הובלת מיטה

הובלת מיטה – גם המיטה שלכם עוברת לבית החדש!

אם אתם עוברים דירה בקרוב, בטח הגעתם לשלב שבו אתם מחפשים מוביל המבצע הובלת מיטה. לצד הדברים שאתם בוחרים להשאיר מאחור, ישנם החפצים שאתם לא מוכנים לוותר עליהם בשום פנים ואופן. באתר שלנו, תוכלו ליהנות משירותי הובלה מתקדמים – גם מהובלות קטנות הכוללות הובלת בסיס מיטה, וגם מהובלות גדולות של דירות שלמות הכוללות בין היתר את המיטות ושאר החפצים היקרים לכם.

 

הובלה של מיטה במחיר הכי זול בישראל – בהתחייבות!
החל מ-200 ש"ח

* אפשרות הובלה של בסיס מיטה בלבד
* הזמנת הובלה דחופה מהיום להיום
* אפשרות הובלה גם בלילה
הובלת מיטת תינוק או מיטת מעבר במחיר מוזל
המבצע תקף לפונים דרך האתר בלבד
שירות בפריסה ארצית 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
053-7934-105

הובלת מיטה כולל בסיס

עוברים לדירה חדשה? מזמינים הובלת מיטות דרכנו!

מעבר אל דירה חדשה אינו בהכרח זול, ומצריך מכם להשקיע את כספכם בלא מעט דברים. על כן, תשמחו לדעת שאחנו מציעים לכם שירותי הובלה במחירים מפתיעים! בנוסף, אם אתם מעדיפים להשאיר את המיטה שלכם בדירה הישנה ולקנות חדשה, כי אתם חוששים מסידורי ההובלה ומהרכבתה בדירה החדשה – פשוט אל! המובילים המקצועיים שלנו ידאגו לכם לשירות מלא, שפוטר אתכם מכל חשש. זקוקים לשירות של הובלת מיטה זוגית בזול? אתם רוצים לדאוג שהמוביל שלכם יבצע הובלה והרכבת מיטה? דרכנו, אתם מקבלים פשוט הכל ותמיד את הטוב ביותר!

 

אילו סוגי מיטות ניתן להוביל?

כל סוגי המיטות שיש ברשותכם ניתן להעביר! ישנן מיטות המצריכות פירוק והרכבה, לצד מיטות שאינן מגיעות במנגנון זה. כמו כן, ישנן מיטות זוגיות גדולות לצד מיטות ילדים קטנטנות. כל מיטה שיש ברשותכם – ניתנת להובלה דרך המובילים שלנו בקלות ובאפס התעסקות מצידכם! מחפשים מוביל לטובת הובלת מיטה וחצי? מצאתם! הילד שלכם לא רוצה להיפרד מהמיטה שלו ולכן אתם מחפשים שירות של הובלת מיטת ילדים? דרכנו תקבלו את המחיר הזול ביותר!

איזו מיטה מעבירים? פירוט על תהליך הפירוק וההרכבה
מיטת סימונס מתכווננת זוגית בעלת 2 מזרונים נפרדים נפרק את המיטה מבסיסה ונוביל כל מזרון בנפרד במצב ישר או מקופל, בהתאם לגודל המעלית, רוחבה ועומקה. אם יש להוביל אותה במדרגות, נוביל אותה במצב ישר. בסיום ההובלה נרכיב מחדש את המיטה ונוודא שהיא עובדת כראוי.
הובלת מיטת אירופלקס חשמלית זוגית

 

נפרק אותה מהבסיס ונעביר אותה אל משאית ההובלה במצב מקופל או ישר – זאת בהתאם לגודלה ביחס לגודל של המעלית. במקרה של הובלה בחדר המדרגות, נעשה זאת כשהמיטה בצורה ישרה. בסיום ההובלה נחבר את המיטה לחשמל ונוודא שהיא מתכווננת היטב ולא עושה רעשים.
הובלה של מיטת איקאה עם בסיס ברזל

 

אנו מעבירים את המזרן והבסיס בנפרד – מפרקים את הברזל לפי החלקים המתברגים ובסוף ההובלה מחברים הכל מחדש, על פי ההוראות של חברת איקאה.
העברת מיטה וחצי מתכווננת הולנדיה

 

עבור שמירה על שלמות המזרן, נעדיף לפרק אותו מהבסיס ולהוביל אותו במצב ישר או מקופל, זאת לפי גודלה של המעלית. אם נוביל בחדר המדרגות היא תישאר במצב ישר, ובסוף ההובלה נחבר אותה בחזרה לבסיס שלה ונוודא שמנגנון ההרמה עובד בלי לחרוק.
הובלה והרכבת מיטת עמינח עם ארגז מצעים

