לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 053-7934-105 או השאירו הודעה


עידכונים אחרונים בהובלות

הובלת מכונת כביסה

לא כל ההובלות המתבצעות כיום הן הובלות גדולות הכוללות תכולה רבה של משרדים או בתים. לעתים, השירות בו את דורשים הוא הובלה קטנה, מנקודה אחת לשניה. בחיפושכם אחר שירות של הובלה של מכונת כביסה, תוכלו לאתר את המוביל המתאים לכם ביותר עם פורטל הובלות 100.

הובלת מכונת כביסה במחיר הכי זול
החל מ-150 ש”ח
אפשרות של הובלת מכונת כביסה עם מנוף בבתים ללא מעלית
לקבלת הצעת מחיר ללא תחרות חייגו: 053-7934-105

רכשתם ביד שניה? המכונה מגיעה עד אליכם

אז מתי אתם בעצם זקוקים לשירות כזה של הובלה? לא אחת, אתם רוכשים מוצרים בשוק היד השניה. במצבים כאלו, בעת שהמכונה נמצאת כעת בנקודה אחת, הרי שתוכלו לנייד אותה בקלות לנקודת המוצא הבאה שלה – הבית שלכם, עם שירות של הובלה. פורטל הובלות 100 מעמיד לרשותכם רשימה של ספקים מובילים בתחום ההובלות, שישמחו לבצע עבורכם את ההובלה המדוברת.

הובלת מכונת כביסה

רוצים לתרום מכונה? שלחו אותה בהובלה

החלטתם לעשות מעשה טוב ולתרום מכונת כביסה שברשותכם לכאלו הזקוקים לה? הרי שבצדק אתם עסוקים בשאלה כמה עולה הובלת מכונת כביסה. מחיר ההובלה משתנה והינו תלוי במרחק בין נקודת המוצא אל נקודת היעד, משקלה של מכונת הכביסה (המכונות הישנות לעתים שוקולת יותר), וכמובן פרמטרים נוספים לרבות שעת ההובלה וההתראה בה קבעתם את השירות. כמובן שמדובר על הובלה קטנה ולכן לרוב מדובר על שירות שיעלה לכם בין 150 שקלים ל-280 שקלים.

 

מה המובילים יכולים לעשות שאתם לא?

בעת שאתם מתעניינים בשירות של הובלת מכונת כביסה מחיר הוא דבר שחשוב לכם לדעת כבר מהרגע הראשון. אז לאחר שגיליתם כי מדובר על עלות נוחה, הרי שחשוב שתדעו מה מגיע לכם בתמורה. עם שירות של הובלה, אתם לא צריכים לדאוג לדבר, מאחר ויש מי שעושה את המלאכה במלואה עבורכם: החל מסחיבתה, דרך העמסה ועד לפריקה. יותר פשוט מזה?

 

למה להזמין הובלת מכונת כביסה דווקא בפורטל הובלות 100?

אתם מחפשים שירות של הובלה של מכונת כביסה באיזור ירושלים? הגעתם אל המקום הנכון! מחפשים שירות של הובלה המתבצעת בשעות הלילה, הובלה SOS מעכשיו לעכשיו או שירות של הובלת מכונת כביסה בשכיבה? פורטל הובלות 100 גאה להנגיש לכם רשימה מכובדת של מובילים הנכונים לספק עבורכם את השירות. בשניות ספורות בלבד ישודך לכם המוביל המתאים לפרמטרים שתציבו.