דף הבית > הובלת רהיטים

הובלת רהיטים

אחת ההובלות הפופולאריות ביותר המתבצעות כיום הן הובלות הרהיטים. לא אחת ישנה דרישה לנייד ממקום אחד לאחר רהיט בודד. פורטל הובלות 100 מאגד בתוכו רשימה מומלצת של מובילים, המציעים מחירים נוחים מאד באזור ירושלים. הובלת רהיטים לא אמורה להיות נטל כבד, והיא אכן אינה כזו. למה אתם מחכים? מוצאים את המוביל המתאים לכם ביותר!

הובלת רהיטים במחירים זולים כולל הרכבה ופירוק
הובלה של רהיטים במחיר הכי זול – בהתחייבות!

אפשרות אריזה במקום!
הובלת רהיטים ישירות מהחנות לדירה

ניתן לבצע הובלות רהיטים מהיום להיום בהתראה קצרה
מבצעים הובלת רהיטים לנזקקים ומעוטי יכולת בעלות הובלה סמלית

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת רהיטים כולל פירוקה והרכבה

פירוק והרכבה של רהיטים? אין בעיה

הובלה של רהיטים אינה בשום אופן רק העמסה של הרהיט ופריקתו בנקודת היעד שלכם. כידוע, רהיטים יכולים להיות בעלי משקל רב, ועל כן לטובת ההובלה, מפרקים ומרכיבים אותם מחדש עם תום ההובלה. חשבתם שתצטרכו לעשות את כל זה לבדכם? בשום פנים ואופן לא. כיום, עם שירותי הובלות בירושלים דרך פורטל הובלות 100, ניתן להוביל את הרהיטים שלכם בקלות שלא תיאמן.

הובלת רהיטים


הובלת רהיטים כבדים – אל תנסו את זה בבית

חשבתם לפרק את המזנון שלכם או את שולחן פינת האוכל, להוביל אותם על הרכב הפרטי, להוביל אותם לבדכם ולאחר מכן להרכיב אותם? כדאי שתחשבו על כך שוב. למה לכם להטריח את עצמכם ולהתנסות בעבודה שאינכם מכירים או מתמחים בה, בעת שיש מי שעושה זאת עבורכם? לא משנה אם מדובר על מספר רב של רהיטים או הובלת רהיט בודד – עושים זאת רק עם רשימת המומלצים המובילה של פורטל הובלות 100.

 

כמה עולה לכם הובלה של רהיטים?

אז כמה עולה הובלה של רהיטים? נהוג לחשוב כי מדובר על הוצאה כלכלית כבדה שלא כולם יכולים לעמוד בה, אך עם פורטל הובלות 100 אתם מקבלים שירות ללא פשרות עם מחירים נוחים משתוכלו לדמיין! כך לדוגמא, הובלה של מזנון תעלה לכם בין 200 שקלים ל-480 שקלים. המחיר משתנה בהתאם למוביל, משקל הרהיט ושעת ההובלה.

הובלת רהיטים

למה דווקא פורטל הובלות 100?

בעת שמתעניינים לגבי שירות של הובלת רהיטים מחיר הוא פרמטר שרבים לוקחים בחשבון בהחלטתם האם לבצע הובלה קטנה בירושלים עם המוביל או לא. עם פורטל הובלות 100, הרי שאין כל התלבטות שכן אתם זוכים לשירות יוצא מן הכלל הניתן לכם על ידי מובילים איכותיים ומחירים נוחים.

Call Now Button