 

במקרים רבים נעדיף לעטוף את המיטה בשכבות של הגנה ולהעביר אותה כמו שהיא, אולם אם ניתן לפרק את המזרן נוכל לעשות זאת, ונבחר בכך על פי משקלה וגודל המעלית.
הובלה + פירוק והרכבת מיטת קומותיים

 

נעביר ראשית את המזרנים למשאית ההובלה, ולאחר מכן נפרק את בסיסי המיטות על פי ההברגה הקיימת כך שנוכל להעביר כל חלק בצורה מסודרת. בסיום ההובלה נרכיב ת המיטות בהתאם לצורתן המקורית.
הובלת מיטת מעבר

 

אנו מפרקים את סורגי הצדדיים של מיטת המעבר על מנת שלא יפגעו במהלך ההובלה, ומעבירים את המיטה בחלקים אל המשאית. בסיום ההובלה מרכיבים את הכל מחדש.
הובלה של מיטת גלריה

 

נפרק את רגליות המיטה ונעביר אותן בנפרד מבסיסה. כשנגיע ליעדנו נרכיב אותן בחזרה בעזרת 2-3 סבלים שמנוסים בהרכבה של מיטות מסוג זה.
הובלה והרכבה בבית הלקוח של מיטת אפיריון

 

מעבירים מזרון, בסיס, חלקי ברזל, עמודים ומתלה כילה בנפרד, בעזרתם של 2-3 סבלים מומלצים ומנוסים. בסוף ההובלה נבצע את ההרכבה בהתאם לצורה שבה קיבלנו אותה.
מיטת אירוח

 

את המיטה נעביר לפי חלקיה, כשאת מיטת הבסיס נצטרך לעיתים לפרק ולהרכיב מחדש בסיום ההובלה.
הובלת מיטת רופא והרכבה בקליניקה

 

מיטות שכאלה אנו מעבירים כפי שהן ברוב המקרים, מבלי הצורך לפרק ולהרכיב מחדש. עם זאת, נוכל לעשות את זה אם תרצו.
הובלת מיטת עץ מיטת עץ פשוטה נעביר כפי שהיא, ללא הצורך בפירוק כלל וכלל.
מיטת עיסוי

 

אם המיטה מתקפלת, נעביר אותה במצב מקופל. אם לא, נפרק אותה מבסיסה ונרכיב מחדש בסוף ההובלה.
מיטת שלישיה

 

נוביל את שלושת המזרונים בנפרד מהבסיס, נפרק את הבסיס ונוביל אותו בחלקים, ובסיום ההובלה נרכיב את הכל יחדיו מחדש.
הובלת מיטה סיעודית כולל הרכבה

 

סבל מומחה בפירוק והרכבה של סוג מיטה זה יבצע את המשימה, על מנת שלא לפגוע במנגנון המיטה בעת ההובלה.

 

מחיר הובלת מיטה – כל מה שחשוב שתדעו

אז לאחר שאתם כבר יודעים שלא תצטרכו לקנות מיטה חדשה לכבוד מעבר הדירה שלכם, כן חשוב שתדעו כמה עולה הובלת מיטה. הובלה של מיטה זוגית תעלה לכם לערך בין 200-300 ש"ח, וכך גם מיטת נוער. חשוב לומר כי ככל שהמיטה כבדה יותר, גדולה יותר, ומצריכה שירות של פירוק והרכבה – המחיר יהיה קצת יותר גבוה. יחד עם זאת, המחירים דרך האתר שלנו תמיד יהיו הכי זולים, שכן שמנו לעצמנו למטרה להפוך את שירותי ההובלה לנגישים ונוחים לכל אחד – גם במקרים של הובלת מיטה זוגית של עמינח. לכל אחד מגיע לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר!

 

כמה עולה הובלת מיטה כולל פירוק והרכבה

לעיתים אנשים חוששים מפני האפשרות שצריך יהיה לפרק את המיטה כדי להוציא אותה מהבית או להכניס אותה לבית החדש. אך אתם כלל לא צריכים לחשוש מתוספת מחיר לשירותי פירוק והרכבה של מיטות, מכיוון שאצלנו לא תיתקלו בשום הפתעות – תקבלו הצעת מחיר מדויקת בטלפון, שכבר כוללת פירוק והרכבת מיטות במידת הצורך. אם לפי המידע שתספקו נגלה שלא צריך לפרק את המיטה, תקבלו הצעת מחיר זולה יותר. כך או כך, הפירוק וההרכבה לא יהיו יקרים, והתוספת תהיה סמלית לחלוטין.

