הובלה מכונת כביסה

הובלת מכונת כביסה מהיום להיום במחיר הכי זול בישראל

לא כל ההובלות המתבצעות כיום הן הובלות גדולות הכוללות תכולה רבה של משרדים או בתים. לעתים, השירות בו את דורשים הוא הובלה קטנה, מנקודה אחת לשנייה. בחיפושכם אחר שירות של הובלה של מכונת כביסה, תוכלו לאתר את המוביל המתאים לכם ביותר עם חברת הובלות 100.

 

הובלת מכונת כביסה במחיר הכי זול
הובלה מכונת כביסה החל מ-200 ש"ח
אם מדובר על הובלה כחלק ממעבר דירה, המחיר הוא 100 ש"ח בלבד!

אפשרות של הובלת מכונת כביסה עם מנוף בבתים ללא מעלית

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מכונת כביסה בזול

רכשתם ביד שניה? המכונה מגיעה עד אליכם

אז מתי אתם בעצם זקוקים לשירות כזה של הובלה? לא אחת, אתם רוכשים מוצרים בשוק היד השניה. במצבים כאלו, בעת שהמכונה נמצאת כעת בנקודה אחת, הרי שתוכלו לנייד אותה בקלות לנקודת המוצא הבאה שלה – הבית שלכם, עם שירות של הובלה. פורטל הובלות 100 מעמיד לרשותכם רשימה של ספקים מובילים בתחום ההובלות, שישמחו לבצע עבורכם את ההובלה המדוברת.

 

רוצים לתרום מכונה? שלחו אותה בהובלה

החלטתם לעשות מעשה טוב ולתרום מכונת כביסה שברשותכם לכאלו הזקוקים לה? הרי שבצדק אתם עסוקים בשאלה כמה עולה הובלת מכונת כביסה. מחיר ההובלה משתנה והינו תלוי במרחק בין נקודת המוצא אל נקודת היעד, משקלה של מכונת הכביסה (המכונות הישנות לעתים שוקולת יותר), וכמובן פרמטרים נוספים לרבות שעת ההובלה וההתראה בה קבעתם את השירות. כמובן שמדובר על הובלה קטנה ולכן לרוב מדובר על שירות שיעלה לכם בין 150 שקלים ל-280 שקלים.

 

מה המובילים יכולים לעשות שאתם לא?

בעת שאתם מתעניינים בשירות של הובלת מכונת כביסה מחיר הוא דבר שחשוב לכם לדעת כבר מהרגע הראשון. אז לאחר שגיליתם כי מדובר על עלות נוחה, הרי שחשוב שתדעו מה מגיע לכם בתמורה. עם שירות של הובלה, אתם לא צריכים לדאוג לדבר, מאחר ויש מי שעושה את המלאכה במלואה עבורכם: החל מסחיבתה, דרך העמסה ועד לפריקה. יותר פשוט מזה?

 

האם אפשר להעביר מכונת כביסה פתח קדמי בשכיבה?

ישנה אפשרות להעביר את מכונת הכביסה במצב שכיבה, אך זאת במידה שיש לה נועלים. מטרת הנועלים היא למנוע טלטול של התוף בזמן ההובלה כך שלא ישתחררו הקפיצים שלו. הבעיה היא שלא לכולם יש נועלים, ונועלים של חברה אחרת לא יתאימו למכונת הכביסה שלכם. אז מה עושים בכל זאת אם צריך להעביר מכונת כביסה במצב שכיבה? לפני השכבת מכונת כביסה צריך לקבע את התוף בכל דרך אפשרית, בין שבעזרת דחיסת סמרטוטים לסביבתו כדי שלא יזוז ובין שבעזרת נסיעה איטית ככל הניתן.

 

איך להוביל מכונת כביסה לדירה בבניין ללא מעלית?

משום שהמובילים מעדיפים כמה שפחות לטלטל את מכונת הכביסה, אם אין מעלית בבניין שלכם הם יעדיפו להעלות אותה בדרכים אחרות. איך להרים מכונת כביסה לא דרך חדר המדרגות? בעזרת מנוף כמובן! המנוף שיבחרו בו המובילים יהיה מנוף הרמה או מנוף זרוע, ובעזרתו גם ניתן להוריד מכונת כביסה מדירת פנטהאוז בדרך בטוחה ומהירה. אם תזמינו מנוף להורדת או הרמת מכונת הכביסה, לא תצטרכו גם לדאוג בנוגע לשאלות כמו איך אפשר להכניס מכונת כביסה לאוטו, משום שהוא כבר יגיע עם משאית הובלה.

