הובלת פסנתר

הובלת פסנתרים עם מנוף מהיום להיום

את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק, והיא גם לא צריכה להפסיק. בעת שאתם עומדים לפני הובלת דירה ועומלים על אריזת הדירה שלכם, הרי שישנם דברים שאינכם יכולים לארוז. אחד מהם הוא הפסנתר המנעים את זמנכם. אז אמנם אין מי שיכניס את הפסנתר עבורכם לארגז, אך יש מי שיבצע עבורכם הובלת פסנתר לדירה החדשה שלכם. פורטל הובלות 100 גאה להנגיש לכם את מיטב המובילים באיזור ירושלים.

הובלת פסנתר קיר או פסנתר כנף במחירים הכי זולים!
הובלת פסנתר מחיר מבצע לפונים דרך האתר!
ניתן להזמין הובלה עם מנוף להרמת הפסנתר
העברת פסנתר כולל פירוק והרכבה
הזמנת מובילי פסנתרים מיומנים כולל פירוק והרכבת הפסנתר
צריכים הובלה היום? רק אצלנו – הובלה מעכשיו לעכשיו

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת פסנתר בפריסה ארצית

שק קמח עם פסנתר? בשום פנים ואופן לא

הובלת פסנתרים על ידי חברת הובלה מקצועית היא הדרך היחידה להוביל את הפסנתר. אם לא עם חברת ההובלה, אז עם מי? תמיד אפשר לעשות השוואת מחירים להובלה של פסנתרים, הרי שלסחוב את הפסנתר על הגב שלכם זה לא סביר, ומה שסביר אפילו פחות הוא להעמיס את הפסנתר שלכם על גב הרכב. כיום, עומדים לרשותכם באיזור ירושלים מובילים מומלצים, המציעים מחיר זול ונוח. אם שאלת עלות הובלת פסנתר מעסיקה אתכם, הרי שמדובר על עלות הנעה בין 600 שקלים ל-1400 שקלים.

 

מובילים מומלצים לצורך הובלה של פסנתר

כמה שוקל פסנתר? אצלנו המשקל לא משנה כי אנחנו מובילים את כל סוגי הפסנתרים קטנים וגדולים כאחד. כעת, אחרי שאתם יודעים כי בעת שמדובר על הובלת פסנתר מחיר יכול להיות נוח ושווה את השירות שתקבלו, הרי שכדאי שתדעו כי ההובלה שלכם תוכל להתבצע בקלות ומהירות. כיום, ישנן חברות הובלה העומדות לרשותכם בפורטל הובלות 100, המעניקות שירות של הובלת פסנתר עם מנוף. כך, ניתן להפוך את ההובלה לפשוטה יותר ומהירה יותר. ההובלה עם המנוף רלוונטית גם בעת שמדובר על פסנתר גדול שאינו עובר דרך חדר המדרגות, המעלית או פתח הדלת. מה שחשוב הוא שמענה מלא לצורך שלכם – תקבלו.

 

האם תמיד צריך להזמין הובלת פסנתר עם מנוף?

לעיתים קרובות ניתן לבצע הובלה של פסנתר ללא התערבות של מנוף, אך כל זאת בהתאם למשקל הפסנתר וגודלו. דבר נוסף שצריך להיות בשיקול הוא גודל חדר המדרגות שבו יש להוביל את הפסנתר, שכן סביר להניח שהוא לא ייכנס במעלית – זאת כמובן אלא אם כן יש בבניין שלכם מעלית ארוכה או רחבה מספיק. במקרה של פסנתרים ניידים כמובן שאין צורך לערב מנוף, אך עם זאת כשאתם מחפשים המלצות על מובילי פסנתרים, כדאי מאוד שתוודאו שחברת ההובלה אכן מחזיקה בבעלותה מכשיר שכזה. הסיבה לכך היא פשוטה – זה יעזור לכם לדעת האם מדובר בחברה גדולה ואמינה או במוביל חובבן שלא מתעסק הרבה בהובלות של פסנתר ולא ידע כיצד להתייחס לפסנתר שלכם כראוי.

