השכרת מכולה לאחסון

שירותי אחסנה במכולות

פורטל "הובלות 100" שמח לשמור לכם על הציוד היקר לכם מכל עם שירות של השכרת מכולה לאחסון! כמה פעמים יצא לכם לחשוב "אם רק היה לי עוד מקום…". הפתרונות שאנו מציעים לכם מאפשרים לכם להפסיק לתהות מה היה אם, ופשוט ליהנות משירות של קונטיינרים לאחסנה המוצע לכם לטווח הקצר והארוך. אז מתי יש צורך בשירות של אחסנה במכולות, מה חשוב לבדוק לפני שאתם משכירים קונטיינר לאחסון וגם כמה השירות עולה לכם? כל התשובות לפניכם!

שירותי אחסנה במכולות לטווח ארוך וקצר!
אפשרות לבצע הובלה ואחסנה במכולה 
שירות SOS של השכרת מכולה לאחסון מהיום להיום
מתחייבים למחיר הזול בישראל
אבטחה 24/7 על הקונטיינרים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

שירותי אחסנה במכולה לכל טווח

אחסון תכולה במכולה רק באזורים מאובטחים!

סביר כי תמצאו לא מעט פרסומים על מכולות להשכרה, אך חשוב להבין כי התנאי הבסיסי ביותר להתקשרות עם חברה המציעה שירות שכזה הוא אזור מאובטח של אחסנה. כידוע, כנופיות הפורצים מחפשות בדיוק אחר אזורים שכאלו בהם ידוע מראש כי ישנה המון תכולה, חלקה מאד יקרה, כך שבעת שאין אמצעי הרתעה ומיגון, התכולה שלכם בסכנה. דעו כי דרכנו תוכלו ליהנות משירות של אחסנת סחורה במכולות וגם מראש שקט, שכן אזורי האחסנה שלנו מצולמים ומאובטחים 24/7. המצלמות המון פעמים מונעות את הפריצות, שכן הן מתפקדות כאמצעי הרתעה המבריח את אלו המעוניינים לבצע את מעשי הפריצה.

לפני הכל: מתי שירות של מחסן הינו שירות מתאים יותר?

אחת השאלות המופנות אלינו שוב ושוב היא מתי כדאי לבחור בשירות של אחסנה במחסן על פני אחסנה בקונטיינרים. אחסנה המתבצעת במחסנים מתאימה יותר לקהל הלקוחות הפרטי, המעוניין בפתרונות לטווח הארוך יותר. מאחר ומחסנים לרוב יותר קטנים, הם אישיים יותר ומתאימים לשימוש פרטי יותר. שימו לב כי המחסנים מאפשרים לכם אומנם לאחסן לטווח הארוך, אך גם גם זמינים לטווח הקצר. לרוב, מחסנים נמצאים בתוך ערים ואזורים מיושבים, בעוד אזורי האחסנה בהם נמצאות המכולות הינם אזורי מחסנים שלעתים אף מרוחקים יותר וגדולים יותר – ומתאימים יותר לעסקים המגיעים לא אחת עם משאיות על מנת להוביל סחורות.

לא על חשבון בית העסק: מאחסנים סחורות במכולות

מכולות לאחסון חוסכות לכם המון מקום! המון בתי עסקים מלינים על כך שבית העסק שלהם אינו די גדול לאחסון כל הסחורה, בעיקר זו שאין בה שימוש מיידי. לשמחתכם, אינכם צריכים לעבור לבית עסק גדול יותר ולשלם שכירות גבוהה יותר, אלא כל שאתם צריכים הוא שירות של אחסון במכולה. שירות זה מתאים לכם במידה ויש לכם עסק של מוצרי מזון, חומרי בניין, טקטסיל ועוד. כל הסחורה שאין לכם בה צורך יכולה להיות מאוחסנת עם שירות של אחסנת מכולות.

אחסון תכולת עסק במכולה: המכולה נגישה לכם מתי שרק תרצו

שירות של אחסון ציוד במכולות הוא שירות שזמין לכם מתי שאתם רק צריכים. שירות זה מבוסס בעיקרו על מענה לטווח הקצר, כך שבכל רגע שבו תרצו לשלוף מהמכולה תכולה או סחורה שלכם, אתם יכולים לעשות זאת. חשוב מאד להדגיש את העיקרון הזה, מאחר וישנן חברות המציעות שירות אחסנה במכולות, אך הן גם מגבילות אתכם עם ההגעה לאזור האחסנה על מנת למנוע גודש של לקוחות באזור. איתנו, אתם יכולים להיות שקטים כי בעת שאתם רוצים להגיע אל המכולה שלכם – אתם יכולים!

השכרת מכולות לאחסנת תכולת דירה: לכמה זמן ניתן לאחסן?

מכולות לאחסון תכולת דירה מוצעות לכם בעת שאתם נמצאים במעבר בין דירות, או בעת שאתם מעוניינים בפתרון אחסנה של דירות לטווח הקצר יותר. למרות שמכולות מתאימות יותר לאחסנה לטווח הקצר, אנו מזמינים אתכם לאחסן אצלנו לכל תקופה בה אתם דורשים – חודש, שנה או כמה שנים. השירות שלנו זמין לכם בזמינות גבוהה, תוך שהשירות הטוב ביותר שנוכל להעניק לכם הוא השירות שאתם דורשים בו.

כמה עולה השכרת מכולות לאחסון?

ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על עלות האחסנה. ראשית, תקופת האחסה: ישנו הבדל האם אתם זקוקים לשירות של אחסון תכולת דירה במכולה לחודש, ובין אם אתם מעוניינים לאחסן סחורה של החנות לשנה. כמו כן, גודל המכולה. יש לנו מכולות בגדלים שונים, כאשר המכולות הגדולות יותר הן גם אלו היקרות יותר. מחסן קטן נחשב למחסן בגודל 150X100X120. כמו כן, מספר הארגזים שלכם: ככל שתאחסנו יותר ארגזים, כך העלות תהיה גבוהה יותר. אנו מתחייבים למחירים הוגנים ומצויינים!

 

 

Call Now Button