הובלת מקרר

לצד ההובלות הגדולות שבהן מעבירים משרדים גדולים ובתים עם המון תכולה, ישנן הובלות המתבצעות במימדים קטנים יותר. גם בעת שאתם רוצים להוביל פריט אחד בודד, מגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. מחפשים שירות של הובלת מקרר בירושלים? ברוכים הבאים אל פורטל הובלות 100, המאגד מובילים מומלצים במחירים מפתיעים. גם אם מדובר על הובלה של מקרר מהבית למשרד, מהדירה הזמנית אל עבר הדירה החדשה או מתנה שאתם מעניקים לחברים – עושים זאת עם הובלות באמצעות פורטל הובלות 100.

הובלת מקרר במחיר הכי זול כולל אפשרות הובלה מהיום להיום
הובלה של מקרר החל מ-200 ש"ח (מבצע לחודש הקרוב)
* שירותי הובלת כל סוגי המקררים בפריסה ארצית – אפשרות הובלה ישירות מהחנות לדירה שלכם
* בדירות ללא מעלית או בדירות גבוהות ניתן לבצע הובלת מקרר עם מנוף

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם מוביל חייגו: 053-7934-105

הובלת מקרר בזול

השקעתם במקרר? הזמינו מוביל מקרר מקצועי

אז מדוע חשוב להנות משירות של הובלת מקררים? המקרר הוא מוצר שמשתמשים בו חדשות לבקרים, ועל כן חשוב לייחס חשיבות רבה לו, גם בעת שמעבירים אותו מנקודה לנקודה. תוכלו לדמיין את חייכם ללא מקרר? סביר שלא. לכן, מעניקים תשומת לב גדולה לסוגיית ההובלה, ובשום פנים ואופן לא מובילים אותו לבד. מעבר לכך שניתן להרוס אותו עם הובלה לא נכונה, הרי שמסתכנים גם בכשלים בטיחותיים בהובלה שאינה מקצועית.

100

איך דואגים לבצע הובלת מקרר בזול?

אם אתם רוצים לדאוג שתזכו בהובלה הזולה ביותר שביכולתכם לקבל, עליהם לבצע בנושא הובלת מקרר השוואת מחירים. עם זאת, לא מדובר במשימה קלה במיוחד, שכן ישנן חברות הובלה רבות, ולכן אנחנו כבר עשינו אותה עבורכם. בזכות השירות הנהדר שלנו תוכלו לוודא שתקבלו את המחיר הזול ביותר עבור העברת מקרר.

 

מחיר הובלת מקרר – מה משפיע עליו?

מקרר הוא מבין הפריטים הנפוצים ביותר בהובלות קטנות, וכך גם מבין הזולים ביותר. מחיר הובלת מקרר נע בין 200-400 שקלים, ומשתנה בהתאם לצורך בפירוק והרכבת הדלתות שלו. לעיתים צריך לפרק אותן על מנת להוציא את המקרר מהבית. יש מקרה אחד יוצא דופן שבו יש לשירותי הובלת מקרר מחיר גבוה יותר, וזה כשצריך לערב מנוף בהובלה. משתמשים במנוף כשאין שום דרך אחרת להוציא את המקרר מהדירה, ועליו משלמים לפי שעה. כמה עולה הובלת מקרר עם מנוף? בסביבות 400-700 שקלים.

 

הובלת מקרר בשכיבה – איך עושים את זה?

באופן כללי מומלץ שלא להעביר מקררים בשכיבה. הסיבה לכך היא שהקומפרסור של המקרר מלא בשמן שקריטי מאוד לתפקודו, וכל עוד הוא עומד ישר, כוח המשיכה שומר על השמן בתוך הקומפרסור. כשמשכיבים את המקרר חלק מהשמן יכול לצאת החוצה לפסי הקירור, מה שיגרום לחסימה שלהם ויפגע ביכולת של המקרר לעשות את עבודתו ולקרר. בנוסף, מחסור בשמן בקומפרסור יגרום לנזקים ברכיב הזה.

