דף הבית > הובלה מכונת כביסה

הובלה מכונת כביסה

לא כל ההובלות המתבצעות כיום הן הובלות גדולות הכוללות תכולה רבה של משרדים או בתים. לעתים, השירות בו את דורשים הוא הובלה קטנה, מנקודה אחת לשניה. בחיפושכם אחר שירות של הובלה של מכונת כביסה, תוכלו לאתר את המוביל המתאים לכם ביותר עם פורטל הובלות 100.

הובלת מכונת כביסה במחיר הכי זול
הובלה מכונת כביסה החל מ-200 ש"ח
אם מדובר על הובלה כחלק ממעבר דירה אז המחיר הוא 100 שח בלבד!

אפשרות של הובלת מכונת כביסה עם מנוף בבתים ללא מעלית

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת מכונת כביסה בזול

רכשתם ביד שניה? המכונה מגיעה עד אליכם

אז מתי אתם בעצם זקוקים לשירות כזה של הובלה? לא אחת, אתם רוכשים מוצרים בשוק היד השניה. במצבים כאלו, בעת שהמכונה נמצאת כעת בנקודה אחת, הרי שתוכלו לנייד אותה בקלות לנקודת המוצא הבאה שלה – הבית שלכם, עם שירות של הובלה. פורטל הובלות 100 מעמיד לרשותכם רשימה של ספקים מובילים בתחום ההובלות, שישמחו לבצע עבורכם את ההובלה המדוברת.

 

רוצים לתרום מכונה? שלחו אותה בהובלה

החלטתם לעשות מעשה טוב ולתרום מכונת כביסה שברשותכם לכאלו הזקוקים לה? הרי שבצדק אתם עסוקים בשאלה כמה עולה הובלת מכונת כביסה. מחיר ההובלה משתנה והינו תלוי במרחק בין נקודת המוצא אל נקודת היעד, משקלה של מכונת הכביסה (המכונות הישנות לעתים שוקולת יותר), וכמובן פרמטרים נוספים לרבות שעת ההובלה וההתראה בה קבעתם את השירות. כמובן שמדובר על הובלה קטנה ולכן לרוב מדובר על שירות שיעלה לכם בין 150 שקלים ל-280 שקלים.

 

מה המובילים יכולים לעשות שאתם לא?

בעת שאתם מתעניינים בשירות של הובלת מכונת כביסה מחיר הוא דבר שחשוב לכם לדעת כבר מהרגע הראשון. אז לאחר שגיליתם כי מדובר על עלות נוחה, הרי שחשוב שתדעו מה מגיע לכם בתמורה. עם שירות של הובלה, אתם לא צריכים לדאוג לדבר, מאחר ויש מי שעושה את המלאכה במלואה עבורכם: החל מסחיבתה, דרך העמסה ועד לפריקה. יותר פשוט מזה?

 

האם אפשר להעביר מכונת כביסה פתח קדמי בשכיבה?

ישנה אפשרות להעביר את מכונת הכביסה במצב שכיבה, אך זאת במידה שיש לה נועלים. מטרת הנועלים היא למנוע טלטול של התוף בזמן ההובלה כך שלא ישתחררו הקפיצים שלו. הבעיה היא שלא לכולם יש נועלים, ונועלים של חברה אחרת לא יתאימו למכונת הכביסה שלכם. אז מה עושים בכל זאת אם צריך להעביר מכונת כביסה במצב שכיבה? לפני השכבת מכונת כביסה צריך לקבע את התוף בכל דרך אפשרית, בין שבעזרת דחיסת סמרטוטים לסביבתו כדי שלא יזוז ובין שבעזרת נסיעה איטית ככל הניתן.

 

איך להוביל מכונת כביסה לדירה בבניין ללא מעלית?

