הובלת אופנועים

הובלת אופנועים בפריסה ארצית ובזמינות מרבית

בכל שנה עולים על הכבישים בישראל כ-20,000 קטנועים ואופנועים חדשים. בסך הכל יש כמה מאות אלפי כלי רכב דו גלגליים  שמאפשרים לבעליהם להגיע במהירות לכל מקום ולחסוך גם זמן יקר וגם לא מעט כסף. עוד מגמה בולטת היא הגידול המשמעותי במספרם של הטרקטורונים – שמשמשים גם את החקלאים וגם כרכב פנאי שמזרים המון אדרנלין למי שרוכב עליו. כשנוצר צורך לבצע הובלת אופנועים או הובלה של טרקטורון, חשוב מאוד להזמין אנשי מקצוע עם ניסיון בסוג הספציפי הזה של ההובלות, כדי שתוכלו להעמיס את הכלי היקר על רכב ההובלות בלב שקט, כשאתם יודעים שהוא יגיע ליעד ללא שום נזק. עם הובלות 100 אתם בידיים טובות מאוד, וגם המחיר מצוין.

הובלת אופנועים וקטנועים לכל מקום בארץ במחיר הכי זול!
מובילים טרקטורון, אופנוע וקטנוע בזול החל מ-180 ש"ח
הובלות אופנוע דחופות במקרה של תקלה – שירות מעכשיו לעכשיו
מגיעים אליכם תוך זמן קצר במקרה חרום
שירות בפריסה ארצית רחבה עם מובילים מנוסים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ עם מוביל חייגו: 053-7934-105

הובלת אופנועים

עלות אטרקטיבית גם כשהשירות מעולה

באופן טבעי כל מי שזקוק להעברת כלי רכב דו גלגלי שואל את עצמו כמה עולה להוביל אופנוע, ובעצם לא את עצמו אלא את אנשי המקצוע שמציעים את השירות. בניגוד להובלות של דירות או משרדים, שבהם הפרמטר העיקרי לקביעת המחיר הוא היקף התכולה והמורכבות של ההעמסה והפריקה, כשמדובר על העברה של קטנוע או אופנוע, או אפילו טרקטורון, העלות משתנה בהתאם למרחק בין המקום שבו הכלי נמצא כרגע לבין המקום שאליו תרצו להעביר אותו.

פרמטר נוסף שעשוי להשפיע על הסכום שתתבקשו לשלם הוא מידת הדחיפות. כמובן שיש מצבים שבהם השירות נדרש באופן מידי, אבל אם יש לכם בחירה כדאי לתזמן את ההובלה לימים שבהם הביקוש לשירותיהם של מובילים נמוך באופן כללי. בכל מקרה כשמחפשים הובלת אופנועים מחיר השירות הוא במרבית המקרים החל מ-200 ש"ח ועד 1,200 ש"ח. הובלת טרקטורונים מתומחרת באופן דומה, על בסיס המרחק שיש לעבור, וטווח עלויות זה מתאים גם לצורך זה.

 

איך להוביל טרקטורון או אופנוע באופן בטוח?

הובלת אופנועים חייבת להתבצע בשיא הזהירות שכן מדובר בכלי רכב יקר ערך – מחירו של אופנוע עוצמתי ואיכותי עשוי להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, ומן הסתם לא תרצו לשלם מחיר יקר על הובלה זולה ורשלנית. למעשה גם כשמדובר על כלי רכב דו גלגלי צנוע יותר, אפילו כזה של 50 סמ"ק בלבד, שירות חובבני עלול להוביל לעוגמת נפש של ממש. על כן, גם כשהמטרה היא הובלת קטנוע, מומלץ בחום להעדיף לפנות לחברת הובלות מנוסה ואמינה.

הבסיס הוא כמובן עיגון מוקפד ויציב של כלי הרכב הדו גלגלי. עוד דגש מהותי הוא למנוע חשיפה של האופנוע או הקטנוע לגשם במהלך עונת החורף, והמלצה נוספת היא לוודא שלחברת ההובלות ששכרתם יש ביטוח.

 

באיזה כלי רכב כדאי להוביל את האופנוע?

הובלות גדולות מתבצעות במשאית ואילו הובלות של פריטים בודדים ניתן, ובדרך כלל גם כדאי, לבצע עם טנדר. במקרה של כלי הרכב הדו גלגלי מדובר אמנם בפריט בודד מצד אחד, ומצד שני בעל ממדים גדולים, אך כך או כך לרוב אין צורך לבצע הובלת אופנוע במשאית. אלא עם כלי רכב ייעודי למטרה זו, כך שהאופנוע, שהוא לא רק יקר מבחינה כספית אלא מן הסתם יקר גם לליבכם, יהיה מעוגן ומוגן לחלוטין.

 

באילו מקרים יש צורך לבצע הובלה של טרקטורון?

הובלת טרקטורון נדרשת בדרך כלל כשמתרחשת תקלה בכלי כך שאי אפשר להמשיך לרכב עליו. מצב נוסף שבו תתבצע הובלה מסוג זה הוא כשלמשל בעל רכב השטח עובר דירה ומאחר שמדובר בכלים שאי אפשר לנסוע איתם בכבישים יש צורך בפתרון אחר. הובלת רייזר או כל סוג אחר של טרקטורון מחייבת רכב עם נגררת רחבה מספיק וכמובן ניסיון רלוונטי.

Call Now Button