הובלת גקוזי

הובלת ג'קוזי באופן מקצועי ובמחיר מנצח

ג'קוזי הוא תוספת מבורכת ומפנקת בכל מקום. אם קניתם אמבט עיסוי שכזה – לדירת מגורים, לבית פרטי, לצימר או לעסק אחר – מן הסתם אתם זקוקים לשירות של הובלת ג'קוזי. באופן טבעי חשוב לבצע הובלה מסוג זה באופן מקצועי במיוחד כדי לא לפגוע במוצר היקר והרגיש – אצלנו בפורטל הובלות 100 תמצאו מומחים מנוסים שיעבירו את הג'קוזי שלכם בבטחה, במהירות וגם במחיר אטרקטיבי.

הובלת ג'קוזי בפריסה ארצית רחבה
שימוש במנוף בעת הצורך
מתחייבים למחיר הכי זול
אפשרות הובלה והתקנה במקום בתוספת תשלום סמלית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת ג'קוזי בפריסה ארצית

הסוגים השונים של הובלות ג'קוזי והדגשים העיקריים

הדגש העיקרי במסגרת הובלת ג'קוזי כבד הוא כאמור זהירות מרבית. בנוסף ישנם מקרים שבהם נדרש שירות ספציפי, ובמצבים אלה חשוב לשים לב למספר פרטים. בטבלה הבאה תוכלו לראות על מה חשוב להקפיד במסגרת כל אחד מהסוגים השונים של הובלות ג'קוזי:

סוג השירות מה חשוב לבדוק?
הובלת ג'קוזי עם מנוף ג'קוזי מטבעו הוא פריט בעל ממדים גדולים. בהתאם ישנם מקרים רבי שבהם ישנו צורך להרים את הג'קוזי לגובה רב, בעזרת מנוף. כך למשל הובלה של ג'קוזי לפנטהאוז מחייבת מנוף, ואם הפנטהאוז נמצא בבניין גבוה במיוחד, גם המנוף צריך להגיע לגובה רב. בהתאם הדגש העיקרי הוא לוודא שהמנוף של חברת ההובלות יכול להעביר את אמבט העיסוי שלכם למקום המיועד לו.
הובלה והתקנה של ג'קוזי בדרך כלל הובלה והתקנת ג'קוזי מתבצעות בנפרד – המובילים מובילים, ואנשי מקצוע בתחום הכלים הסניטריים אחראים על ההתקנה. למרות זאת תוכלו לקבל גם שירות משולב, אבל חשוב לוודא שההתקנה תתבצע בצורה מקצועית.
הובלה לגינה אחד המקומות הפופולריים לג'קוזי הוא תחת כיפת השמיים, בגינה. במקרים אלה ההובלה צריכה להתנהל בעוד יותר זהירות כדי לא לפגוע בגינה שמן הסתם בעלי הבית עבדו קשה כדי לטפח אותה.
 הובלת ג'קוזי מתנפח הובלה יחסית פשוטה בזכות האפשרות להוציא את האוויר לפני ההעברה למקום החדש – אבל גם ככה חשוב להקפיד שלא ייגרם נזק למערכות השונות.

 

איך נקבע מחיר ההובלה?

בפורטל הובלות 100 תמצאו שפע חברות הובלה עם ניסיון בהעברת ג'קוזי מהחנות אל המקום שמיועד לו, או במסגרת העברת דירה. השפע, והעובדה שכל החברות הן מקצועיות מאוד ויבצעו בצורה מושלמת את ההובלה הרצויה – גם אם היא מורכבת וכוללת למשל הרמת ג'קוזי עם מנוף – מאפשרים לכם למצוא הצעת מחיר משתלמת.

העלות נקבעת לפי 3 פרמטרים: קלות השליפה של הג'קוזי מהמקום שבו הוא נמצא (כולל השאלה האם הוא כבר מפורק ומנותק מהמים והחשמל, או שאתם רוצים שהפירוק וההרכבה יהיו חלק מהשירות), המרחק אל היעד ועד כמה קשה להציב את אמבט העיסוי במקום הרצוי מבחינתכם..

למה כדאי להשקיע זמן בהשוואת מחירים?

כדי לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות שמומלצות על-ידי הובלות 100 אתם צריכים להשקיע זמן – אבל בתמורה תחסכו כסף, ואפילו הרבה. חשוב מאוד לציין במדויק את מהות השירות המבוקש כדי לקבל הצעת מחיר אמיתית, כשלמשל הובלת ג'קוזי לגינה שונה מהובלה לדירת גג.

Call Now Button