אם בכל זאת חייב לבצע הובלת מקרר בשכיבה, צריך עשות זאת בזווית ולא כשהוא מאוזן באופן מוחלט. אם בכל זאת חייבים להשכיב את המקרר, מומלץ לחכות 24 שעות לאחר שמעמידים אותו ולפני שמחברים אותו לחשמל. זה יאפשר לשמן לצאת ממערכת הקירור ולחזור לקומפרסור.

 

השקעתם במקרר? הזמינו מוביל מקרר מקצועי

אם תנסו להוביל את המקרר לבד, לא רק שתסתכנו בלהזיק לגופכם, אלא גם תוכלו לפגוע במקרר. מדובר במכשיר חשמלי שקל מאוד לעשות לו נזק אם לא יודעים כיצד להגן עליו נכון בזמן ההובלה, ולכן מומלץ להזמין מוביל מקרר שיבצע את העבודה הזו בשבילכם. המוביל ידע כיצד לפרק ולהרכיב את הדלתות של המקרר במידת הצורך, כיצד יש להוריד את המקרר במדרגות בבטחה, איך למגן את כל חלקיו וכיצד לאבטח אותו במשאית. בנוסף, מוביל מקררים יוכל לדאוג לכם לביטוח על ההובלה, כך שגם במקרה שיקרה נזק למקרר, תהיו מכוסים.

 

הובלת מקררים – איזה סוגים אנו מובילים?

בין שדרושה לכם הובלת מקרר בטנדר או במשאית, אנחנו מעבירים את כל סוגי המקררים, מכל החברות ובכל הגדלים. ברשותנו הכלים המתאימים לפירוק דלתות המקררים במידת הצורך, ועליכם רק ליידע אותנו בנוגע לסוג של המקרר. אם מדובר במקרר מאסיבי במיוחד שלא עובר דרך דלת הבית, יהיה צורך בשירות של הובלת מקרר במנוף. לכן חשוב שתכירו את המקרר שלכם ואת הנפח שלו בליטרים, כדי שתדעו האם הוא נחשב גדול, סטנדרטי או קטן.

סוג המקרר נפח בליטרים האם מצריך הובלה עם מנוף?
מקרר מקפיא עליון 2 דלתות שארפ דגם SJE75DBK/SL 590 ליטר לא תמיד – ניתן לפירוק
מקרר עם מקפיא עליון 2 דלתות סמסונג דגם RT50K6330SP/WW 525 ליטר לעיתים לא – אפשר לפרק
מקרר מקפיא תחתון 2 דלתות סמסונג דגם RL323RBASP 450 ליטר לא – לעיתים גם לא צריך לפרק
מקרר מקפיא תחתון 3 דלתות LG דגם GR-B264MAJ 715 ליטר לעיתים כן, בהתאם לרוחב דלת הכניסה לבית
מקרר מקפיא תחתון 4 דלתות SAMSUNG דגם RF60J9001SL 700 ליטר לפעמים כן, תלוי בגודל המעלית והקומה של הבניין
מקרר עם תחתון 4 דלתות שארפ דגם F82 613 ליטר לפעמים לא, וניתן להובלה רגילה בעזרת פירוק
מקרר מקפיא תחתון 2 דלתות LG דגם GM849RSC 604 ליטר ניתן לפירוק, אולם לעיתים מצריך הובלה עם מנוף
מקרר 2 דלתות עם מקפיא עליון של סמסונג דגם RT46K6330WW 476 ליטר לא תמיד, משום שניתן לפירוק ולהעברה דרך דלת בית סטנדרטית
מקרר 2 דלתות מקפיא עליון של HAIER דגם HRF340 347 ליטר לא, ולרוב גם לא מצריך פירוק והרכבה
מקרר עם מקפיא תחתון 4 דלתות של חברת סמסונג דגם RF80K9070SR 758 ליטר בהתאם לקומה וגודל המעלית, לפעמים מצריך הובלה עם מנוף
מקרר מקפיא עליון 2 דלתות של חברת LG דגם GMU700RSC 652 ליטר ניתן לפירוק, אולם בהתאם לרוחב המעלית וקומת הבית עשוי להיות זול גם בהובלה עם מנוף
מקרר 3 דלתות עם מקפיא תחתון של חברת SAMSUNG דגם RF264BEAESP 736 ליטר מומלץ שלא לפרק ולהעביר עם מנוף
מקרר 2 דלתות עם מקפיא תחתון של חברת BOSCH דגם KG86AI30L 617 ליטר לפי רוחב דלת הדירה ניתן לדעת האם יש צורך בפירוק או הובלה בעזרת מנוף
מקרר 2 דלתות עם מקפיא עליון של חברת שארפ דגם SJSE70 553 ליטר על פי הקומה וגודל המעלית ניתן לדעת האם מצריך פירוק או הובלה עם מנוף

