דף הבית > הובלת כלי נגינה

הובלת כלי נגינה

הובלה של כלי נגינה

עם פורטל "הובלות 100" את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק. אנחנו שמחים להעניק לכם שירות של הובלת כלי נגינה במחיר זול! לא מעטים אלו המאמינים כי ניתן להוביל כלי נגינה בצורה עצמאית, אך האמת היא שעל מנת לשמור על איכות כלי הנגינה ובכדי למנוע כל מקרה מצער בו המיתרים נקרעים או פסנתר הכנף נשבר כתוצאה ממכה, חשוב להוביל עם חברה מקצועית – איתנו! לפניכם מידע חיוני על הובלת ציוד נגינה!

הובלת כלי נגינה (גם מהחנות) בפריסה ארצית ובזול
מתקשרים היום – מובילים היום
ביצוע הובלה מותאמת לכלי נגינה כולל עטיפה
שומרים על הציוד במקצועיות רבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
053-7934-105הובלת כלי נגינה בפריסה ארצית

כמה עולה הובלה של כלי נגינה?

הובלת מערכות מוסיקה והובלה של כלי נגינה דרכנו מוצעות לכם במחירים נוחים ושווים לכל כיס! על מנת שנוכל להעניק לכם את המחיר הטוב ביותר, עלינו לדעת כמה דברים: ראשית, איזה כלי נגינה אתם רוצים להוביל. זהות כלי הנגינה מסייעת לנו להבין את מורכבות ההובלה, שכן הובלה של פסנתר לדוגמא סבוכה יותר מהובלה של גיטרה. כמו כן, חשוב לנו לדעת מה המרחק בין המקום ממנו אתם רוצים להוביל ובין המקום אליו אתם רוצים להוביל. אנו מתחייבים מראש על הובלה זולה בכל מקרה – גם עם הובלת כלי נגינה כבדים וגם עם הובלה פשוטה יותר כמו הובלת כלי מיתר.

מחנות כלי הנגינה אל בית הלקוח

רכשתם כלי נגינה חדש בחנות כלי הנגינה? תתחדשו! לא אחת, זמני האספקה ארוכים מאד, כאשר הסיבה היא העבודה אל מול חברות השילוח. אינכם צריכים להיות תלויים בחברות השילוח או בחברות כלי הנגינה על מנת לחזור ולנגן – אנחנו נוביל עבורכם! השירות שלנו כולל גם הובלות ישירות מחנות כלי הנגינה, כך שנוכל לבצע עבורכם הובלת גיטרה קלאסית, בס או חשמלית מיד לאחר שתבצעו את העסקה!

האם ניתן להוביל כלי נגינה עם מנוף?

בהחלט! המון פעמים הדרך הטובה ביותר לבצע את ההובלה היא באמצעות מנוף ההרמה שלנו. כך לדוגמא במקרה של פסנתר כבר מאד, ואפילו במקרים של הובלת מערכת תופים אל קומה גבוהה בבניין ללא מעלית. אנו נוכל להפעיל את שירותי המנוף גם עבור הובלות פרטיות, אך גם במעמד הובלות להיכלי תרבות, חברות הפקה של מופעים וחנויות מוסיקה.

Call Now Button