הובלת חלקי מטבח כולל ארונות ושיש
הובלת אי מטבח קומפלט כולל מגירות (קשירת מגירות)
מחירים מיוחדים למזמינים הובלה דרכנו
הובלת מטבחים כולל שיש קומפלט
שירות בפריסה ארצית
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מטבחים במחיר הכי זול

מדוע גם לכם כדאי ללכת על הובלה והרכבת מטבח?

רכשתם מטבח חדש ואתם רוצים להוביל אותו אל הדירה שלכם? נוכל לבצע זאת עבורכם! המון פעמים עליכם להמתין חודשים ארוכים להגעת המטבח החדש שלכם, כאשר הסיבה היא זמני הובלה בעיתיים וחוסר זמינות של חברת המטבחים. אנחנו נוכל לבצע את ההובלה עבורכם דרך החברה ממנה רכשתם את המטבח. ישנם מקרים בהם ההובלה הנדרשת היא רק הובלת ארונות מטבח, ואנחנו נוכל לבצע גם הובלה שכזו עבורכם.

עוברים דירה? הובלת מטבחים כולל פירוק והרכבה!

ומה קורה במקרים בהם רכשתם מטבח חדש רק לפני כמה שנים וכעת אתם עוברים דירה? המטבח עובר יחד אתכם! צוות המובילים שלנו מיומן לא רק בהובלות, אלא גם בשירות של פירוק והרכבה של מטבחים. הובלה והתקנת מטבחים הוא השירות האידיאלי עבורכם! ההובלה תתחיל עם פירוק המטבח הקיים שלכם, לאחר מכן נוביל אותו לאחר שהוא נעטף ונארז היטב, ולבסוף נתקין אותו מחדש בדירה שלכם.

איך נערכים להובלה? מפנים את כל ארונות המטבח

לבחירתכם, אפשרות לבצע הובלת אי מטבח כולל מגירות בלבד או הובלה לכל המטבח. ההמלצה שלנו על מנת להוציא את ההובלה לפועל במהירות וללא כל עיכובים, היא להערך מראש. לכן, רוקנו את ארונות המטבח, את התאים שבתוך האי ואת כל אזור המזווה לפני הגעת המובילים. באופן זה, ניתן יהיה להתחיל במלאכת פירוק המטבח שלוקחת כמה שעות ללא כל עיכובים מיותרים.

כמה עולה הובלת מטבח? המחיר תלוי בעיקר בגודל המטבח שלכם. ישנם מטבחים קטנים מאד בעוד ישנם מטבחים הכוללים המון ארונות ותאי אחסון, כך שמחיר ההובלה עולה בהתאם. המחיר שאנו מציעים נע בין 250-550 שקלים, כאשר לעתים נדרשת תוספת עבור שימוש במנוף שמנייד את כל חלקי המטבח ישר אל משאית ההובלה מהדירה שלכם.

Call Now Button