הובלת מקפיא

הובלת מקפיא – 3 השאלות החשובות שמעולם לא חשבתם לשאול

תהליך ההובלה ככל הנראה לא חדש לכם – קובעים יום ושעה עם מובילים, מעבירים את תוכן ההובלה למשאית, נוסעים ליעד החדש ופורקים את כל תכולת ההובלה – כך זה לפחות נראה מנקודת מבטו של הלקוח, אך אסור לשכוח שאת התהליך הזה מבצעים אנשי מקצוע בעלי ניסיון ואשר יודעים דבר או שניים שאתם ככל הנראה לא. הידע הזה חשוב במיוחד כשמדובר בהובלה של מוצרי חשמל, ובייחוד בעת הובלת מקפיא, וזה כלל לא משנה אם מדובר במקרה של הובלת מקפיא 6 מגירות ביתי סטנדרטי או הובלת מקפיא גלידות תעשייתי גדול. הובלה של מקפיא צריכה תמיד להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, כמו אלו שתוכלו למצוא אצלנו בחברת הובלות 100. יש לכם מקפיא 5 מגירות שמצריך הובלה? התקשרו אלינו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת, אך עוד לפני כן, מומלץ שתגלו את התשובות ל-3 השאלות הבאות שמעולם לא חשבתם לשאול בנוגע לנושא של הובלות מקפיאים.

שירות הובלת מקפיא ביתי/תעשייתי במחיר הכי זול!
למה אנחנו?
שירות הובלות דחופות מהיום להיום
הרמת מקפיא כבד עם מנוף לקומות הגבוהות
ביטוח מלא על כל הובלה דרכנו

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מקפיא בפריסה ארצית

 

1. מתי אפשר להפעיל את המקפיא לאחר סיום הובלת מקפיא בשכיבה?

ברוב המקרים הובלת מקפיא ביתי תיעשה בעמידה אם אפשר, אולם לעתים, ובעיקר כשמדובר במקרים של מקפיא 4 מגירות או יותר, ישנו צורך להעביר את המקפיא בשכיבה על מנת שיהיה אפשר להוציא אותו דרך מפתן הדלת או חדר המדרגות.

אם יש לכם מקפיא גבוה שמצריך הובלה, חשוב מאוד שתדעו שעליכם לחכות כשעה עד שעתיים לאחר תום ההובלה לפני חיבורו לחשמל והפעלתו מחדש. הסיבה לכך היא שבמדחס של המקפיא יש שמן שעלול לעלות לכיוון הצינורות במהלך ההובלה, לכן יש לחכות עד שישקע. יחד עם זאת יש לדעת על איזה צד רצוי להשכיב את המקפיא לפי סוגו על מנת לצמצם נזק שעלול לקרות בשל טלטול, וידע שכזה יש אך ורק למובילים מקצועיים שמנוסים במקרים של הובלת מקפיא עומד.

 

2. מתי יש לשקול הזמנת מנוף להרמת מקפיא?

כשמדובר במקרה של מקפיא רחב או מקפיא רפואי גדול במיוחד, משקל המקפיא יכול להגיע לכמה מאות קילוגרמים, ובמצבים שכאלה יש צורך בשירות של הובלת מקפיא עם מנוף. כשתזמינו מובילים עבור הובלת מקפיאים למסעדות, חשוב מאוד שתוודאו שמדובר במובילים מנוסים שכבר עסקו בהובלה שכזו בעבר, שכן הובלת מקפיא עם מנוף היא לא משימה פשוטה כלל וכלל – יש למנוע את טלטולו של המקפיא ככל הניתן, ורק צוות מיומן ומנוסה כמו שתוכלו למצוא אצלנו יוכל לעשות זאת עבורכם ולהבטיח שהמקפיא יגיע ליעדו בשלום, בין שמדובר במקרה של מקפיא עוגות ובין שיש לכם צורך בהובלת מקפיא אמבטיה מאסיבי.

 

3. האם חברת ההובלות מספקת ביטוח בעת הובלת מקפיא תעשייתי?

התשובה לשאלה הזו היא כן! אם תזמינו דרכנו כבר עכשיו הובלת מקפיאים מכל סוג – מקפיא שוכב או מקפיא 7 מגירות עומד – תקבלו הובלה + ביטוח על כל תכולתה, עד לרגע ההגעה ליעד והנחת המקפיא במקומו החדש. עלות ההובלה כולל הביטוח עבור מקפיא ביתי או תעשייתי הינה בין 250-400 שקלים, וזה כולל הובלות מקפיא 3 מגירות בסבלות או הובלות של מקפיאים גדולים יותר בעזרת מנוף, אולם עבור המנוף עצמו תצטרכו לשלם תוספת של כ-300 שקלים לשעה. זכרו שהמקפיא שלכם תמיד בטוח איתנו, וכך גם כספכם.

Call Now Button