הובלת כספת

כסף זה לא משחק ילדים – הובלות של כספות

בכדי להוביל כספת, לא מספיק להסתייע בשירות של מובילים, אלא יש צורך לעבוד עם מובילים מנוסים ובעיקר אמינים. פורטל "הובלות 100" מזמין אתכם להפקיד את הכספת שלכם בידיים האמינות ביותר עם שירות של הובלת כספות! אנחנו יכולים להוביל עבורכם כספות ריקות, או כספות עם תכולה משתנה – החל מכסף מזומן, דרך תכשיטים יקרי ערך ועד כספות עם מסמכים מסווגים.

 

הובלת כספות בזול מהיום להיום
החל מ-180 ש"ח
במידה והכספת כבדה יש אפשרות להזמין מנוף
שירות בפריסה ארצית רחבה מדן ועד אילת
מבצעים הובלה גם של כספות ביתיות וגם כספות ענקיות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת כספת 24 שעות ביממה

הובלת כספת עם מנוף לבנקים ומשרדים

בעוד ישנן כספות קטנות המיועדות לשימוש ביתי, גם ישנן כספות כבדות מאד המשרתות בתי עסקים ובנקים. הובלת כספת כבדה יכולה להגיע למשקל רב מאד, כך שהדרך שלנו לבצע את ההובלה היא באמצעות מנוף הרמה. הודות למנוף, המשקל של הכספת לא מכביד על גופם של הסבלים אלא הוא עולה על המנוף. עבודת המנוף מתבצעת תוך דקות, לעתים גם שניות, כך שמדובר על הובלה מהירה מאד – פרמטר חשוב מאד עם הובלות מיוחדות מסוג שכזה.

 

הובלת כספת ביתית כולל התקנה!

רכשתם כספת חדשה מחנות כספות ואתם רוצים להוביל אותה מהחנות אל הבית שלכם? נוכל לבצע זאת ללא כל בעיה! כל שנדרש מכם הוא להשאיר לנו ייפוי כוח בחנות, אנחנו נגיע אליה, נאסוף את הכספת, נוביל אותה ונגיע להתקין אותה אצלכם. הובלה והתקנת כספת למעשה פוטרת אתכם מכל התעסקות, תוך שאנחנו מבצעים את כל העבודה. כידוע, באפשרותכם להתקין את הכספת חיצונית לקיר, אך גם ניתן לקדוח בתוך הקיר ולשלב את הכספת בתוך הקיר עצמו – מה שתורם רבות בהצנעתה.

 

פירוק והרכבה של כספות – עם מומחים מיומנים

זריזות – כשהכספת מחוברת לקיר, נדרשת כמובן פעולת פירוק עוד לפני ההובלה. עם הובלות 100 אתם מקבלים צוות של אנשי מקצוע מיומנים גם בביצוע הפעולה הספציפית זו ולכן היא תושלם בזריזות ולא תעכב את ההובלה.

בלי נזקים – הפירוק של הכספת, וגם ההרכבה שלה לאחר ההובלה, מתבצעים בזהירות ובאחריות בלי לגרום נזק לקירות או לכספת עצמה.

התקנה מדויקת – כשיש צורך גם להרכיב את הכספת – לקיר, לארון או לרצפה – מומלץ להפקיד את המשימה בידי המובילים כדי שההתקנה תהיה מדויקת ואף פורץ לא יוכל לשלוף את הכספת ולהיעלם איתה.

 

למה להזמין דווקא אותנו להובלת כספת?

אמינות – תכונה הכרחית בכל הובלה ובמיוחד כשמעבירים פריט רגיש כמו כספת.

זמינות – הובלה בכל נקודת זמן שתרצו, במועד הכי נוח עבורכם, כולל מהיום להיום.

אחריות – כל הובלה של כספת מתבצעת באחריות מרבית, כך שאתם לא צריכים לדאוג.

מיומנות – שמבטיחה את השלמת ההובלה במהירות, כולל במקרים שבהם נדרש מנוף.

אדיבות – כחלק מהמצוינות בשירות.

מחיר אטרקטיבי – הצעת מחיר משתלמת לכל סוג של הובלה של כספת, מכל מקום לכל מקום.

 

מתי צריך להוביל כספת?

אחרי קניית כספת חדשה השירות כולל התקנה של הכספת במידת הצורך
כחלק ממעבר דירה / עסק המובילים יפרקו את הכספת אם היא מחוברת למתקן קבוע וגם ירכיבו מחדש
כשרוצים למקם את הכספת באתר אחר ניתן להזמין הובלה מעכשיו לעכשיו כשנוצר צורך בהול להשלים את העברת הכספת בלי שום דחייה

 

להוביל כספת בראש שקט באמת

כדי להוביל כספת בראש שקט באמת נדרשת תשומת לב ל-2 מרכיבים: הכספת עצמה והתכולה שלה. אם מדובר בכספת ריקה, כמובן ההובלה פשוטה יותר. אם זוהי כספת שכבר משרתת אתכם, תוכלו לרוקן את תכולתה לפני ההובלה ולהעביר את התכולה בעצמכם. אופציה שנייה היא להעביר את הכספת עם התכולה שלה, ובמקרה כזה חובה לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח מתאים למשימות מהסוג הזה. אם תרצו תוכלו גם לבקש להתלוות למובילים.

 

מה משפיע על מחיר הובלת כספת?

הובלת כספת רב בריח בשימוש ביתי היא הובלה זולה יותר, כאשר הסיבה היא המשקלים הקטנים יחסית המאפיינים אותה. לעומת זאת, כספות גדולות המשרתות בנקים גדולים, משרדים ובתי עסק, הן כספות כבדות יותר שהניוד שלהן ממקום למקום מאתגר יותר ודורש כלי עזר כמו המנוף לדוגמא. לכן, מחיר הובלה של כספת קטנה נע בין 150-400 שקלים לא כולל התקנה, כאשר הובלות של כספות כבדות יותר מתומחרות במחיר גבוה יותר המבוסס על פי משקל הכספת ואופן ביצוע ההובלה.

Call Now Button