הובלת ויטרינה

הובלות לויטרינות בפריסה ארצית

עם אתר "הובלות 100" אתם לא צריכים להישבר: יש מי שמוביל עבורכם את הויטרינה! שירות הובלה והרכבת ויטרינה הוא שירות שאנו מעניקים שחוסך לכם המון התעסקות, ובעיקר מבטיח כי הויטרינה תישמר ולא תישבר לאורך ההובלה. אנחנו מובילם סוגים שונים של ויטרינות – גם כאלו המיועדות לחנויות וגם כאלו המשתלבות בסלון הביתי שלכם. מאחר ומדובר על זכוכית שהינה מאד עדינה כאמור, ניתן לבצע את ההובלה גם באמצעי הבטיחות המוביל: הובלה באמצעות מנוף – השוו מחירי הובלה כאן.

שירות הובלת ויטרינה במחיר הכי זול!
החל מ-200 ש"ח
אפשרות הובלה מהיום להיום
שירות פירוק והרכבה של הויטרינה
ניתן להזמין שירותי מנוף להרמת הויטרינה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת ויטרינה 24 שעות

מדוע כדאי לבצע הרמת ויטרינה עם מנוף לקומה גבוהה?

למרות שהובלות עם מנוף מתבצעות לרוב רק עבור קומות גבוהות, אנחנו ממליצים המון פעמים לבצע את ההובלה עבור הויטרינה באמצעות מנוף בכל מקרה. הסיבה לכך היא שישנם המון רהיטים גדולים שעל מנת להוביל אותם יש צורך בכמה אנשי צוות. מאחר ומדובר על רהיטים שבירים, ישנה תמיד הסכנה כי הרהיט יפול וישבר. בעת שמבצעים הובלת ויטרינה זכוכית לסלון באמצעות מנוף, כמעט ואין מגע של יד אדם כך שהויטרינה שלכם נשארת שלמה ומגיעה אל יעדה במהירות.

הדיל המושלם: הובלת ויטרינה כולל הרכבה

ניתן להתחיל את ההובלה בחנות הרהיטים ולהגיע ישר ממנה אליכם. נוכל להציע לכם את השירות המושלם הכולל גם הובלה וגם הרכבה של הויטרינה. כך, אינכם צריכים להתעסק ברהיט העדין שלכם ולחשוש שהוא ישבר. אנו מבצעים גם הובלות מסוג הובלת ויטרינה גבס וניתן להרכיב גם אותה בבית הלקוח.

Call Now Button