הובלת פינת אוכל

ספרו לנו על פינת האוכל שלכם, ואנחנו נספר לכם איך מובילים אותה

במקרים רבים שבהם אנשים מזמינים הובלת שולחן פינת אוכל, הם שוכחים לציין מספר פרטים שחשובים למובילים ואשר משפיעים באופן מהותי על דרך ההובלה, ועקב זאת על המחיר. מעבר לכך שמומלץ לציין את מספר מקומות הישיבה לפינת האוכל, על מנת שניתן יהיה לדעת כמה כיסאות יש להעביר, כדאי לכם לוודא גם שהמובילים יודעים מאיזה חומר בנויה פינת האוכל והאם מדובר בפינת אוכל מתפרקת או אולי בעלת מידות גדולות במיוחד. אתר הובלות 100 כאן כדי לעזור לכם לדעת איך זה יכול להשפיע על דרך המעבר וכמובן גם על המחיר, וכן על מנת לוודא שתקבלו דרכנו את השירות הטוב ביותר שמגיע לכם.

 

שירות הובלה לפינות אוכל גדולות וקטנות כולל כסאות!
החל מ-200 ש"ח
הובלה והרכבה של פינת האוכל
אפשרות להזמין הובלת פינת אוכל בטנדר או במסחרית
הנחות מיוחדות לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר הרימו אלינו טלפון:
053-7934-105

הובלת פינת אוכל בזול

הובלת פינת אוכל מזכוכית

ישנם סוגים שונים של פינות אוכל עם שולחן זכוכית, כשאת חלקם ניתן לפרק ליחידת זכוכית ויחידה של הרגליות וכך להובילם בנפרד, תוך כדי ריפוד הזכוכית במקרה הצורך. אם זה לא המצב אצלכם, על פי גודל פינת האוכל תוכלו לדעת האם יש צורך בהובלת מנוף או פשוט הובלה במעלית. במקרה שבו אכן תצטרכו הובלה בעזרת מנוף, מחיר ההובלה יהיה תלוי בגובה שבו נמצאת קומת מגוריכם ויחל ב-300 שקלים.

 

הובלת פינת אוכל מעץ

הובלת פינת אוכל קטנה מעץ היא עבודה פשוטה שדורשת בסך הכל העברה דרך המעלית או חדר המדרגות. על מנת לוודא שפינת האוכל מעץ לא תספוג נזקים, מובילים מקצועיים יעשו שימוש בסבליקה – מעין כרית שמלבישים על הגב כמו ילקוט, והיא מסייעת למוביל לתמרן בצורה נוחה יותר את הרהיט שעל גבו בזמן ההובלה. כמובן שלא מדובר בתוספת מחיר עבורכם, והובלה פשוטה שכזו תעלה לכם לכל הפחות 200 שקלים, וזה כולל פירוק והרכבה במידת הצורך.

 

הובלת פינת אוכל גדולה

הובלת פינת אוכל עם 6 כסאות נחשבת להובלה של פינת אוכל קטנה-בינונית. לעומתה, הובלת פינת אוכל בעלת 8 כיסאות או יותר נחשבת לגדולה, ובמקרה שיש לכם פינת אוכל שכזו יתכן שתצטרכו מנוף במידה שהשולחן לא יכנס במעלית או יעבור בבטחה בחדר המדרגות. אם יש אפשרות לפרק את פינת האוכל הגדולה ולהעבירה בדרך נוחה וקלה מבלי לערב מנוף, המובילים לרוב יעדיפו לעשות זאת כך, ובה בעת גם אתם תצאו נשכרים.

 

הובלת פינת אוכל עם שולחן נפתח

הובלת כסאות שולחן אוכל וכמובן שולחן האוכל עצמו זה לרוב כל מה שנדרש בעת המעבר, אך אם יש בידכם שולחן נפתח, יתכן כי תצטרכו שירות של הובלה והרכבת פינת אוכל, זאת משום ששולחנות שכאלה במקרים רבים גדולים מדי על מנת להיכנס למעלית כפי שהם. מומלץ להשאיר את הפירוק וההרכבה לצוות המובילים, שיוכלו לוודא ששולחן האוכל שלכם יותקן כהלכה בדירה החדשה.

