הובלת טלוויזיה

טיפים להובלת טלויזיה שאתם צריכים להכיר

רבים חושבים שעבור הובלת טלויזיה אין שום צורך בהכנות מראש, אך דעה זו הינה שגויה, שכן רק כאשר תגיעו לבית החדש תגלו עד כמה הכנות מוקדמות היו יכולות להקל עליכם ואף להגן על הטלוויזיה שלכם. אנחנו, הובלות 100, מעוניינים לסייע לכם לשמור על הטלוויזיה שלכם בעת ההובלה וכן להקל עליכם ככל הניתן בתהליך, ולכן ממליצים לכם לעקוב אחרי הטיפים הבאים כשתזמינו מאיתנו שירותי הובלת טלוויזיה.

הובלת טלוויזיה כולל התקנה בשירות מהיר וזול!
למה אנחנו?
√ מובילים את כל סוגי הטלויזיות
√ מבצעים התקנת טלוויזיה וחיבור לכבלים
√ אפשרות הובלה מהיום להיום (גם בשעות הערב)

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת טלוויזיה בפריסה ארצית

טיפים להכנת טלוויזיה להובלה (לפני הגעת המובילים)

לא משנה אם יש לכם טלוויזיית סמסונג, טלוויזיית LG או טלוויזיית טושיבה, ההכנות הינן זהות עבור כל סוגי הטלוויזיות השטוחות, והן נכונות במיוחד עבור הובלת טלויזיה 85 אינצ' גדולה, איכותית ויקרה או כל טלוויזיה אחרת שמחירה הינו גבוה.

√ צלמו את חלקה האחורי של הטלוויזיה יחד עם החיבורים של המכשירים השונים אליה, כך שתדעו כיצד לחבר את הכל מחדש, או הדביקו מדבקות צבעוניות על הכבלים השונים וכן מדבקות בצבעים מתאימים בשקעים שלהם שבצד האחורי של הטלוויזיה.

√ נקו היטב את הטלוויזיה מאבק עם סמרטוט יבש – חלקיקי אבק יכולים לשרוט את המסך בזמן ההובלה.

√הסירו את הטלוויזיה מזרוע או מתלה אם היא תלויה – המובילים יוכלו לעשות זאת עבורכם, וניתן לקבל גם ברוב המקרים שירות של הובלה והתקנת טלויזיה על זרוע ללא תוספת תשלום.

 

טיפים עבור הובלות טלוויזיה (לאחר הגעת המובילים)

הטיפים הבאים הינם בעיקר עבור הובלת טלוויזיה כבדה, ולרוב המובילים המקצועיים שלנו יוכלו לבצע את הפעולות האלה בעצמם. במקרה שאתם מובילים טלוויזיה קטנה של מטבח או חדר שינה, תוכלו להוביל אותה כפי שהיא, ללא אריזה.
√ אם יש לכם את האריזה המקורית שבה הגיעה הטלוויזיה, יחד עם הקצף המגן, העדיפו לבצע את ההובלה של הטלוויזיה בתוכה.

√ אם אין לכם את האריזה המקורית, הובלת טלוויזיה LCD תיעשה רק לאחר שהטלוויזיה רופדה היטב בשמיכה עבה או ניילון בועות.

√ הובלת טלויזיה פלזמה תיעשה תמיד בעמידה על מנת למנוע הפעלת לחץ על המסך ושכבות הזכוכית העדינות שלו.

 

כמה עולה הובלת טלוויזיה

עלות הובלת טלויזיה 75 אינצ' ויותר הינה זהה עבור כל סוגי הטלוויזיות, ועל כן תשלמו את אותו המחיר גם עבור הובלת טלוויזיה 90 אינץ' ואפילו עבור הובלת טלוויזיה 100 אינץ' ומעלה. המחיר הינו 180-250 שקלים בסבלות ועם טנדר, כשבמחיר זה המובילים שלנו יפרקו את הטלוויזיה מזרוע במידת הצורך, יעטפו אותה בשכבת ריפוד והגנה, יסיעו אותה ליעד הדרוש לכם ויתקינו אותה על זרוע במידת הצורך. שימו לב שהעלות יכולה להשתנות בהתאם לתנאי ההובלה (בדקו במחירון), למשל אם מדובר בהובלה מקומה גבוהה בבניין שאין בו מעלית. יחד עם זאת, את המחיר הזול ביותר להובלות טלוויזיה תמצאו אך ורק אצלנו!

Call Now Button