דף הבית > הצעת מחיר להובלה

הצעת מחיר להובלה

להצעת מחיר מהירה

חייגו: 053-7934-105

או השאירו פרטים

  הצעת מחיר לפני ההובלה

  כדי לקבל הצעת מחיר להובלה בתוך העיר אתם לא צריכים לצאת מהבית! פורטל "הובלות 100" מזמין גם אתכם להצטרף למניפת הלקוחות שלנו. המשותף לכולם? כולם מרוצים! מה שהופך את הלקוחות שלנו למרוצים בין היתר הם המחירים שלנו, ובעיקר הצעות המחיר הניתנות לכם טרם ההובלה, ולא כך בהפתעה. מהי החשיבות של הצעת המחיר?

  הצעת מחיר להובלת דירה או משרד – תוך 5 דקות!
  מתחייבים למחירים הכי זולים
  מספקים את כל השירותים הנלווים: אריזה, הרכבה, מנוף ועוד

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
  053-7934-105

  הצעת מחיר להובלה

  האם ניתן לתת לכם הצעת מחיר להובלה בטלפון?

  במרבית המקרים, תוכלו לקבל הצעות מחיר ממובילים בטלפון. כל עוד ההובלה נחשבת כהובלה סטנדרטית – קטנה או גדולה, יהיה ניתן לתת לכם את המחירים בטלפון. על מנת שתוכלו לקבל מחיר בטלפון, אתם צריכים למסור לנו את פרטי ההובלה המלאים: נקודת היעד, נקודת המוצא, היקף התכולה, תנאי ההובלה (חדר מדרגות או מעלית) וכדומה. אנחנו נחשב את כל הפרמטרים השונים וניתן לכם את הצעת המחיר בטלפון. במקרים אחרים, כמו של הובלות עסקים או משרדים גדולים, נשלח אליכם נציגים לבחון את השטח – גם לטובת ארגון ותכנון נכון להובלה וגם על מנת לתת לכם הצעת מחיר להובלה גדולה.

  מדוע חשוב לקבל הצעת מחיר להובלת דירה לפני ההובלה?

  הפח שהמון לקוחות נופלים בו הוא ההסכמה לקבל את הצעת המחיר עם הגעת המובילים. אנו מתעקשים למסור לכם את הצעת המחיר בטלפון לפני ההובלה בכדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים, ובעיקר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים. ישנם מובילים לא אמינים שמבטיחים לתת לכם את הצעת המחיר במעמד ההובלה, אך מקרים שכאלו למעשה הופכים אתכם ללקוחות שבויים שלא יכולים לעשות דבר אלא לקבל עליהם את המחיר שהוצע להם לפי מחירון ההובלות שלנו. אנו נותנים לכם את הצעת המחיר לפני שהמובילים מגיעים!

  איך מתבצעת הצעת המחיר?

  כל הובלה מתומחרת במחירים שונים לגמרי! אנו מאמינים כי כל לקוח צריך לשלם את המחיר עבור התכולה שהוא מעביר בלבד. זאת הסיבה שאנו מבצעים איתור צורך מעמיק וקפדני שהמטרה שלו להציע לכם את המחיר הזול ביותר. על כן, נבדוק ראשית האם ההובלה שלכם קטנה או גדולה. לאחר מכן, ננסה להבין את היקף ההובלה, כמה מובילים עתידים להגיע אליכם, האם נוכל לשלוח אליכם טנדר או משאית ומהי שעת ההובלה. הצעת מחיר להובלה קטנה תהיה זולה יותר, בעוד הצעת מחיר למעבר דירה בירושלים תהיה יקרה יותר.

  על הצעת מחיר הובלות צריך לחתום?

  הצעת מחיר היא הצעה שאנו מוסרים לכם בטלפון ומתחייבים אליה. ישנו הבדל בין הצעת מחיר ובין הסכם עבודה. כל עוד נגדיר הסכם עבודה שמתוכנן מראש לקראת ההובלה שלכם, אכן יהיה כתב התחייבות בינינו וביניכם, בו אנו מסכימים על פורמט ההובלה וכמובן על המחיר. כל עוד המחיר ניתן לכם בטלפון, נוכל להתחייב עליו ולשלוח לכם אישור פורמלי עבור הצעות מחיר להובלת דירות או כל הובלה אחרת שתתבצע אצלכם.

  Call Now Button