דף הבית > הובלת סלון

הובלת סלון

מהדלת או מהחלון – מובילים עבורכם את הסלון

אנחנו מקווים שאתם יושבים: אתר "הובלות 100" מזמין אתכם ליהנות משירות של הובלת סלון פינתי, שזלונג או ר' במחירים מעולים! אחד מהרהיטים המובילים והחשובים ביותר בבית שלכם הוא הסלון, ואנחנו מתחייבים לכך שאיתנו לא תצטרכו לעמוד לרגע, אלא תוכלו לשבת במהרה על הסלון שלכם בנקודת היעד החדשה אליה אתם רוצים להוביל את הסלון שלכם.

הובלה של סלון מהיום להיום במחיר מדהים!
החל מ-200 ₪
 אפשרות הובלה של סלון עם מנוף
 הרמת הסלון עם חבלים
 כולל עטיפה ואריזה לשמירה מירבית על הסלון

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת סלון מהיום להיום

מתי נמליץ על שירות הובלת סלון עם מנוף?

במרבית המקרים אנחנו נבצע את שירותי הובלת סלון בצורת ר, הובלת סלון שזלונג וגם הובלת סלון גינה באמצעות צוות המובילים שלנו. יחד עם זאת, עבודת הסבלות לא תמיד אפשרית ועל כן אנחנו נמליץ על הובלה המתבצעת באמצעות המנוף. מתי הובלה שכזו נכנסת לתמונה? אם אתם גרים בבניין ללא מעלית והסלון שלכם הינו כבד מאד, ההמלצה תהיה לשדרג את ההובלה לשירות של הובלת סלון בדירה ללא מעלית באמצעות המנוף. הימים בהם הובלה באמצעות סבלות הייתה נעשית על ידי מספר רב של אנשי צוות והייתה אורכת זמן רב אינם עוד! באמצעות המנוף מובילים במהירות ובבטיחות חסרת פשרות.

 

מה המחירים של הובלת הסלון?

המחירים של הובלות הסלון משתנים בהתאם לגודל הסלון, משקלו ובאיזו אופן הובלנו אותנו. במרבית המקרים, ההובלה הידנית המתבצעת על ידי צוות המובילים והסבלים תהיה זולה יותר בהשוואה להובלה שהתבצעה באמצעות המנוף. כמה עולה הובלת סלון כבד? נוכל לתת לכם מחיר מדויק לאחר שנדע כמה חלקים הסלון, האם ישנה מעלית בבניין, האם מבצעים הרמת סלון עם חבלים לדירה וכדומה.

 

הובלת סלון של איקאה היישר מהחנות!

אז לצד שירותי ההובלה המתבצעים מדירה אחת לאחרת, אנחנו שמחים לבשר לכם שאנחנו מגיעים גם אל חנויות הרהיטים על מנת להוביל עבורכם את הסלון החדש. רכשתם זה עתה סלון ואתם לא רוצים לחכות לשירות השליחויות של החנות? תוכלו לתאם איתנו מועד הגעה ואנחנו נגיע להוביל עבורכם את הסלון היישר מהחנות אל הדירה שלכם! כך, אתם יכולים ליהנות מהסלון כבר במעמד הרכישה מבלי לחכות לימי האספקה ושירותי ההובלה השונים מטעם החנות.

Call Now Button