 

דגשים להובלות של מכונות כביסה שונות

העברה של מכונת כביסה מצריכה ידע מקצועי והכרה של כל סוגי מכונות הכביסה הקיימות. המוביל צריך להכיר גם את החברות הקיימות, שכן לכל אחת יש שיטות שונות להרכבת מכונת הכביסה, ועקב כך מכונות של חברות שונות מצריכות טיפול אחר לעיתים. לפניכם כמה דוגמאות למכונות כביסה נפוצות בבתים בישראל ודגשים חשובים להובלה שלהן:

סוג מכונת הכביסה דגשים להובלה
מכונת כביסה פתח קידמי מבית Bosch דגם WAN20050IL 7 ק"ג ניתן להעביר באופן ידני אם היא עוברת דרך מפתן הדלת ונכנסת למעלית, אך יש לדאוג שלא לטלטל אותה.
הובלת מכונת כביסה פתח עליון של חברת Electrolux דגם EWT2853EWW 5.5 ק"ג משום שמדובר במכונה צרה במיוחד, אין שום בעיה להעביר אותה ללא מנוף, אלא אם כן מעבירים בבניין ללא מעלית ומקומה גבוהה.
מכונת כביסה אינטגראלית של Miele דגם WT2789IWPM 5.5 ק"ג יש לבצע את ההובלה בזהירות ככל הניתן, בלי לטלטל את המכונה כלל, כדי לא להזיק למנגנון הכביסה והייבוש.
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Samsung דגם WW80K5410 8 ק"ג למכונה זו יש מחשב חדשני ועדין במיוחד, ויש לשמור עליה היטב, לכן מומלצת הובלה בעזרת מנוף.
הובלת מכונת כביסה פתח קידמי מבית LG דגם F0805CW 8 ק"ג את המכונה הזו ניתן להעביר בעזרת עגלה חשמלית בעדינות רבה אל משאית ההובלה.
מכונת כביסה פתח עליון של AEG דגם L61060TL 6 ק"ג מכונה גבוהה וצרה שאין בעיה להוציא מהדירה בעזרת סבלות.
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Siemens דגם WM10W460IL 8 ק"ג ניתן ורצוי להעביר בעזרת מנוף, במיוחד אם מדובר בדירה בקומה גבוהה בבניין עם מעלית קטנה.
מכונת כביסה פתח קידמי Beko דגם WMB50621 5 ק"ג אמנם מדובר במכונה קטנה, אך יש לשים לב בעת ההובלה שלא שוברים בטעות את אחת הרגליות העדינות שלה.
מכונת כביסה פתח עליון מבית Constructa דגם CWT10R16IL 6 ק"ג ניתן להוציא בקלות מהדירה עם עגלה חשמלית – לרוב אין צורך במנוף
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Crystal דגם CRMC8014 8 ק"ג כל עוד מובילים את המכונה במצב עמידה, לא אמורה להיות שום בעיה להעביר אותה דרך המעלית.

 

משלמים על הובלת מכונת כביסה מחיר הכי זול

לא כל חברת הובלות תוכל להציע לכם מחיר זול כזה, כשאצלנו ניתן להוביל את מכונת הכביסה ב-100 ₪ בלבד, זאת כשמדובר בהובלה קטנה של מספר פריטים בודדים. אם למשל אתם מובילים מכונת כביסה יחד עם מקרר ותנור, תוכלו לשלם על כל אחד מהם עלות זולה במיוחד, וזה כולל את מכונת הכביסה.

אז כמה עולה הובלה של מכונת כביסה כשמובילים רק אותה ולא מתעסקים עם עוד פריטים אחרים? גם במקרה הזה אצלנו תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר שאפשר למצוא בארץ – החל מ-200 ₪ בלבד! המחירים שלנו תקפים לכל אזור בארץ, אולם שימו לב שמרחק ההובלה עלול לייקר את המחיר שלה. למרחקים הגדולים ביותר ההובלה יכולה להגיע גם למחיר של 400 ₪, אולם זאת רק במקרים נדירים.

