הובלת אקווריום

הובלות לאקווריומים פלזמה וזכוכית כבדה

בדירות של אנשים פרטיים וגם בהמון בתי עסק, לרבות משרדים, ישנו אקווריום המשרת מטרות דקורציה. מדובר על אלמנט מרהיב שמעניק חיות ואפקט ייחודי מאד בכל חלל. האתגר הגדול? לנייד אותו במעמד מעבר של דירה או של בית עסק. פורטל "הובלות 100" עושה עבורכם את העבודה ודואג לכם להובלה בטוחה, מבוקרת ואיכותית של האקווריום. שירות של הובלת אקווריומים הוא המומחיות שלנו, תוך שניתן לתאם איתנו בהתראות קצרות.

הובלת אקווריום גדול או קטן במחיר מבצע
החל מ250 ש"ח להובלת אקווריום בתוך העיר
אפשרות הובלה בטנדר
ניתן להזמין מנוף להרמת אקווריום כבד לקומה גבוהה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת אקווריום בכל גודל

האם ניתן להוביל גם אקווריום מלא?

בהחלט. הובלת אקווריום כבד וגדוש במים היא הובלה מורכבת יותר, אך המובילים שלנו מיומנים בהובלות שכאלו. כלי הרכב שאיתו נגיע אליכם – טנדר או משאית, יקבע בהתאם לגודל האקווריום שברשותכם. ישנם אקווריומים קטנים יותר, אך גם ישנם אקווריומים גדולים מאד ובעלי משקל רב. כל עוד נוכל להוביל את האקווריום כשהוא מלא, נעשה זאת. כן חשוב לדעת כי ישנם מקרים בהם עדיף לרוקן את האקווריום ממים, על מנת למנוע כל פגיעה בדגים, כך שנמליץ להוביל אותם בנפרד.

 

מדוע אנו ממליצים על הובלת אקווריום עם מנוף?

כידוע, אקווריום יכול לשקול עשרות קילוגרמים, בעיקר בעת שהוא מלא במים. על כן, לא אחת אנו ממליצים על הובלה מסוג הובלת אקווריום עם מנוף. המון פעמים ישנה נטייה לייחס את הובלות המנוף למקרים בהם מדובר על קומה גבוהה מאד בבניין ללא מעלית, אך לעתים מדובר על ההובלה הבטוחה ביותר גם בעת שמדובר על הובלה אל הקומה הראשונה. הובלת המנוף הינה הובלה חלקה ומהירה המבוססת על מינימום מגע אדם. בהתאם לגודל האקווריום ולתנאי ההובלה, נמליץ לכם על הובלה באמצעות מנוף שתבטיח את שלמות האקווריום.

 

סוגי אקווריומים שאנחנו מובילים

אקווריום קטן – לרוב הובלה של אקווריומים קטנים היא חלק מהובלת תכולת כל הדירה. במקרה כזה נעמיס את האקווריום לאחר כל שאר הפריטים ונפרוק אותו ראשון.

אקווריום ענק – הובלה שמתבצעת באמצעות מנוף עקב המשקל הכבד.

אקווריום שולחן – אקווריומים שהם חלק מרהיט מחייבים תשומת לב מיוחדת לעיטוף כדי להגן עליהם מפני הטלטלות שבדרך.

 

הובלת אקווריום שולחן סלון – כל השלבים

ריקון האקווריום – על-מנת לשמור על הדגים מומלץ להעביר אותם בנפרד

פירוק הדקורציה – אם יש חלקים בתוך האקווריום שעלולים לזוז בזמן ההובלה, מפרקים אותם ואורזים בנפרד

עיטוף מוקפד במיוחד – עם שכבת מגון עבה שמבטיחה מקסימום הגנה

מיקום נכון ועיגון – גם במשאית חשוב להציב את שולחן האקווריום כך שהוא יעמוד ישר ויהיה יציב לחלוטין. בנוסף יש לעגן אותו באמצעות רצועות

 

איך להגן על הדגים כשמעבירים אקווריום?

הובלת אקווריום היא כמובן לא עוד הובלה של חפץ דומם שאפשר להעביר ממקום למקום. בתוך האקווריום חיים דגים, ויש מחקרים רבים שמוכיחים שדגים עלולים לחוות סטרס ואפילו לחלות כתוצאה מאירועים טראומתיים עבורם. במהלך ההובלה כל מערכות האקווריום עלולות שלא לפעול, ובנוסף עקב נסיבות שאינן בשליטת המובילים תכולת האקווריום עלולה להישפך – ולכן מעבירים את הדגים בנפרד. המלצה חשובה אחת היא לצמצם ככל האפשר את משך הזמן שהדגים מחוץ לאקווריום, ולכן חשוב לבצע את ההובלה בעזרת חברה מנוסה מאוד. הדגש השני הוא להעביר את הדגים לצידנית גדולה מספיק עם מים זהים לאלה שיש באקווריום (מתוקים / מלוחים, טמפרטורה וכו'). לצידניות מחברים משאבות אוויר להחדרת חמצן, ובכל מקרה כדאי לקחת אתכם את הצידנית ברכב ולא לשלוח אותם במשאית של חברת ההובלות. לאחר החיבור מחדש של האקווריום יש להמתין עד שהמים מגיעים לטמפרטורה הנכונה ורק אז מחזירים את הדגים.

 

המידע שחשוב לספק למובילים לפני ההובלה

מידות האקווריום / רהיט – רצוי למדוד את האורך, הרוחב והגובה במדויק כדי שהמובילים יוכלו לתכנן את ההובלה

משקל – אם אתם יודעים מהו משקל האקווריום (כשהוא ריק), כדאי לספק גם את המידע הזה

מאפייני האקווריום – חיבורים שחובה לנתק לפני ההעברה, דקורציה, משאבות ועוד

מגבלות שמחייבות פתרון – למשל חדר מדרגות צר

 

כמה עולה הובלת אקווריום?

גם הובלות מורכבות יותר מתומחרות אצלנו במחירים נוחים. עלות הובלת אקווריום דרכנו נעה בין 250 שקלים ל-550 שקלים. העלות משתנה בהתאם לגודל האקווריום, מורכבות ההובלה, האם מובילים אקווריום מלא או ריק, האם ההובלה מתבצעת מהחנות אליכם, מספר המובילים והמרחק בין הנקודות השונות. כך או כך, אנו מתחייבים על הובלה בטוחה ומקצועית הניתנת לכם במחירים שווים לכל כיס!

Call Now Button