דף הבית > הובלת הליכון

הובלת הליכון

שומרים על כושר עם הובלת ההליכון שלכם

רוצים לשמור על כושר אך לא לשלם על כך ביוקר? ברוכים הבאים אל אתר "הובלות 100" שמציע לכם שירות של הובלת מכשיר ריצה בזול! עוברים דירה ורוצים להעביר אתכם את ההליכון האהוב עליכם? פתחתם מכון כושר ואתם צריכים צוות חזק של מובילים? כל התשובות נמצאות אצלנו!

 

הובלת הליכון או מכשיר ריצה כולל הרכבה!
– אפשרות הובלת הליכון כבד עם מנוף
– ניתן להוביל את ההליכון ישירות מהחנות לדירה שלכם
– פירוק + הובלה + הרכבה – הכל כלול במחיר
– הובלת מכשירי אליפטיקל
– הובלת מולטי טריינרים

– הובלת סטפרים וציוד כושר מקצועי כולל מתקני חתירה
מחירים מיוחדים לסטודנטים 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת הליכון וציוד כושר

פתחתם חדר כושר? הובלת הליכונים לחדר כשר!

כיום רבים מנויים לחדר כושר שעוזר להם לשמור על הגזרה החטובה ולדבוק באורח החיים הבריא. אתם החלטתם לפתוח מכון שכזה ולקלוט מתאמנים חדשים? הדרך שלכם לעשות זאת היא עם ציוד חדש ומתקדם. כעת, לאחר שרכשתם מספר רב של הליכונים אתם צריכים הובלה אל חדר הכושר החדש שלכם? הצוות שלנו מתייצב! הובלת מסלול ריצה לא מתחילה ונגמרת בהובלה, אלא המון פעמים יש צורך בשירות של הובלה והרכבת מכשיר ריצה. הצוות שלנו מיומן היטב בהרכבת מכשירי הריצה, כך שאתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת!

 

מתי יש צורך במנוף לטובת הובלת מכשיר הכושר?

עבודת הסבלות שלנו לעתים לא מספיקה, אך יש לנו מענה לכל אתגר! חדר הכושר שלכם נמצא בקומה גבוהה במרכז קניות? אתם גרים בדירת גן במגדל יוקרה? אנחנו לא מתייאשים ועושים הכל כדי שתשמרו על כושר עם הרמת הליכון כבד עם מנוף לקומה גבוהה! ברשותנו מנופים מתקדמים הפועמים בקצב אחד עם הטכנולוגיה החדישה ביותר. הובלת הליכון עם מנוף מאפשרת לגשר על הפער שבעקבות המשקלים הכבדים של ההליכונים, והם מגיעים בקלות אל כל נקודה שתגדירו.

 

כמה עולה הובלת הליכון?

למה שתטרידו את עצמכם בשאלה איך להרכיב מכשיר ריצה אם יש אותנו? שירות של הובלה והרכבת הליכון הניתן לכם דרכנו סוגר לכם את כל הפינה! מה יהיה עליכם לעשות? לשמור על הכושר! צוות המובילים שלנו ידאג לשירות מלא של פירוק והרכבת הליכון שיעלה לכם בממוצע בין 200 שקלים ל-400 שקלים. המחיר משתנה בהתאם לגודל ההליכון, האם צריך לפרק ולהרכיב אותו, לאיזו קומה מובילים אותו, האם ישנה מעלית בבניין והאם מובילים אותו באמצעות המנוף.

Call Now Button