דף הבית > הובלת אקווריום

הובלת אקווריום

הובלות לאקווריומים פלזמה וזכוכית כבדה

בדירות של אנשים פרטיים וגם בהמון בתי עסק, לרבות משרדים, ישנו אקווריום המשרת מטרות דקורציה. מדובר על אלמנט מרהיב שמעניק חיות ואפקט ייחודי מאד בכל חלל. האתגר הגדול? לנייד אותו במעמד מעבר של דירה או של בית עסק. פורטל "הובלות 100" עושה עבורכם את העבודה ודואג לכם להובלה בטוחה, מבוקרת ואיכותית של האקווריום. שירות של הובלת אקווריומים הוא המומחיות שלנו, תוך שניתן לתאם איתנו בהתראות קצרות.

הובלת אקווריום גדול או קטן במחיר מבצע
החל מ250 ש"ח להובלת אקווריום בתוך העיר
אפשרות הובלה בטנדר
ניתן להזמין מנוף להרמת אקווריום כבד לקומה גבוהה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת אקווריום בכל גודל

האם ניתן להוביל גם אקווריום מלא?

בהחלט. הובלת אקווריום כבד וגדוש במים היא הובלה מורכבת יותר, אך המובילים שלנו מיומנים בהובלות שכאלו. כלי הרכב שאיתו נגיע אליכם – טנדר או משאית, יקבע בהתאם לגודל האקווריום שברשותכם. ישנם אקווריומים קטנים יותר, אך גם ישנם אקווריומים גדולים מאד ובעלי משקל רב. כל עוד נוכל להוביל את האקווריום כשהוא מלא, נעשה זאת. כן חשוב לדעת כי ישנם מקרים בהם עדיף לרוקן את האקווריום ממים, על מנת למנוע כל פגיעה בדגים, כך שנמליץ להוביל אותם בנפרד.

מדוע אנו ממליצים על הובלת אקווריום עם מנוף?

כידוע, אקווריום יכול לשקול עשרות קילוגרמים, בעיקר בעת שהוא מלא במים. על כן, לא אחת אנו ממליצים על הובלה מסוג הובלת אקווריום עם מנוף. המון פעמים ישנה נטייה לייחס את הובלות המנוף למקרים בהם מדובר על קומה גבוהה מאד בבניין ללא מעלית, אך לעתים מדובר על ההובלה הבטוחה ביותר גם בעת שמדובר על הובלה אל הקומה הראשונה. הובלת המנוף הינה הובלה חלקה ומהירה המבוססת על מינימום מגע אדם. בהתאם לגודל האקווריום ולתנאי ההובלה, נמליץ לכם על הובלה באמצעות מנוף שתבטיח את שלמות האקווריום.

כמה עולה הובלת אקווריום?

גם הובלות מורכבות יותר מתומחרות אצלנו במחירים נוחים. עלות הובלת אקווריום דרכנו נעה בין 250 שקלים ל-550 שקלים. העלות משתנה בהתאם לגודל האקווריום, מורכבות ההובלה, האם מובילים אקווריום מלא או ריק, האם ההובלה מתבצעת מהחנות אליכם, מספר המובילים והמרחק בין הנקודות השונות. כך או כך, אנו מתחייבים על הובלה בטוחה ומקצועית הניתנת לכם במחירים שווים לכל כיס!

Call Now Button