 

הובלת מכונת כביסה ברכב פרטי – האם זה אפשרי

בשביל לענות על השאלה הזו צריך לדעת איזה דגם של רכב יש לכם, וגם מה הגודל והמשקל של מכונת הכביסה. מכונות כביסה קטנות יכולות להיכנס בתא המטען של רוב הרכבים, ואפילו מכונות כביסה בינוניות יוכלו להיכנס אם יש אפשרות להוריד את המושבים האחוריים. עם זאת, חשוב לזכור שגם המשקל של מכונת הכביסה משחק תפקיד, ואם יש לכם רב קל משקל, אתם רק תזיקו לו אם תעבירו עליו מכשיר חשמלי כבד שכזה.

אם בחרתם להוביל ברכב הפרטי שלכם את מכונת הכביסה, זכרו את הכלל החשוב הבא: אסור לשים את המכונה על הגב או על הצד. בתוך המכונה יש מנגנון תלוי שכל תזוזה שלו עלולה להזיק לו. לכן הדרך הבטוחה ביותר להוביל מכונות כביסה היא על ידי העמדתן בצורה ישרה. לא תוכלו להכניס כך את המכונה לכל רכב פרטי, אך רק באופן הזה תוכלו להבטיח שלא יקרה שום נזק למכונת הכביסה.

 

כמה משלמים על הובלת מכונת כביסה תעשייתית של מכבסה?

אם אתם מעבירים את המכבסה שלכם למקום חדש, אתם חייבים להיעזר במוביל עם משאית שיוכל להעמיס את כל מכונות הכביסה התעשייתיות כמו שצריך. לעיתים מדובר בכמות גדולה של מכונות גדולות וכבדות מאוד, עד שנדרש מנוף כדי להשלים את העבודה בהצלחה, מאחר שסבלים לא יוכלו להתמודד עם המאמץ הפיזי הנדרש.

במצב שכזה תיכלל תוספת תשלום בעלות ההובלה, שתעמוד על סביבות 200 ₪. אם תוכלו לספק לנו מידע הנוגע למשקל של מכונות הכביסה וכמובן כמות המכונות שצריך להעמיס למשאית, נוכל להתכונן בהתאם ולדעת האם אכן יידרש לנו מנוף או לא. כך גם נוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת כבר בשיחת הטלפון.

 

למה להזמין הובלת מכונת כביסה דווקא בפורטל הובלות 100?

אתם מחפשים שירות של הובלה של מכונת כביסה באיזור ירושלים? הגעתם אל המקום הנכון! מחפשים שירות של הובלה המתבצעת בשעות הלילה, הובלה SOS מעכשיו לעכשיו או שירות של הובלת מכונת כביסה בשכיבה? פורטל הובלות 100 גאה להנגיש לכם רשימה מכובדת של מובילים הנכונים לספק עבורכם את השירות. בשניות ספורות בלבד ישודך לכם המוביל המתאים לפרמטרים שתציבו.

 

שאלות ותשובות על הובלות מכונת כביסה דרכנו

מה קורה אם נגרם נזק למכונת הכביסה תוך כדי ההובלה?

יש לנו ביטוח תכולה מלא עבור כל הובלה, ולכן אם ייגרם למכונה שלכם נזק – מכל סיבה שהיא – תקבלו על כך פיצוי הולם.

האם ניתן לבצע הובלת מכונת כביסה גם בשעות הערב?

בהחלט. אנחנו ערוכים לספק את כל השירותים ללקוחותינו, כולל הובלה של מכונות כביסה, בשעות שבהן הם פנויים.

האם חובה להזמין מראש הובלה של מכונת כביסה?

רצוי להזמין מראש את השירות, אבל לא חובה – אנחנו מסוגלים לבצע הובלות מסוג זה גם בהתראה קצרה מאוד ואפילו מהיום להיום.

האם הובלת מכונת הכביסה כוללת את פירוק המכונה מברז המים וחיבור במקום החדש?

אם תרצו, נבצע עבורכם גם את השירות הזה ולא רק הובלה.

Call Now Button