לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7934-105 או השאירו הודעה


עידכונים אחרונים בהובלות

הובלת מקרר

לצד ההובלות הגדולות שבהן מעבירים משרדים גדולים ובתים עם המון תכולה, ישנן הובלות המתבצעות במימדים קטנים יותר. גם בעת שאתם רוצים להוביל פריט אחד בודד, מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. מחפשים שירות של הובלת מקרר בירושלים? ברוכים הבאים אל פורטל הובלות 100, המאגד מובילים מומלצים במחירים מפתיעים. גם אם מדובר על הובלה של מקרר מהבית למשרד, מהדירה הזמנית אל עבר הדירה החדשה או מתנה שאתם מעניקים לחברים – עושים זאת עם הובלות באמצעות פורטל הובלות 100.

הובלת מקרר במחיר הכי זול כולל אפשרות הובלה מהיום להיום
הובלה של מקרר החל מ-180 ש”ח (מבצע לחודש הקרוב)
* שירותי הובלת כל סוגי המקררים בפריסה ארצית – אפשרות הובלה ישירות מהחנות לדירה שלכם
* בדירות ללא מעלית או בדירות גבוהות ניתן לבצע הובלת מקרר עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו: 053-7934-105

הובלת מקררים בזול

השקעתם במקרר? השקיעו בהובלה

אז מדוע חשוב להנות משירות של הובלת מקררים? המקרר הוא מוצר שמשתמשים בו חדשות לבקרים, ועל כן חשוב לייחס חשיבות רבה לו, גם בעת שמעבירים אותו מנקודה לנקודה. תוכלו לדמיין את חייכם ללא מקרר? סביר שלא. לכן, מעניקים תשומת לב גדולה לסוגיית ההובלה, ובשום פנים ואופן לא מובילים אותו לבד. מעבר לכך שניתן להרוס אותו עם הובלה לא נכונה, הרי שמסתכנים גם בכשלים בטיחותיים בהובלה שאינה מקצועית.

100

יש הבדל בין סוגי המקררים וההובלה?

כאשר מדובר על הובלות בירושלים, מדובר על בטיחות בהובלה ועל אנשי מקצוע המבצעים את העבודה בשבילכם. המשמעות היא שאין כל חשיבות להאם מדובר על הובלת מקרר גדול וכבד שלא תוכלו להוביל בעצמכם, או האם מדובר על הובלת מקרר קטן שאולי תצליחו לסחוב ולהעמיס על הרכב הפרטי שלכם. בעת שאתם צריכים להוביל חפצים ממקום למקום, עושים זאת רק עם פורטל הובלות 100, ורק עם שירותי ההובלה המתקדמים.

איך מובילים מקרר? איתנו ובזול!
אנו מבצעים העברת מקררים קטנים וגדולים בצורה הכי מקצועית שיש גם בדירות ללא מעלית באמצעות סבליקה – מתקן גב להקלה בסחיבת דברים כבדים
איזה סוגי מקררים אנחנו מובילים: מקרר 300 ליטר, מקרר 400 ליטר, מקרר 500-600 ליטר וגם מקררים כבדים של 700 ליטר 2 ו 3 דלתות.

יש לכם מסעדה או בית קפה ואתם צריכים הובלת מקרר תעשייתי או מקרר דלפק? גם את זה אנחנו עושים כולל הובלה של מקרר זכוכית שביר (כולל עטיפה בפצפצים)

הוראות לפני הגעת המובילים ואחרי ההובלה:

לפני ההובלה?
– יש לנתק את המקרר מהחשמל לפני ההובלה
– יש לרוקן את תכולת המקרר והמקפיא טרם ההובלה
– במקררים 2 ו 3 דלתות יש לקשור את המקרר עם חבל כדי שהדלתות לא יפתחו בזמן ההובלה (אפשרות לבקש גם מהמובילים לבצע את הקשירה)
– הובלת מקרר בשכיבה בלבד על מנת לא להרוס את המדחס

לאחר ההובלה?
– לאחר ההובלה יש להחזיר את המקרר לחשמל לאחר 3 שעות על מנת לא לפגוע במדחס
– יש לבדוק האם המדחס פועל ולא נפגע בזמן ההובלה

למה לבחור דווקא בפורטל הובלות 100?

מובילים ושירותי הובלה תוכלו למצוא בעוד המון מקומות, אך מה הופך את פורטל הובלות 100 לזה שהינו המשתלם לכם ביותר?  כמה עולה הובלת מקרר דרך פורטל הובלות 100? האתר שלנו מאגד בתוכו מובילים רבים הפועלים באיזור ירושלים, כך שמדובר על מיקוד באנשי המקצוע ובהתאמתם ללקוחות המבקשים להנות משירות באיזור זה. מעבר לכך, הרי שספקים הנכנסים לרשימת המומלצים של פורטל הובלות 100 הינם ספקים מובילים, המבטיחים לכם מחירים זולים ושירות בלתי מתפשר. הובלת מקרר זו אינה בקשה גדולה מדי, אלא היא השירות הניתן לכם דרך פורטל הובלות 100.