 

הובלת פינות אוכל – סוגרים לכם את הפינה

פינת האוכל בבית היא המקום המרכזי והמגבש ביותר שיש למשפחה. כך תעבירו את פינת האוכל שלכם בבטחה ליעד החדש.

בימים רגילים השולחן מכוסה במפה או עמוס בדברים, ואתם לא מודעים למצבו. ערכו סקירה קצרה על השולחן הנקי ובדקו, האם יש לכם שריטות או מכות על השולחן? כך תוכלו להימנע מאי נעימות בהובלה.

כדאי ליידע את חברת ההובלה לגבי איזה סוג שולחן יש לכם. הובלת פינת אוכל מיוחדת עלולה לדרוש טיפול מקדים. האם מדובר בשולחן מתקפל, שולחן נפתח או יוקרתי במיוחד?

קחו בחשבון שאם השולחן שלכם גדול מדיי ודורש פירוק והרכבה, זה עלול לייקר את המחיר.

אל תשכחו את הכיסאות של הסט, עדכנו את חברת ההובלה במספר הכיסאות והאם יש צורך להסיר את הריפודים או לעטוף אותם.

 

מובילים בבטחה – למה לא כדאי להעביר פינת אוכל לבד?

פינות אוכל עשויות לרוב מעץ מאסיבי וחזק ולא תמיד ניתן לפרק את השולחן. אם מדובר בשולחן נפתח תתכוננו לתוספת של כמה קילוגרמים על הגב שלכם.

במקרים שצריך לפרק ולהרכיב מחדש את השולחן ואתם לא מיומנים בתחום, אתם עלולים לגרום לנזק לשולחן, גם אם זה נראה לכם כמו פעולה בסיסית ופשוטה.

לעטיפת השולחן והכיסאות ישנה חשיבות רבה, העטיפה שומרת ומגינה עליהם מפני התחככות ברהיטים אחרים, נגד טלטלות במהלך הנסיעה, פגיעה במעקה המדרגות ועוד. חברות הובלה מצוידות בעטיפות וניילונים המספקים הגנה גם לרהיטים רגישים במיוחד.

 

הובלת פינת אוכל עם מנוף – מתי תצטרכו שירות כזה?

אין מעלית – התמזל מזלכם ומצאתם מודעה של פינת אוכל יד שנייה למכירה – במחיר משתלם במיוחד. הבעיה היחידה? זה נמצא בקומה שלישית וללא מעלית. אם אין יכולת להעמיס את כל הגודל והמשקל עליכם, בהחלט כדאי להיעזר בשירות הובלה עם מנוף.

משקל וגודל השולחן – ישנם סטים של פינות אוכל שהשולחנות לא ניתנים לפירוק והרכבה, כמו שולחן עגול וגדול. במקרים כאלה, הובלת פינות אוכל עם מנוף יכולים בהחלט להקל על הבעיה.

העברת הדירה – אם אתם עוברים דירה ויש לכם לא מעט רהיטים כבדים, השכרת מנוף ליום יכולה להקל עליכם בהובלה, כך שתוכלו להפיק את המיטב, לנצל את יעילות המנוף ולהקל על כולם.

 

איך מובילים פינת אוכל וכמה זה עולה?

הובלת פינות אוכל טווח מחירים ממוצע
פינת אוכל עגולה ללא פירוק כולל 6 כיסאות מרופדים ועטופים בניילון 250 – 350 ₪
הובלת פינת אוכל נפתחת ו-6 כיסאות מעץ, כולל פירוק השולחן והרכבתו 300 – 350 ₪
פינת אוכל מרובעת עם 8 כסאות מעץ, כולל עטיפתם בניילון והעברה במשאית 250 – 350 ₪
העברת פינת אוכל דרך מנוף ללא פירוק והרכבה, כולל עטיפת השולחן והכיסאות החל מ – 600 ₪
הובלת פינת אוכל קטנה מדירה באותה עיר ללא צורך בפירוק החל מ – 200 ₪
Call Now Button