הובלות מנוף בירושלים

לא רחוקים הימים בהם בעת מעבר דירה או מעבר משרד, היה עליכם להשאיר מאחור חלק מהפריטים שלכם, פשוט בגלל העובדה כי הם גדולים מדי בכדי לעבור בדלת או בחדר המדרגות. ארונות שהרכבתם או רהיטים גדולים היו צריכים להיפרד מכם, אך כיום, עם הובלה המתבצעת עם מנוף הרמה בירושלים, אתם והתכולה שלכם פשוט בלתי נפרדים! עם פורטל הובלות 100, תמצאו בקלות שירות של הובלות מנוף בזול.

שירותי מנוף בירושלים במחיר הכי זול!
החל מ-250 ש"ח
הזמנת מוביל עם מנוף זרוע בירושלים מהיום להיום 
הרמת פריטים כבדים לקומות הגבוהות – עד לקומה ה-18
מחירים מיוחדים לתושבי ירושלים
הובלות ומנופים ירושלים במחירים הזולים בישראל
אפשרות להזמין מנוף בירושלים בלבד ללא הובלה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלה עם מנוף בירושלים במחיר הכי זול

נהנים מנפלאות הטכנולוגיה

הובלה עם מנוף בירושלים הינה הובלה המאפשרת לכם לבצע הובלה קלה ופשוטה! במרבית המקרים, ההובלות מתבצעות בפורמט שבו מגיעים המובילים, סוחבים את התכולה שלכם דרך המעלית או חדר המדרגות, ולאחר מכן מעמיסים אותה למשאית ההובלה. כיום, עם הטכנולוגיה המתקדמת של המנופים, לא צריכים לסחוב דבר ולסבול מהמשקל הרב – אלא ניתן לנייד תכולה מהבית שלכם אל עבר משאית ההובלה באמצעות מנוף דרך המרפסת או החלון.

הובלת מנוף בירושלים

הובלה עם מנוף בירושלים – הכי מהירה שיש

מעבר לעובדה שמדובר על כך שתוכלו לקחת איתכם אל מכלול הפריטים שבבית שלכם, הרי שמדובר על הובלה מהירה בהרבה מזו המתבצעת בשיטה הידנית. כאשר מדובר על הובלות קטנות בירושלים שאינה הובלות מנוף, הרי שמדובר על הובלה שיכולה להיות סבוכה, כבדה ולקחת למובילים, וגם לכם, המון זמן. כעת, עם הטכנולוגיה המתקדמת, ישנה אפשרות למקסם את הזמן שלכם ושל חברת ההובלה. מחפשים חברת הובלות שמבצעת הובלות עם מנוף? ברוכים הבאים אל פורטל הובלות 100!

עם פורטל הובלות 100 אתם יכולים לדרוש במוביל שעוסק רק בשעות הלילה, לדרוש במוביל שמבצע את השירות בהתראה קצרה של מהיום להיום, וכמובן מובילים שמעניקים שירות עם המנופים. מדובר על מהפכה בשירות ובחיפוש ספקים, שהופכת את החיים לקלים הרבה יותר.

 

למה להזמין הובלה עם מנוף בפורטל הובלות 100?

פורטל הובלות 100 מתחייב למצוא לכם ספקים איכותיים ובמחירים נוחים, המספקים שירות של מנוף הרמה בירושלים. השירות עם המנוף הינו מתווסף לעלות ההובלה הרגילה, ועתיד לעלות לכם בין 250 ל-350 שקלים לשעת עבודה. אנו מתחייבים לשדך לכם את הספקים המובילים ביותר, עם המחירים ההוגנים ביותר והשירות הטוב ביותר.

Call Now Button