הובלת קלנועית

הובלת קלנועית – כל מה שרציתם לדעת

כדי לעבור דירה עליכם לבחור בחברת הובלות אמינה, אשר תוביל את כל הציוד שלכם מהבית הקודם אל החדש. המקצועיות של חברת ההובלה היא חשובה מאוד, בעיקר בגלל הצורך למנוע נזקים או פגיעות כלשהן בציוד המועבר. כחלק מן הציוד שיעבור דירה יחד איתכם, ייתכן ויימצאו פריטים כבדי משקל במיוחד ויקרים מאוד. קלנועית היא דוגמה לפריט שכזה, בהיותה כלי רכב המשמש אנשים עבור ההתנהלות היומיומית שלהם ומהווה חלק בלתי נפרד מחייהם. הובלת קלנועית צריכה להיעשות מתוך חשיבה על כל שלב – החל מהעלאת כלי הרכב אל משאית ההובלה ועד להנחתה בחניית הבית החדש. אנחנו בהובלות 100 יודעים את כל הסודות להובלה מוצלחת וגובים על השירותים שלנו מחירים שלהם אין שום תחרות!

הובלת קלנועית בפריסה ארצית ובמחיר הכי זול!
מתקשרים היום – מובילים היום
מובילים קלנועית מכל מקום בארץ לכל אזור שתרצו
שומרים על הקלנועית שלכם במקצועיות רבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934-105

הובלת קלנועית בזול

מהם האתגרים של חברת ההובלה בעת הובלת קלנועית?

ישנם סוגים שונים של קלנועיות ולכן, ממש כמו הובלה של כל פריט בודד מהבית הישן, גם קלנועית יכולה לעבור דירה בכמה דרכים. במידה והבית החדש הוא קרוב במיוחד אל הבית הקודם, כמובן שתוכלו פשוט לנהוג בקלנועית ולהגיע אליו. בהנחה והמצב שונה, חשוב כי חברת ההובלות שבחרתם תהיה מנוסה ותדע איך מובילים קלנועית מבלי להזיק לה או לקלקל את אחד מחלקיה. בפועל זה אומר שלכל חלק בהעברת כלי הרכב אל הבית החדש, יהיה לחברת ההובלות פתרון מתאים:

1. בשלב ההוצאה מן הבית הקודם – ייתכן שהקלנועית מאופסנת במחסן או שהיא מדגם מתקפל ונמצאת בבית, בבניין גבוה. במקרה כזה, יהיה צורך לבצע הובלת קלנועית עם מנוף, אשר ככל הנראה ממילא ישמש להובלת פריטים רבים בשל גובהה של הדירה.

2. העלאה אל משאית ההובלה – בזהירות המרבית, בנוסף לווידוא שהקלנועית לא זזה יותר מדי ולא תקבל חבטות במהלך הנסיעה אל הכתובת החדשה.

3. הורדה מהמשאית ומיקום הקלנועית מחדש – חשוב שגם כאן יינקטו כל אמצעי הזהירות ובעלי הקלנועית יוודאו כי היא נוסעת באופן תקין.

אין ספק כי כללי בטיחות הנהוגים במקרים של הובלת חפצים כבדים במיוחד, תקפים גם כאן. קלנועית עשויה לשקול עשרות קילוגרמים ולכן, ממש כמו הובלה של מקרר, שולחן לסלון או פסנתר – ישנה חשיבות לניסיון הקודם של חברת ההובלה בהעברת ציוד כבד ומאסיבי ממקום למקום.

מהו מחירה של הובלה כאשר היא כוללת קלנועית?

חברת הובלה מקצועית תוכל לתת לכם הצעת מחיר להובלת הדירה, אך זכרו כי לעיתים מדובר באומדן ובשטח עצמו מתגלים אתגרים לא צפויים. חשוב ליידע את חברת ההובלה באשר לתנאי המקום, למשל בניין ללא מעלית הדורש הובלה עם מנוף ולחילופין לגבי אופציה להקל על הובלת הקלנועית, אם היא מדגם מתקפל שיכול בקלות יחסית לעלות למשאית. השאלה כמה עולה הובלת קלנועית עשויה לקבל מספר תשובות אם כן, זאת כיוון שהשימוש במנוף, למשל, ידרוש תוספת תשלום שיכולה להגיע לכמה מאות שקלים מעבר לסכום הראשוני של ההובלה. ככל שתשכילו לבצע רישום ותכנון מסודר של הציוד שעובר עמכם דירה, כך תופתעו פחות מהסכום הכולל של ההובלה.

Call Now Button