יש הבדל בין סוגי המקררים וההובלה?

כאשר מדובר על הובלות בירושלים, מדובר על בטיחות בהובלה ועל אנשי מקצוע המבצעים את העבודה בשבילכם. המשמעות היא שאין כל חשיבות להאם מדובר על מקרר גדול וכבד שלא תוכלו להוביל בעצמכם, או האם מדובר על מקרר קטן שאולי תצליחו לסחוב ולהעמיס על הרכב הפרטי שלכם. בעת שאתם צריכים להוביל חפצים ממקום למקום, עושים זאת רק עם פורטל הובלות 100, ורק עם שירותי ההובלה המתקדמים.

איך מובילים מקרר? איתנו ובזול!
אנו מבצעים העברת מקררים קטנים וגדולים בצורה הכי מקצועית שיש גם בדירות ללא מעלית באמצעות סבליקה – מתקן גב להקלה בסחיבת דברים כבדים
איזה סוגי מקררים אנחנו מובילים: מקרר 300 ליטר, מקרר 400 ליטר, מקרר 500-600 ליטר וגם מקררים כבדים של 700 ליטר 2 ו 3 דלתות.

יש לכם מסעדה או בית קפה ואתם צריכים הובלת מקרר תעשייתי או מקרר דלפק? גם את זה אנחנו עושים כולל הובלה של מקרר זכוכית שביר (כולל עטיפה בפצפצים)

הוראות לפני הגעת המובילים ואחרי ההובלה:

לפני ההובלה?
– יש לנתק את המקרר מהחשמל לפני ההובלה
– יש לרוקן את תכולת המקרר והמקפיא טרם ההובלה
– במקררים 2 ו 3 דלתות יש לקשור את המקרר עם חבל כדי שהדלתות לא יפתחו בזמן ההובלה (אפשרות לבקש גם מהמובילים לבצע את הקשירה)
– הובלת מקרר בשכיבה בלבד על מנת לא להרוס את המדחס

לאחר ההובלה?
– לאחר ההובלה יש להחזיר את המקרר לחשמל לאחר 3 שעות על מנת לא לפגוע במדחס
– יש לבדוק האם המדחס פועל ולא נפגע בזמן ההובלה

 

למה להזמין הובלת מקרר בפורטל הובלות 100?

מובילים ושירותי הובלה תוכלו למצוא בעוד המון מקומות, אך מה הופך את פורטל הובלות 100 לזה שהינו המשתלם לכם ביותר?  כמה עולה הובלת מקרר דרך פורטל הובלות 100? האתר שלנו מאגד בתוכו מובילים רבים הפועלים באיזור ירושלים, כך שמדובר על מיקוד באנשי המקצוע ובהתאמתם ללקוחות המבקשים להנות משירות באיזור זה. מעבר לכך, הרי שספקים הנכנסים לרשימת המומלצים של פורטל הובלות 100 הינם ספקים מובילים, המבטיחים לכם מחירים זולים ושירות בלתי מתפשר. הובלת מקרר זו אינה בקשה גדולה מדי, אלא היא השירות הניתן לכם דרך פורטל הובלות 100.

Call Now Button