אריזת משרדים

יש מי שאורז בשבילכם את המשרד!

פורטל "הובלות 100" לא נותן לכם לעבוד! אנחנו שמחים להציע לכם שירות של אריזת משרד והובלתו – גם עבור משרדים קטנים וגם עבור משרדים גדולים. צוות העובדים שלכם לא צריך להפסיק את מלאכתו ואתם לא צריכים להיות בלחץ שהמשרד לא יהיה ארוז בזמן. צוות מקצועי ומיומן מטעמנו מגיע אליכם מספיק זמן לפני ההובלה!

אריזת משרדים במקצועיות ובמחיר הוגן!
אספקת קרטונים וניילונים לאריזת משרד
אפשרות להזמין הובלה ואריזת משרד מהיום להיום

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות הרימו טלפון:
053-7934-105

אריזת משרדים בפריסה ארצית

אריזת משרדים וסידור בקרטונים על ידי צוות מקצועי

אריזת משרד היא אומנות שלא ממש השמורה לאנשי המקצוע המובילים ביותר! אל צוות האורזים המקצועי שיגיע אליכם כדאי לשדך עובד או נציג מטעמכם, שיוכל להנחות את האורזים מה ניתן לארוז ומה אפשר להשאיר מחוץ לארגזים. הצוות שנשלח אליכם מיומן באריזות של משרדים, כך שתוכלו לסיים את המלאכה במהירות. הצוות שלנו ימיין תחילה את התכולה ויסווג אותה על פי נושאים: מוצרי חשמל, חפצים שבירים וכדומה. לאחר מכן, כל התכולה תיכנס לארגזים, תוך שכל ארגז יהיה מסומן במספר ובסוג התכולה. שירות אריזה והובלת משרד הוא שירות משודרג לשירות בודד של הובלה.

מאיפה אתם משיגים קרטונים?

לא רק שלא ניתן לכם לעבוד, אלא גם לא ניתן לכם לבזבז זמן רב בחיפוש ארגזים לאריזת משרד. צוות האורזים שלנו מגיע מוכן עם כלי העבודה הנדרשים, המון מוטיבציה ותשוקה וכמובן שגם עם קרטונים לאריזת משרד. אריזת המשרד מתבצעת במהירות וביעילות, על מנת שתוכלו להוציא את ההובלה לפועל במהירות האפשרית!

Call Now Button