 

אנחנו מובילים כל פסנתר לפי סוגו

אחרי שביצעתם השוואת מחירים, עליכם לוודא שהחברה שאתם מזמינים להובלה אכן התעסקה בעברה בהובלות של פסנתרים. ברשותנו ניסיון רב שנים שעזר לנו להכיר סוגי פסנתר שונים, ועקב כך אנחנו יודעים כיצד יש להתייחס לכל סוג של פסנתר בעת ההובלה. כך למשל נוכל להגיד לכם כבר במעמד השיחה הטלפונית האם הפסנתר שלכם יצריך הובלה עם מנוף או האם הוא ישרוד כמו שצריך הובלה בחדר מדרגות בסבלות. אנחנו גם נדאג להגיע אליכם עם הסבלים החזקים ביותר שלנו על מנת לוודא שנוכל להעביר את הפסנתר כמו שצריך, ונעטוף אותו בשכבות רבות של הגנה על מנת שלא ייגרם לו נזק.

סוג הפסנתר דוגמאות לדגמים דגשים להובלה
פסנתר 88 קלידים עם בסיס שלד פסנתר Casio PX760 אוRoland F140R ניתן ואף מומלץ לבצע פירוק + הובלה והרכבת פסנתר, שכן הבסיס שלו אינו חזק דיו כדי להחזיק את הפסנתר עומד בעת ההובלה.
הובלת פסנתר אקוסטי פסנתר Kawai K15 או פסנתר רולנד LX17 יש לעטוף היטב את הפסנתר בשכבות של הגנה על מנת שלא לפגוע בעץ.
פסנתר כנף פסנתר Roland GP607 או פסנתר Herman H-155 Black מוביל פסנתרים מומלץ יבצע את ההובלה בעזרת מנוף בלבד.

 

פסנתר מעוצב פסנתר וגנר 116 או פסנתרים בעיצוב אישי של מלניק פסנתרים בהתאם לגודל הפסנתר וסוגו, יהיה צורך בהתייחסות קפדנית ופרטנית על מנת שלא לפגוע במנגנון הפנימי שלו.
הובלה של פסנתר דיגיטלי נייח פסנתרRoland HP604A Contemporary Black או פסנתר Yamaha Clavinova CVP לעיתים ניתן לבצע את ההובלה בסבלות בחדר המדרגות, ללא צורך לערב מנוף – זאת בעזרת 2 סבלים חסונים ולאחר שרופד כראוי מכל צדיו.
העברת פסנתרים חשמליים ניידים לדירה אחרת פסנתר Medeli SP-4000 או פסנתר Kurzaweil KA90 מרפדים את הפסנתר ומעמיסים על טנדר או משאית מעל או לצד חפצים אחרים – לעולם לא מעמיסים חפצים אחרים על הפסנתר. אם לפסנתר יש תיק ייעודי נעדיף להוביל אותו בתוכו.

 

למה להזמין שירותי הובלת פסנתרים דווקא מפורטל הובלות 100?

הובלת פסנתר כנף יכולה להשמע כמו מלאכה סבוכה, אך היא אינה כזו בעת שאם מורידים מעצמכם את נטל ההובלה. פורטל הובלות 100 הינו פורטל מתקדם, שבחר בקפידה את רשימת המובילים המומלצים ביותר באיזור ירושלים. כך, אתם מקבלים רשימת ספקים מסוננת, שכל אחד מהמובילים שזכו להיכנס אליה, מבטיח לכם שירות עילית, מחירים זולים, המלצות רלוונטיות וזמינות בשעות לא בהכרח שיגרתיות. עם פורטל הובלות 100 ההובלה שלכם הופכת להיות הכי מלודית שיש.

Call Now Button