דף הבית > הובלת פינת אוכל

הובלת פינת אוכל

ספרו לנו על פינת האוכל שלכם, ואנחנו נספר לכם איך מובילים אותה

במקרים רבים שבהם אנשים מזמינים הובלת שולחן פינת אוכל, הם שוכחים לציין מספר פרטים שחשובים למובילים ואשר משפיעים באופן מהותי על דרך ההובלה, ועקב זאת על המחיר. מעבר לכך שמומלץ לציין את מספר מקומות הישיבה לפינת האוכל, על מנת שניתן יהיה לדעת כמה כיסאות יש להעביר, כדאי לכם לוודא גם שהמובילים יודעים מאיזה חומר בנויה פינת האוכל והאם מדובר בפינת אוכל מתפרקת או אולי בעלת מידות גדולות במיוחד. אתר הובלות 100 כאן כדי לעזור לכם לדעת איך זה יכול להשפיע על דרך המעבר וכמובן גם על המחיר, וכן על מנת לוודא שתקבלו דרכנו את השירות הטוב ביותר שמגיע לכם.

שירות הובלה לפינות אוכל גדולות וקטנות כולל כסאות!
החל מ-200 ש"ח
הובלה והרכבה של פינת האוכל
אפשרות להזמין הובלת פינת אוכל בטנדר או במסחרית
הנחות מיוחדות לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר הרימו אלינו טלפון:
053-7934-105

הובלת פינת אוכל בזול

הובלת פינת אוכל מזכוכית

ישנם סוגים שונים של פינות אוכל עם שולחן זכוכית, כשאת חלקם ניתן לפרק ליחידת זכוכית ויחידה של הרגליות וכך להובילם בנפרד, תוך כדי ריפוד הזכוכית במקרה הצורך. אם זה לא המצב אצלכם, על פי גודל פינת האוכל תוכלו לדעת האם יש צורך בהובלת מנוף או פשוט הובלה במעלית. במקרה שבו אכן תצטרכו הובלה בעזרת מנוף, מחיר ההובלה יהיה תלוי בגובה שבו נמצאת קומת מגוריכם ויחל ב-300 שקלים.

 

הובלת פינת אוכל מעץ

הובלת פינת אוכל קטנה מעץ היא עבודה פשוטה שדורשת בסך הכל העברה דרך המעלית או חדר המדרגות. על מנת לוודא שפינת האוכל מעץ לא תספוג נזקים, מובילים מקצועיים יעשו שימוש בסבליקה – מעין כרית שמלבישים על הגב כמו ילקוט, והיא מסייעת למוביל לתמרן בצורה נוחה יותר את הרהיט שעל גבו בזמן ההובלה. כמובן שלא מדובר בתוספת מחיר עבורכם, והובלה פשוטה שכזו תעלה לכם לכל הפחות 200 שקלים, וזה כולל פירוק והרכבה במידת הצורך.

 

הובלת פינת אוכל גדולה

הובלת פינת אוכל עם 6 כסאות נחשבת להובלה של פינת אוכל קטנה-בינונית. לעומתה, הובלת פינת אוכל בעלת 8 כיסאות או יותר נחשבת לגדולה, ובמקרה שיש לכם פינת אוכל שכזו יתכן שתצטרכו מנוף במידה שהשולחן לא יכנס במעלית או יעבור בבטחה בחדר המדרגות. אם יש אפשרות לפרק את פינת האוכל הגדולה ולהעבירה בדרך נוחה וקלה מבלי לערב מנוף, המובילים לרוב יעדיפו לעשות זאת כך, ובה בעת גם אתם תצאו נשכרים.

 

הובלת פינת אוכל עם שולחן נפתח

הובלת כסאות שולחן אוכל וכמובן שולחן האוכל עצמו זה לרוב כל מה שנדרש בעת המעבר, אך אם יש בידכם שולחן נפתח, יתכן כי תצטרכו שירות של הובלה והרכבת פינת אוכל, זאת משום ששולחנות שכאלה במקרים רבים גדולים מדי על מנת להיכנס למעלית כפי שהם. מומלץ להשאיר את הפירוק וההרכבה לצוות המובילים, שיוכלו לוודא ששולחן האוכל שלכם יותקן כהלכה בדירה החדשה.

Call Now Button