משום שהמובילים מעדיפים כמה שפחות לטלטל את מכונת הכביסה, אם אין מעלית בבניין שלכם הם יעדיפו להעלות אותה בדרכים אחרות. איך להרים מכונת כביסה לא דרך חדר המדרגות? בעזרת מנוף כמובן! המנוף שיבחרו בו המובילים יהיה מנוף הרמה או מנוף זרוע, ובעזרתו גם ניתן להוריד מכונת כביסה מדירת פנטהאוז בדרך בטוחה ומהירה. אם תזמינו מנוף להורדת או הרמת מכונת הכביסה, לא תצטרכו גם לדאוג בנוגע לשאלות כמו איך אפשר להכניס מכונת כביסה לאוטו, משום שהוא כבר יגיע עם משאית הובלה.

 

דגשים להובלות של מכונות כביסה שונות

העברה של מכונת כביסה מצריכה ידע מקצועי והכרה של כל סוגי מכונות הכביסה הקיימות. המוביל צריך להכיר גם את החברות הקיימות, שכן לכל אחת יש שיטות שונות להרכבת מכונת הכביסה, ועקב כך מכונות של חברות שונות מצריכות טיפול אחר לעיתים. לפניכם כמה דוגמאות למכונות כביסה נפוצות בבתים בישראל ודגשים חשובים להובלה שלהן:

סוג מכונת הכביסה דגשים להובלה
מכונת כביסה פתח קידמי מבית Bosch דגם WAN20050IL 7 ק"ג ניתן להעביר באופן ידני אם היא עוברת דרך מפתן הדלת ונכנסת למעלית, אך יש לדאוג שלא לטלטל אותה.
הובלת מכונת כביסה פתח עליון של חברת Electrolux דגם EWT2853EWW 5.5 ק"ג משום שמדובר במכונה צרה במיוחד, אין שום בעיה להעביר אותה ללא מנוף, אלא אם כן מעבירים בבניין ללא מעלית ומקומה גבוהה.
מכונת כביסה אינטגראלית של Miele דגם WT2789IWPM 5.5 ק"ג יש לבצע את ההובלה בזהירות ככל הניתן, בלי לטלטל את המכונה כלל, כדי לא להזיק למנגנון הכביסה והייבוש.
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Samsung דגם WW80K5410 8 ק"ג למכונה זו יש מחשב חדשני ועדין במיוחד, ויש לשמור עליה היטב, לכן מומלצת הובלה בעזרת מנוף.
הובלת מכונת כביסה פתח קידמי מבית LG דגם F0805CW 8 ק"ג את המכונה הזו ניתן להעביר בעזרת עגלה חשמלית בעדינות רבה אל משאית ההובלה.
מכונת כביסה פתח עליון של AEG דגם L61060TL 6 ק"ג מכונה גבוהה וצרה שאין בעיה להוציא מהדירה בעזרת סבלות.
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Siemens דגם WM10W460IL 8 ק"ג ניתן ורצוי להעביר בעזרת מנוף, במיוחד אם מדובר בדירה בקומה גבוהה בבניין עם מעלית קטנה.
מכונת כביסה פתח קידמי Beko דגם WMB50621 5 ק"ג אמנם מדובר במכונה קטנה, אך יש לשים לב בעת ההובלה שלא שוברים בטעות את אחת הרגליות העדינות שלה.
מכונת כביסה פתח עליון מבית Constructa דגם CWT10R16IL 6 ק"ג ניתן להוציא בקלות מהדירה עם עגלה חשמלית – לרוב אין צורך במנוף
מכונת כביסה פתח קידמי של חברת Crystal דגם CRMC8014 8 ק"ג כל עוד מובילים את המכונה במצב עמידה, לא אמורה להיות שום בעיה להעביר אותה דרך המעלית.

 

למה להזמין הובלת מכונת כביסה דווקא בפורטל הובלות 100?

אתם מחפשים שירות של הובלה של מכונת כביסה באיזור ירושלים? הגעתם אל המקום הנכון! מחפשים שירות של הובלה המתבצעת בשעות הלילה, הובלה SOS מעכשיו לעכשיו או שירות של הובלת מכונת כביסה בשכיבה? פורטל הובלות 100 גאה להנגיש לכם רשימה מכובדת של מובילים הנכונים לספק עבורכם את השירות. בשניות ספורות בלבד ישודך לכם המוביל המתאים לפרמטרים שתציבו.

Call Now Button