דף הבית > הובלת שולחן סנוקר

הובלת שולחן סנוקר

הובלת שולחן סנוקר או פול כולל פירוק והרכבה!

אחד התחביבים הגדולים שלכם הוא לשחק סנוקר עם חברים? לא בכדי רכשתם לעצמכם שולחן סנוקר ביתי, וכעת עם מעבר הדירה בירושלים, אין כל סיבה שהוא לא יעניק לכם רגעים של חברה, כייף וסיפוק גם בדירה החדשה. רגע לפני שאתם מתפתים להחביא אותו במחסן, למה שלא תיהנו מהשירות של אתר "הובלות 100" המציע לכם הובלת שולחן סנוקר?

הזמנת מובילים לצורך הובלת שולחן סנוקר במחיר הזול במדינה!
החל מ-180 ש"ח
* אפשרות הזמנת מובילים מהיום להיום
* פירוק והרכבת שולחנות סנוקר
* אפשרות הזמנת שירות הרכבת שולחן סנוקר ללא הובלה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת שולחן סנוקר

הובלה + פירוק והרכבה של שולחן סנוקר

אתם לא צריכים לפתוח סרטונים או לקרוא מידע שונה על איך לפרק שולחן סנוקר. מדוע? כי אנחנו נעשה את זה בשבילכם! שירות הובלה והרכבת שולחן סנוקר דרך האתר שלנו לא מסתכם רק בהובלה שלו, אלא במקרי הצורך אנו נעניק לכם גם שירות של פירוק והרכבה של שולחן סנוקר. לא אחת מדובר על שולחנות גדולים מאד, כך שאנחנו ניקח על עצמנו גם את הפירוק, גם את ההעמסה, גם את ההובלה וגם את ההרכבה מחדש.

 

הובלת שולחן ביליארד – לאן שרק תרצו

אז כן, אנחנו נבצע עבורכם שירות מקצועי ואיכותי של הובלה והרכבת שולחן סנוקר, ונבצע את ההובלה לאן שרק תרצו. נתאם איתכם יום ושעה המתאימים לכם לביצוע השירות של העברת שולחן סנוקר – ואתם אלו הבלעדיים שתקבעו את חוקי המשחק! הובלה והרכבת שולחן ביליארד יכולה להיות משימה סבוכה כשעושים אותה לבד, אך היא יכולה להיות משחק מהנה במיוחד כשעושים אותה איתנו! כמה עולה הובלת שולחן סנוקר? דברו איתנו לקבלת מחיר זול!

Call Now Button