הובלת משטחים

הובלות לכל סוגי המשטחים

פורטל "הובלות 100" מזמין אתכם ליהנות משירות ייחודי ומהיר של הובלת משטחים כולל העמסה ופריקה! השירות שלנו מוצע בעיקר לקהל העסקי, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את התכולה שלהם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשירותי ההובלה שלנו. מחירון הובלות משטחים הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! אז איך אנחנו מובילים את המשטחים שלכם ובאילו מקרים השירות שלנו יכול לסייע?

הובלת משטחים כולל מנוף במחיר הכי זול!
הרמת משטחים למשאית עם רמפה
עטיפת סחורה על גבי משטחים
אפשרות לבצע פריקה והעמסת משטחים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת: 053-7934-105

הובלות משטחים עם מנוף

משאית הרמפה – כך אנחנו מבצעים הובלה

הובלה של משטחים הינה הובלה מיוחדת יותר, ששונה במידה רבה מהובלה המתבצעת באמצעות כוח הסבלים. זו הסיבה שאנחנו שולחים אליכם חברות הובלה מומלצות עם משאית מיוחדת – משאית רמפה. משאית זו שונה ממשאיות רגילות שבאמצעותן אנו מבצעים את ההובלה, כאשר היא מותאמת להעמסה ופריקה של משטחים. מה היתרונות שיש לנו ולכם עם משאית שכזאת?

ראשית, המהירות. בעת שהרמפה החשמלית שלנו נכנסת לפעולה, ניתן לפרוק ולהעמיס את המשטחים שלכם, מכל סוג בכל משקל, תוך דקות בודדות. חשוב לזכור כי המון פעמים המשטחים הינם כבדים מאד, כך שעבודת סבלות אינה רלוונטית בכל מקרה. שנית, הנוחות שבהובלה. הובלה של משטחים באמצעות משאית הרמפה מאפשרת סביבה נעימה יותר לאזור ההובלה, זאת מאחר וצוות המובילים שלנו אינו צריך לסחוב משקלים רבים, ואינכם מוגבלים במשקל התכולה שעל המשטחים.

אלמנט נוסף וחשוב הוא אלמנט הבטיחות. הובלה של משטחים המתבצעת ידנית מגלמת בתוכה סיכון – גם למובילים וגם לתכולה שלכם. לא ניתן לצפות איך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים מאד, כך שיכולים להיות מקרים בהם המשקל הכבד יכריע והמשטח יפול. במידה ועל המשטח זכוכית או קרמיקה, הרי שהתכולה יכולה להיפגע.

 

מניידים סחורה ממרכז לוגיסטי לחנות? הובלה והרמת משטחים

אתם חברה גדולה שיש לה אזור לוגיסטי נרחב ואתם צריכים שירות של אספקת סחורה אל החנויות השונות? הובלות משטחים כבדים הן המומחיות שלנו ואנחנו יכולים לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. נוכל להגיע אל אזורי האחסנה שלכם, לאסוף את משטחי הטקסטיל, המזון או חומרי הבניין, ולהוביל אותם אל הנקודות שתגדירו לנו. נוכל לפזר את המשטחים באזור אחד, או לעבור בכמה נקודות שונות – הכל על פי הצרכים שלכם. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים, נדע האם לשלוח אליכם משאית רמפה או משאית שיכולה לבצע הובלת משטחים עם מנוף הרמה.

 

הובלה עם משטחים היא הובלה חסכונית יותר!

אולי אתם לא חושבים על זה מיידית, אך הובלה בירושלים המתבצעת כהובלה של משטחים היא הובלה חסכונית יותר. כידוע, בעת שמשלבים סחורה מכל סוג על משטחים, משלבים אותה בצורה מסודרת מאד כך שאין בזבוז של מקום על המשטח. מאחר ואריזת המשטח הינה אריזה חסכונית, יוצא מצב שאתם לא משלמים על ארגזים חצי מלאים, אלא אך ורק על מה שאתם מובילים.

 

כמה עולה הובלת משטחים? כך נקבע המחיר:

אז איך אנחנו קובעים את המחיר של הובלת המשטח? ראשית, משקל ומספר המשטחים. היקף ההובלה הינו הפרמטר המוביל ביותר, ועל כן נצטרך לדעת כמה משטחים אתם רוצים להוביל ומה משקלם הכולל. לדוגמא: הובלה של עשרה משטחים של אריזות ריקות תהיה זולה יותר בהשוואה להובלה של עשרה משטחי זכוכית. כמו כן, נבקש לדעת מה המרחק בין הנקודה שממנה אנחנו מובילים ובין הנקודה אליה אנחנו מובילים. אנו מתחייבים להצעת מחיר הוגנת, זולה ושווה לכל כיס!

מאיפה לאיפה? מרחק
הובלת משטחים מהמרכז לצפון של קרמיקה 185 ק"מ
הובלת משטחים מהמרכז לאילת של משטח זכוכית 350 ק"מ
הובלת משטחים מהצפון למרכז של משטחי ברזל 180 ק"מ
הובלת משטחים מהצפון לאילת של משטחי סחורת מזון 490 ק"מ
הובלת משטחים מירושלים למרכז של טקסטיל 77 ק"מ
הובלת משטחים מירושלים לדרום של בטון 98 ק"מ
Call Now Button