דף הבית > הובלת שולחן

הובלת שולחן

הובלת שולחן כולל פירוק והרכבה במחיר הזול בארץ

הובלת שולחנות קומפלט כולל הרכבה!
פירוק והרכבת כל סוגי השולחנות
מחירים מיוחדים לתושבי ירושלים והסביבה

הובלת שולחן מהיום להיום – החל מ-200 ש"ח
שולחנות משרדיים, שולחנות סלוניים, שולחן פינת אוכל ועוד
שירות בכל הארץ

לבירורים והצעת מחיר חייגו: 053-7934-105

הובלת שולחן כולל פירוק והרכבה

האם חובה לפרק שולחנות לפני ההובלה? איך עושים זאת, אילו אפשרויות נוספות קיימות במקום פירוק וכמה זה עולה? כל התשובות כאן לפניכם.

שולחנות תמיד יוצרים בעיה מסוימת בראשם של אנשים כשהם מזמינים הובלה – הם לא יודעים איך מומלץ לעשות זאת – האם צריך לפרק אותו או לא – וזה יוצר בעיה גדולה עוד יותר כשאין ברשותם את הכלים כדי לפרק את השולחן. עם זאת, לא באמת צריך לדאוג, כי אין בעיה שהמובילים שלנו לא יכולים לפתור.

כאן בפורטל הובלות 100 בירושלים תוכלו להזמין שירותי פירוק, הובלה והרכבת שולחן במחיר הזול והמשתלם ביותר בארץ, וזאת בעזרת המערכת המתוחכמת שלנו להשוואת מחירי מובילים מומלצים וזמינים באזורכם. בין שאתם צריכים להוביל את השולחן מעכשיו לעכשיו או בסוף השבוע, אנחנו כאן תמיד בשבילכם.

האם חייב לפרק שולחן לקראת ההובלה?

שולחנות מטבעם הם רהיטים עמידים ויציבים, אך זה לא תמיד המצב. שולחן רעוע וקליל עלול להחליק בתוך טנדר ההובלות, בעוד ששולחן מזכוכית עלול להישבר כתוצאה מפגיעה באחת מדפנות הטנדר. בנוסף, הובלת שולחן אוכל מאסיבי מחייבת פירוק, משום שברוב המקרים אי אפשר להכניס אותו כמו שהוא לתוך הטנדר. כדי לשמור על השולחן שלכם כמה שיותר בעת ההובלה ועל מנת לוודא שההובלה עצמה תיעשה כמו שצריך, לרוב צריך לפרק את השולחן לפני שמעמיסים אותו לטנדר.

איך לפרק שולחן לפני הובלה?

במקרה של הובלת שולחן סלון אין בכלל מה להסתבך. צריך בסך הכול לפתוח את הברגים שמחברים את הרגליות שלו לגופו. לאחר מכן ניתן להעביר את גוף השולחן והרגליים בנפרד. עם זאת, כשעושים הובלת שולחן מחשב המצב עשוי להיות מסובך יותר, במיוחד אם מתלווים אליו מגירות או מדפים שקיימים עליו. במצב שכזה צריך להסיר את כל ההברגות הקיימות ולהעביר כל חלק בנפרד, אך שימו לב – אתם אולי יכולים לפרק בעצמכם את השולחן, אך אם אינכם בטוחים שתוכלו להרכיב אותו מחדש, מומלץ שתשאירו את העבודה הזו למובילים.

אפשרות נוספת – הובלת שולחנות עם מנוף

שלא כמו במקרה של הובלת שולחן כתיבה, אם יש לכם שולחן אוכל רחב, יוקרתי וכבד במיוחד, למשל שולחן שיש מעוצב, יכול מאוד להיות שלא ניתן לפרק אותו כך שיהיה נוח להעמיס אותו לטנדר או משאית. כדי להעמיס אותו צריך לעיתים להיאזר במנוף זרוע שיוכל להרים אותו באוויר ולהניח אותו באדמה בעדינות, וזאת על מנת לוודא שלא ייגרם לו אפילו הנזק הקטן ביותר.

כמה עולה הובלה זולה של שולחן?

הובלת שולחן משרדי יכולה להסתכם בעלות של 200 שקלים, ואם יש צורך בשירותים מתקדמים יותר המחיר של ההובלה יעלה. אם למשל צריך לבצע פירוק שולחן כולל הובלה והרכבה, המחיר יכול להגיע גם ל-400 שקלים, וכשמערבים מנוף הוא יכול לעלות עוד יותר. אם אתם רוצים לחסוך בעלות ההובלה שלכם, הזמינו אותה דרכנו ואנחנו נדאג לכם לעסקה המשתלמת ביותר שיש להובלה של שולחנות בכל אזור בארץ.

Call Now Button