הובלת קרטונים

אל תאמצו את הגב והזמינו מוביל זול ומומלץ להובלת קרטונים

מתכוננים לקראת מעבר ומכינים כבר את הקרטונים? תנו לנו, צוות הובלות 100, לבצע עבורכם הובלת קרטונים במהירות ובנוחות מבלי שאתם תצטרכו לשבור את הגב. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע וחגים, ונגיע אליכם עם סבלים חזקים ומנוסים שידעו כיצד לבצע את ההובלה בדרך הבטוחה ביותר עבור הרכוש שלכם.

הובלה קרטונים בשירות זול ומהיר!
החל מ-180 ש"ח
10 שח לקרטון אם מדובר על חלק מהובלת דירה

שירות מהיום להיום
פריקת הקרטונים בדירה כולל אפשרות סידור בארונות
הרמת הקרטונים לדירה (גם בדירות ללא מעלית)
שירות בפריסה כלל ארצית!

לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת קרטונים במחיר הכי זול

נוכל גם לבצע עבורכם אריזה

לא יודעים איך להתחיל עם האריזה של הקרטונים? אין לכם קרטונים שמתאימים להובלת פריטים כבדים או שבירים? אנחנו נוכל להגיע אליכם עם קרטונים שמותאמים לאריזת כל סוג של פריט, ונבצע עבורכם הובלת ארגזים גדולים וקטנים בטנדר או במשאית, בהתאם לכמות וגודל הקרטונים. כל תהליך האריזה יתבצע תוך כמה דקות עד שעות בודדות בהתאם לכמות הרכוש שברשותכם, ומיד בתום האריזה נעמיס את הקרטונים למשאית או טנדר ההובלה ונצא לדרך אל הדירה החדשה.

מבצעים גם פריקת ארגזים בתום ההובלה

אז הגענו עם הקרטונים לבית החדש – מה עכשיו? האם אתם צריכים לעבוד קשה כדי לפרוק את הקרטונים ולסדר את הכל במדפים ובארונות? התשובה היא לא! אתם תוכלו להמשיך לשבת רגל על רגל ואנחנו נפרוק עבורכם את כל הקרטונים עד לפרט האחרון. כל פריט ופריט יוצב במקום שבו אתם תבחרו, ואנחנו נפעל על פי ההוראות שלכם. התהליך יתבצע במהירות ומבלי שאתם תצטרכו להרגיש מתוסכלים מכך שאין לכם כוח להתחיל אותו. תוך יום אחד תקבלו דירה מסודרת בסיום כל הובלה בירושלים או בכל עיר אחרת גם בערים בצפופות ביותר, וכל זאת בעזרת שירות זול של הובלת ארגזים ופריקתם.

כמה עולה הובלה ועטיפת ארגזים?

אצלנו תזכו לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר בארץ עבור הובלה של קרטונים וארגזים. לא משנה אם מדובר במקרה של הובלת קרטונים כבדים או קלים, המחיר הינו אחיד ותלוי אך ורק בכמות הקרטונים ובמרחק ההובלה. עבור הובלה של עד 30 קרטונים תשלמו בסך הכל 300-1,000 שקלים, ומחיר זול שכזה לא תמצאו אצל אף מוביל אחר בישראל – בהתחייבות!

Call Now Button