מה שכן משפיע על המחיר באופן משמעותי זה מרחק ההובלה. ככל שתעבירו את המיטה למרחק גדול יותר, כך תצטרכו לשלם יותר על השירות, וזה הגיוני אם תחשבו על זה – הרי המוביל יצטרך להשקיע יותר בדלק. המחיר המקסימלי שתוכלו להיתקל בו להובלת מיטה דרכנו הוא 400 ₪, וזה במקרה של הובלה בין שתי ערים רחוקות. תוכלו לקבל מאיתנו עכשיו הצעת מחיר להובלה שכזו – יתכן שתשלמו גם פחות.

 

איך אפשר להשיג על הובלת מיטה מחיר זול?

הדרך הפשוטה ביותר להוזיל את עלות ההובלה היא לפרק את המיטה בעצמכם וליידע בנוגע לכך את המוביל. אם יש לכם את הכלים והידע לפרק מיטה, עשו זאת, ויתכן שתחסכו כך כ-50 ₪ על ההובלה. נציין שלא תמיד המובילים נותנים הצעת מחיר שונה להובלה ללא פירוק, אולם שווה לבדוק את העניין ולשאול לפני שאתם מתחייבים להצעת המחיר שנתנו לכם.

לצורך העניין, תשלמו על הובלת מיטה וחצי מחיר זהה לזה של הובלת מיטת יחיד, כל עוד שתיהן לא מצריכות פירוק. אם מדובר במיטה שכן מצריכה פירוק, יתכן שעלות ההובלה שלה תהיה יקרה יותר, בהתאם למורכבות הפרויקט. מיטה מתכווננת לדוגמה יכולה להיות פשוטה הרבה יותר לפירוק והרכבה מאשר מיטה ישנה שעשויה מעץ.

 

הובלת מיטות ילדים – לפעמים אפשר גם לבד

מיטות לילדים – בין אם מדובר במיטות מעבר ובין אם אלו מיטות לתינוק, ניתן לעיתים להעביר גם ברכב פרטי על ידי פירוק והרכבה. זה לא כזה מסובך, וצריך רק להיעזר בכלים פשוטים ולזכור את הסדר שבו פירקתם כדי שתוכלו להרכיב את המיטה כמו שצריך.

אם אתם לא סומכים על עצמכם שתוכלו לעשות זאת לבד, הזמינו דרכנו הובלת מיטת ילדים, ויתכן שכלל לא נצטרך לפרק אותה כדי להעמיס אותה למשאית או לטנדר. זה לא רק יחסוך לכם את כאבי הראש של הפירוק וההרכבה, אלא גם בעלות ההובלה, וסביר להניח שתשלמו מחיר מינימלי של 200 ₪ ולא יותר מזה. הצעת מחיר מדויקת תינתן בהתאם למשתנים נוספים, כמו מרחק ההובלה והאפשרות שאין בבניין מעלית.

 

למה להזמין הובלה והרכבה של מיטה מאתר הובלות 100"?

גם במקרים בהם אתם מחפשים שירות של הובלת מיטה מתכווננת, וגם במקרים שאתם רוצים להוביל מיטות מסוג אחר ומגודל אחר – יש לכם אל מי לפנות: אלינו! השירות שאנו מציעים יצר מהפך בענף ההובלות, ומאפשר לכם ליהנות מראש שקט ומהידיעה כי המוביל שיגיע אליכם הוא מוביל מקצועי בעל מוניטין, המעניק שירות יוצא מן הכלל ובמחירים נוחים לכל כיס.

 

שאלות ותשובות חשובות על ביצוע ההובלה של מיטה

האם יש אחריות על הובלה של מיטה?

כן – יש לנו ביטוח תכולה לכל הובלה, כך שגם ייגרם נזק למיטה, מכל סיבה שהיא, תקבלו פיצוי מלא.

כמה זמן מראש צריך להזמין הובלת מיטה סיעודית?

רצוי להזמין מיד כשיודעים שיש צורך להעביר מיטה כזו. יחד עם זאת אנחנו ערוכים לספק גם שירות בדחיפות, כולל מהיום להיום.

האם יש צורך במנוף כשמובילים מיטה מקומה גבוהה?

ברוב המקרים אפשר פשוט לפרק את המיטה ולכן אין צורך במנוף.

האם יש צורך לתת טיפ למוביל על הובלה של מיטה?

טיפים למובילים הם תמיד רשות ולא חובה, גם כשמדובר על הובלת דירה וגם במקרה של הובלת מיטות.

Call Now Button