משאית הובלה

איפה מוצאים משאית הובלה זמינה? רק אצלנו!

בכל יום נעות בכבישי ישראל משאיות רבות שמובילות מגוון רחב מאוד של סחורות ממקום אחד למקום אחר, בבטחה וביעילות. בגלל הממדים הגדולים, והרגישות של שינוע הפריטים – ובמיוחד כשמדובר על תכולת דירה או עסק – ישנם כמה דגשים שחשוב לבחון לגבי כל משאית הובלה. בכל מקרה נדרשת התנהלות אחראית, גם של מי שנוהג במשאית וגם של מי שמזמין שירות שכולל שימוש במשאית כזו.

הזמנת משאית הובלות במחיר הזול במדינה!
החל מ-180 ש"ח
* אפשרות להובלה דחופה מעכשיו לעכשיו
* הזמנת משאיות הובלה להובלות קטנות והובלות דירה 
* שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

משאית הובלה עם רמפה או מנוף

הסוגים השונים של משאיות ההובלה

גם אם הן נראות זהות או לפחות דומות מאוד, יש כמה וכמה קטגוריות של משאיות הובלה.

1. משאית עם רמפה: במשאית כזו ההעמסה והפריקה מתבצעות תוך זמן קצר מאוד בזכות הרמפה, וכך מושג חיסכון של ממש בזמן. בפרט חשוב לוודא שיש רמפה כשמדובר על הובלה של פריטים כבדים מאוד, למשל הובלה של ציוד אל מפעל.

2. משאיות קירור: בכלי רכב אלה הדגש החשוב ביותר הוא כמובן הטמפרטורה המדויקת בתא שבו מאוחסנת הסחורה הרגישה – וזאת משום שגם סטייה של מעלה אחת עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לתכולה.

3. משאיות עם מנוף: משאית מנוף קטנה מאפשרת להשלים הובלות של פריטים גדולים וכבדים ביעילות ובמהירות, וכמו כן לבצע הובלות גם כשאין גישה נוחה וישירה לתכולה המועברת..

 

כמה עולה השימוש במשאיות להובלה?

התשלום המקובל עבור השימוש בכל הסוגים השונים של משאית להובלה הוא כמה אלפי שקלים. הפרמטרים העיקריים שקובעים את המחיר הם סוג המשאית (כשלמשל עבור שימוש במשאית עם מנוף נדרשת תוספת תשלום מסוימת), היקף התכולה המועברת והמרחק מנקודת המוצא של ההובלה עד ליעד.

עם הובלות 100 מובטח לכם מחיר אטרקטיבי בהתאם למחירון הובלות עדכני, ולא פחות חשוב: שירות אמין, אחראי ומקצועי מאוד, עם משאיות ההובלות המתקדמות ביותר שיש.

 

מה חובה לבדוק לגבי הביטוח של משאית הובלה?

כל מי שמפקיד את תכולת הדירה או העסק שלו, או כל תכולה אחרת, בידיים של מובילים מצפה כמובן שהם יעשו הכל כדי לשמור על הרכוש יקר הערך. יחד עם זאת חשוב לזכור שגם אנשי המקצוע האחראיים והזהירים ביותר לא יכולים להבטיח ב-100% שלא ייגרם נזק – וזאת משום שבכבישים יש תמיד גם מידה מסוימת של אי ודאות ויכולים להתפתח כל מיני תרחישים.

בהתאם נדרש גם ביטוח מסודר. יש שני סוגי פוליסות רלוונטיים עבור הפעלת משאית הובלה: ביטוח סחורה בהעברה וביטוח אחריות מוביל.

1. הסוג הראשון הוא ביטוח רכוש. סכום הפיצוי הוא השווי של הפריטים המובלים במשאית, והכיסוי מספק מענה למקרים כמו התהפכות המשאית, התנגשות, פריצת שריפה שפוגעת בתכולה שברכב, מכת ברק ועוד. לפוליסה זו יש גם הרחבות רלוונטיות – למשל למקרים של נזקי טבע, שוד, רעידת אדמה ועוד.

2. הסוג השני הוא ביטוח חבות. מהות הכיסוי היא פיצוי לכל מקרה של אובדן או של נזק שנגרם לפריטים שעל המשאית, כולל במהלך פריקת המשאית או טעינתה, עקב רשלנות של המבוטח (כלומר חברת ההובלה). עוד הבדל הוא שפוליסה זו מכסה גם נזק לרכוש שלא שייך למזמין ההובלה – לדוגמה אם משאית הובלות פוגעת בקיר בבניין המשותף שבו נמצאת הדירה שממנה יוצאת ההובלה.

במצב אידיאלי יש לחברת הובלות מומלצת את שני סוגי הפוליסות. בכל מקרה חשוב לבקש לראות את הביטוח, לוודא שהוא תקף וגם לבדוק שלא מדובר בביטוח חובה בלבד (ביטוח שמכסה רק נזקים למשאית עצמה).

 

התחזוקה המוקפדת של משאית הובלות

משאיות שמשמשות להובלת פריטים שונים – המגוון כאמור רחב, ולכל סוג של הובלה מאפיינים אחרים – חייבות להיות מתוחזקות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

התחזוקה של משאית הובלות כוללת בדיקות תקופתיות בדיוק במועד הדרוש בהתאם להמלצות יצרנית המשאית, ועל פי הקילומטראז' שהרכב עבר, ובנוסף הגעה למוסך בכל מצב שיש בו סימן לבעיה אפשרית. הסיבה לכך היא שאם אכן מתרחשת תקלה באחת מהמערכות של המשאית, והיא לא מטופלת זמן, התוצאה עלולה להיות קשה מאוד: משאית עשויה לשקול 7 טון, 15 טון ואפילו יותר, ואם הנהג מאבד שליטה עקב תקלה טכנית, כל מי שנמצא בסביבה עלול להיפגע. גם כשהתקלה לא מובילה לתאונה אלא "רק" להשבתת המשאית באמצע משימה – למשל אם משאית עם מנוף מבצעת הובלה של תכולת משרד, חנות או מפעל אבל לא מצליחה להשלים את המלאכה – עלול להיגרם נזק של ממש למזמין ההובלה, וזאת מעבר לאי הנעימות ולכן זהו דגש קריטי.

Call Now Button