דף הבית > הובלת כספת

הובלת כספת

כסף זה לא משחק ילדים – הובלות של כספות

בכדי להוביל כספת, לא מספיק להסתייע בשירות של מובילים, אלא יש צורך לעבוד עם מובילים מנוסים ובעיקר אמינים. פורטל "הובלות 100" מזמין אתכם להפקיד את הכספת שלכם בידיים האמינות ביותר עם שירות של הובלת כספות! אנחנו יכולים להוביל עבורכם כספות ריקות, או כספות עם תכולה משתנה – החל מכסף מזומן, דרך תכשיטים יקרי ערך ועד כספות עם מסמכים מסווגים.

הובלת כספות בזול מהיום להיום
החל מ-180 ש"ח
במידה והכספת כבדה יש אפשרות להזמין מנוף
שירות בפריסה ארצית רחבה מדן ועד אילת
מבצעים הובלה גם של כספות ביתיות וגם כספות ענקיות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת כספת 24 שעות ביממה

הובלת כספת עם מנוף לבנקים ומשרדים

בעוד ישנן כספות קטנות המיועדות לשימוש ביתי, גם ישנן כספות כבדות מאד המשרתות בתי עסקים ובנקים. הובלת כספת כבדה יכולה להגיע למשקל רב מאד, כך שהדרך שלנו לבצע את ההובלה היא באמצעות מנוף הרמה. הודות למנוף, המשקל של הכספת לא מכביד על גופם של הסבלים אלא הוא עולה על המנוף. עבודת המנוף מתבצעת תוך דקות, לעתים גם שניות, כך שמדובר על הובלה מהירה מאד – פרמטר חשוב מאד עם הובלות מיוחדות מסוג שכזה.

הובלת כספת ביתית כולל התקנה!

רכשתם כספת חדשה מחנות כספות ואתם רוצים להוביל אותה מהחנות אל הבית שלכם? נוכל לבצע זאת ללא כל בעיה! כל שנדרש מכם הוא להשאיר לנו ייפוי כוח בחנות, אנחנו נגיע אליה, נאסוף את הכספת, נוביל אותה ונגיע להתקין אותה אצלכם. הובלה והתקנת כספת למעשה פוטרת אתכם מכל התעסקות, תוך שאנחנו מבצעים את כל העבודה. כידוע, באפשרותכם להתקין את הכספת חיצונית לקיר, אך גם ניתן לקדוח בתוך הקיר ולשלב את הכספת בתוך הקיר עצמו – מה שתורם רבות בהצנעתה.

מה משפיע על מחיר הובלת כספת?

הובלת כספת רב בריח בשימוש ביתי היא הובלה זולה יותר, כאשר הסיבה היא המשקלים הקטנים יחסית המאפיינים אותה. לעומת זאת, כספות גדולות המשרתות בנקים גדולים, משרדים ובתי עסק, הן כספות כבדות יותר שהניוד שלהן ממקום למקום מאתגר יותר ודורש כלי עזר כמו המנוף לדוגמא. לכן, מחיר הובלה של כספת קטנה נע בין 150-400 שקלים לא כולל התקנה, כאשר הובלות של כספות כבדות יותר מתומחרות במחיר גבוה יותר המבוסס על פי משקל הכספת ואופן ביצוע ההובלה.

Call Now Button