הובלה דחופה

דחוף להיום! מבצעים עבורכם הובלות דחופות

עם "הובלות 100" אתם לא צריכים לתכנן את ההובלה שלכם מראש – אנחנו מבצעים עבורכם הובלות דחופות מעכשיו לעכשיו! גם אם אתם צריכים להוביל דירה של חמישה חדרים וגם אם ההובלה שאתם זקוקים לה היא של רהיט בודד או מוצר חשמלי – אתם מקבלים את המענה המלא והאיכותי ביותר. שירות הובלה דחופה בירושלים, בתל אביב ובכל הארץ השירות מגיע אל כל השכונות בירושלים – מארמון הנציב ועד פסגת זאב, ומדיזינגוף ועד אבן גבירול בתל אביב.

שירות הובלה דחופה במחיר מדהים!
החל מ-200 ש"ח להובלה דחופה באותה עיר
שירות בפריסה ארצית
שירות הובלות 24/7 – גם בלילה
הובלת פריטים בודדים, דירות ומשרדים – מעכשיו לעכשיו

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלה דחופה בכל שעה

האם ישנן שורות קטנות לשירות הובלה מיידית מהיום להיום?

חד וחלק, לא! שירות כזה של הובלה הוא סטנדרט השירות שלנו. בעוד ישנן חברות הובלה בירושלים שעל מנת לבצע איתן הובלה עליכם לתאם את ההובלה מראש שבועות ולעתים חודשים לפני, אנחנו מבינים כי החיים הינם דינאמים ולא ניתן לתכנן הכל מראש. צוות המובילים שלנו זמין ונכון לבצע את כל ההובלות הנדרשות – גם במקרים בהם הן מתבצעות בהתראה קצרה מאד. אנחנו מבצעים הובלה עכשיו בעת שאתם קוראים לנו ויכולים לבצע אותה גם למחרת על פי הדרישה שלכם.

האם שירות הובלה דחופה הוא שירות יקר יותר?

לא. המחירים שאנו מציעים לכם מבוססים אך ורק על סוג ההובלה שאתם צריכים: הובלה קטנה, הובלה של פריט בודד, הובלה של משרדים או הובלה של בתים. ככל שההובלה דורשת צוות גדול יותר וככל שהיא מורכבת יותר, כך מחירה יהיה גבוה יותר. אינכם משלמים על הזמינות שלנו, אלא נהנים ממנה!

Call Now Button