אחסון פריטים בודדים ורהיטים

לעתים, בעת שמבצעים מעבר דירה או משרד, צריכים קצת יותר משירותי הובלה. בפורטל הובלות 100, אתם יכולים לקבל מענה מספקים מובילים העוסקים בשירות של אחסון פריטים בודדים. לעתים, עם המעבר שלכם, אתם בוחרים לאחסן חלק מהציוד שלכם במחסנים חיצוניים, ולא להעביר את כולם יחד איתכם. לשמחתכם, תוכלו להנות משירות נפלא של אחסון רהיטים בודדים, עד לרגע שתחליטו מה לעשות עם הפריטים שלכם.

אחסון פריטים בודדים החל מריהוט ועד מוצרי חשמל ומכונות
ניתן אחסן פריט בודד לתקופה קצרה אפילו של יום אחד
אחסון פריטים בודדים וציוד של חנויות במחסנים מאובטחים 24/7

ביטוח מלא על כל התכולה שמאחסנים אצלנו
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7934-105

אחסון פריטים בודדים באנר

אחסון פריטים בודדים מקצועי ואיכותי לפריטים שלכם

הפריטים שלכם חשובים לכם, ועל כן אתם בוחרים לאחסן אותם ולא לזרוק אותם. בפורטל הובלות 100, איגדנו עבורכם את מיטב הספקים העוסקים בשירותי האחסנה באיזור ירושלים, לטובת אחסנת הפריטים שלכם. לא משנה אם אתם מאחסנים מספר רב של פריטים, או מחפשים שירות לטובת אחסון פריט בודד – מגיע לכם לקבל שירות טוב וחסר פשרות, תוך שמירה אידיאלית על החפצים שלכם.

 

הבנת הפריט, הענקת תנאי אחסון עבורו

בעת שאתם נעזרים בשירות כזה, הרי שלא מדובר על מסירת הפריט למחסן וכאן תם השירות. מה שהופך את אנשי המקצוע המאחסנים פריטים לאנשי מקצוע, הוא היכולת שלהם להבין את הפריט שלכם ואת תנאי האחסה הנאותים עבורו. כך, ישנם מחסנים שונים לטובת אחסון של פריטים שונים מחומרים שונים. כך לדוגמא רהיטים מעץ, הזקוקים לתנאי אחסון שונים מפריטים אחרים. בפורטל הובלות 100 בירושלים דאגנו לאגד את הספקים המובילים שיעניקו לכם הרבה מעבר לאחסון זמני.

 

כמה עולה אחסון פריטים בודדים?

אתם מבררים אודות מחירון אחסון פריטים בודדים? במרבית המקרים מדובר על מחסנים הניתנים לכם לטובת אחסון והם מתומחרים על פי קוב. כך לדוגמא, בעת שתרצו לאחסן פריטים מדירה בת שני חדרים לדוגמא, הרי שתשלמו עבור חודש של אחסנה בין 350 ל-700 שקלים עבור כ-15 ועד כ-20 קוב. לצד אחסנת תכולה של דירה בגודל של שני חדרים, גם ניתנת האפשרות בהתאם לאחסן פריטים בודדים בלבד.

 

למה להזמין אחסון פריטים בודדים דווקא בפורטל הובלות 100?

בפורטל הובלות 100 אתם יכולים לקבל שירות נפלא גם עבור אחסנה של פריטים בודדים בלבד, לצד שירותי אחסנה של חדרים ודירות שלמות. אנו מנגישים לכם את מיטב הספקים, שעתידים לענות על הצורך המדויק שלכם בנושא האחסנה באיזור ירושלים.

Call Now Button