הובלת כוורת

איך מובילים כוורת? עם המובילים המקצועיים שלנו

צריכים להוציא כוורת מביתכם ולהוביל אותה למקום אחר ולא יודעים איך להעביר אותה דרך מפתן הדלת? אם דרוש לכם שירות של הובלת כוורת, אנחנו בחברת הובלות 100 נעזור לכם לבצע את ההובלה מבלי להסתבך ונעשה זאת עם חיוך והכי חשוב – במחיר זול ומשתלם! ביכולתכם להזמין דרכנו הובלת כוורת גם מעכשיו לעכשיו או בסוף השבוע, ונבצע עבורכם את ההובלה במקצועיות שאין שנייה לה. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

הובלה והרכבת כוורת עץ או מתכת החל מ-200 ש"ח
צריכים הובלה היום? אנו מבצעים הובלות דחופות
פירוקים והרכבות של כל סוגי הכוורות
צריכים הובלה ישירות מהחנות? קיבלתם!
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת כוורת בפריסה ארצית

האפשרויות השונות להובלה

יש כמה אפשרויות שונות לביצוע הובלות בכל ארץ וביכולתנו לבצע את כולן עבורכם, זאת בהתאם לסוג הכוורת שברשותכם ואף בהתאם לרצונכם:

  הובלת כוורת פינתית קטנה בסבלות – אם יש לכם כוורת פינתית קטנה ניתן להעביר אותה בסבלות דרך המעלית או חדר המדרגות. אנחנו נספק לכם סבלים וטנדר להובלה ואתם תוכלו לשבת רגל על רגל בזמן שאנחנו נעשה את העבודה הקשה.

  הובלה והרכבת כוורת עץ או מתכת – אם יש בבעלותכם כוורת בינונית עד גדולה שעשויה מעץ או ממתכת, נוכל לפרק אותה עבורכם ובסיום ההובלה נוכל גם להרכיב אותה בחזרה. שימו לב שלעיתים קרובות, שירות של פירוק והרכבת כוורת עץ + הובלה מתבצע ללא תוספת מחיר עבור הפירוק וההרכבה.

  הובלת כוורת עם מנוף – אם אין כלל אפשרות לפרק את הכוורת מכל סיבה שהיא, נוכל להגיע יחד עם מנוף להובלה שיעביר את הכוורת לטנדר או משאית הובלה דרך חלון גדול או דרך המרפסת של הסלון שלכם. עלות מנוף הובלה הינה בין 200-300 שקלים לשעה, וזאת כתוספת עבור הובלת הכוורת עצמה.

 

השאירו את פירוק הכוורת לנו

בעת הובלות של כוורות אנחנו תמיד מעדיפים לבצע את הפירוק וההרכבה בעצמנו. הסיבה לכך היא שבמקרה של פירוק עצמי של כוורת, לקוחות רבים נוהגים לאבד את הברגים ששימשו להרכבת הכוורת ולאחר מכן אנחנו סופגים על כך את האשמה. על מנת למנוע מצב מביך שכזה, השאירו את הפירוק לנו. פרט לכך, כשמדובר במקרה של הובלת כוורת ברזל ההרכבה צריכה להיעשות בידיים מקצועיות, שכן אם מהדקים את הברגים חזק מדי ניתן לגרום לעיוותים בברזל, ואם מהדקים את הברגים בצורה רופפת מדי הכוורת נוטה להתנדנד בצורה שאינה נוחה ואף מסוכנת. הדבר נכון גם במקרה של פירוק והרכבת כוורת מעץ.

 

הובלת כוורת כולל אריזה ופריקה

פרט לשירותי הובלת כוורת כולל פירוק והרכבה אנו יכולים גם לספק לכם שירותי אריזה ופריקה עבור הובלת הכוורת שלכם. נגיע אליכם עם ארגזים להובלה, נארוז בהם את כל הפריטים שבכוורת, ובסיום ההובלה נסדר אותם מחדש בכוורת בדיוק כפי שהם היו. כך למשל, אם נוביל עבורכם כוורת שעמוסה בספרים, נסדר את הספרים בתוך הקרטונים, נבצע הובלת כוורת ספרים מפורקת ולבסוף נסדר את כל הספרים במקומם.

Call Now Button