הובלות בהר אדר

שירותי הובלות בהר אדר במחיר הכי זול

פורטל "הובלות 100" שולח אליכם מובילים בהר אדר המגיעים מטעם חברת הובלות בהר אדר. לא משנה לנו אם אתם רוצים להוביל את כל הדירה, אם אתם לקראת מעבר של בית עסק או שכל מבוקשכם הוא הובלה של פריט בודד לבני משפחה. אנו משתפים המלצות על מובילים בהר אדר על מנת להבטיח שתקבלו את שירות ההובלה המהיר, האיכותי והזול ביותר! כל תושבי הר אדר, שהוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1995 ושנמצאת בהרי יהודה, מקבלים מאיתנו שירות יוצא מן הכלל לכל סוג של הובלה!

שירותי הובלות בהר אדר במחירים הכי זולים
הובלת דירות, פריטים בודדים והובלות מיוחדות
שירות מהיום להיום – 24 שעות ביממה (גם בלילה)
שירותי אריזה, סבלות ופירוק והרכבת רהיטים
ביטוח מלא על כל הובלה 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלות בהר אדר במחיר הכי זול

הובלת דירה עם מנוף בהר אדר – איך היא מתבצעת?

מעבר דירה בהר אדר יכול להיות מעבר המתבצע על פני יום שלם. המון פעמים, מה שקורה במעברים של דירות הוא שהלקוחות רוצים לעבור דירה כמה שיותר מהר – תוך כמה שעות. אכן, יום המעבר הינו יום מלחיץ שכולל אינספור בירוקרטיות, סידורים וארגונים שונים. לכן, חברת הובלות מומלצת בהר אדר כמו החברה שלנו ממליצה לכם מראש על הובלות מנוף בהר אדר. הודות למנוף, אין כל צורך בעבודת סבלות מורכבת של ניוד תכולה ממפלס הבית העליון לתחתון. עבודת המנוף מתבצעת דרך פתחי מרפסות וחלונות, כך שרהיטים שלא ניתן לפרק, אביזרים כבדים וגם ארגזים עם תכולה יכולים לעלות על משטח ההעמסה של המנוף.

עוברים דירה? זה סדר ההובלה המומלץ ביותר

אחד השירותים שאנו שמחים להציע לכם הוא שירות של הובלה ואריזה בהר אדר. במידה ותחליטו לארוז את הדירה לבדכם, כל שנוכל לעשות הוא להמליץ לכם על סדר הובלה נכון. ככלל, כדאי מאד להתחיל לארוז את הדירה מספיק זמן לפני, כאשר פרק זמן הגיוני הינו חודש לכל גודל של בית או דירה. איך אורזים? התחילו לארוז את הדברים בהם אין לכם שימוש יום יומי: ספרים, תכולה של ארונות שירות, אלבומי תמונות וכדומה. ככל שתתקרבו ליום ההובלה, החלו לארוז גם פריטי לבוש, כלי מטבח ואת יתר חלקי הבית.

צריכים הובלת דירה בהר אדר? כמה מובילים מגיעים?

ככל שההובלה מורכבת יותר, כך צוות המובילים הינו גדול יותר. לדוגמא: הובלות קטנות בהר אדר הכוללות בין היתר גם הובלת פסנתר בהר אדר, הן הובלות שמבצעים אותן שלושה מובילים במקסימום. מנגד, הובלות מורכבות יותר כמו הובלה של דירה או הובלת תכולת עסק בהר אדר, הן הובלות הזקוקות לצוות חיזוק משמעותי. ככל שהדירה שלכם גדושה ביותר פריטים, כך נדאג לשלוח צוות מחוזק של סבלים בהר אדר המתחיל בשלושה מובילים ויכול להגיע עד שמונה.

שירותים נוספים והובלות מיוחדות המוצעות דרכנו

אז אילו שירותים נוספים ונלווים אנו מציעים ואילו הובלות מיוחדות מתבצעות דרכנו? שירותים נלווים מיוחדים כוללים את עבודת המנוף, שירותי האריזה לדירות ומשרדים וגם שירות של פירוק והרכבת רהיטים. שירות נוסף ייחודי שכדאי שגם אתם תכירו הינו הובלה ואחסנה בהר אדר. אתם מוצאים עצמכם עם תכולה שאתם רוצים לאחסן לפרק זמן ארוך או קצר? אנחנו זמינים עם מחסנים מבוקרים ומצולמים המתאימים לכל סוג של תכולה. שירות נוסף המוצע מאיתנו ומתאים לבעלי עסקים הוא הובלת משטחים בהר אדר. אנו מובילים משטחים של טקסטיל, מזון, רהיטים, חומרי בניין ועוד.

כמה עולה הובלת בית פרטי בהר אדר?

על מנת לשקף בפניכם עד כמה המחירים שלנו נוחים והוגנים, אנו שמחים לספר לכם כי במידה וגם אתם נהנים ממגורים בבית פרטי בהר אדר, ההובלה תעלה לכם בין 2000-4800 שקלים. המחיר משתנה בהתאם להיקף התכולה ומורכבות ההובלה שלכם.

Call Now Button