הובלת דלתות

הובלת דלתות – איך מובילים וכמה זה עולה

הדלתות המותקנות בבתים של כולנו הן כבר מזמן לא רק אלמנט שחוצץ בין חדר לחדר ומאפשר מעבר – כיום מדובר בחלק מהותי מעיצוב מראה הבית שלכם, ולכן גם כשאתם עוברים דירה, אין שום צורך שתשאירו מאחוריכם את הדלתות שרכשתם במיטב כספכם והשקעתם בהתאמתם למרחב. המובילים המקצועיים של פורטל הובלות 100 יידאגו לתת לכם שירות מא' עד ת' גם בכל הקשור אל הובלת דלתות הבית שאתם רוצים לקחת עימכם. כדי שתכירו את כל מותגי וסוגי הדלתות השונים שישנם כיום בשוק ולהבהיר לכם מה הן הפעולות הנדרשות עבור הובלה והרכבת דלתות, הכנו לכם את המאמר הבא שייתן לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

 

הובלה והרכבת דלתות בבית הלקוח!
שירות בפריסה ארצית רחבה
פירוק הדלתות הישנות – בתוספת תשלום 
אפשרות הובלה עם מנוף והרמת דלתות לקומות גבוהות
אפשרות הובלה ישירות מחנות המפעל בתיאום מולכם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת דלתות בפריסה ארצית

 סוגי הדלתות השונות ודרך הובלתן:

סוג הדלת  מותגים עיקריים מאפייני הדלתות כיצד מובילים
הובלה של דלת פנדור פריום יוניק, פנדור יוניק, יוניק קלאסיק, למינטו הדלתות בסדרת יוניק הפופולארית של פנדור עשויות מ-2 לוחות פורמייקה בעובי 1.5 מ"מ, שבתחתיתם קנט פולימרי בעובי 7 ס"מ.  

 

 

 

 

 

נבצע פירוק כולל של הדלתות – על ציריהן, משקופיהן ושאר הרכיבים הכלולים בהן – ולאחר מכן נשנע אותן באופן ידני, דרך  המדרגות או המעלית, אל משאית ההובלה (במקרה של סוגי דלתות החורגות מן המשקל הממוצע, נצטרך לבצע את השינוע למשאית באמצעות מנוף). בדירה החדשה נדאג להתקנתן הסדירה במקומות המתאימים להן.

מובילים גם דלתות חמדיה Dream Color, Aquadoor, למינטו, רטרו בדלתות חמדיה מיוצרות דלתות פנים בגבהים של 205-217 ס"מ. סדרת Smart של החברה כוללת דלתות מיוחדות מונעות רעשים ועמידות במים, בעלות 5-7 שכבות של בידוד אקוסטי וסגסוגת פולימורית של כ-7 ס"מ בתחתית.
הובלה של דלתות אלון דלתות בציפוי למינטו, דלתות מעוצבות מאפוקסי, דלתות מעוצבות בחלונות, סדרת דולפין דלתות אלון מייצרים ומשווקים מגוון דלתות פנים מעץ ואף מזכוכית, בעיצובים שונים ובגדלים שונים לבחירת הלקוח.
הובלת דלתות רב בריח עם מנוף Plazo, סאנדור, מילניום, Mixclor, Top לרב בריח הותיקה מגוון רחב של דלתות פנים בגבהים שונים (נע לרוב בין 205 ל-240 ס"מ).
דלתות רשפים לורנס, צטרו, אליקנטה, אנקונה, מרבלה בדלתות רשפים מייצרים מגוון דלתות כניסה מעוצבות לבית, כולן כמעט בגובה של 2.85 ס"מ ורוחב של 1.38 ס"מ, ובתצורת כנף אחת, כנף וחצי או דו כנפי.
הובלה והרכבת דלתות עתיקות דלתות עתיקות נוטות להיות כבדות ומאסיביות במיוחד, עשויות לרוב מעץ מלא ומלאות עיטורים וקישוטים מחומרים כמו זהב וברזל. עקב משקלם הרב, את הדלתות העתיקות נדאג לפרק בזהירות המתבקשת. בסיום הפירוק נעמיס אותן אל המשאית בעזרת מנוף וכך גם נוריד אותן בדירה החדשה.

 

הובלה של דלתות עם חלון דגמי דלתות פנים מעוצבות עם חלון מיוצרים על ידי מרבית יצרני הדלתות, וכוללים חלונות זכוכית בגדלים שונים המותקנים בדלת. במקרים של דלתות עם חלון, נבצע את אותם השלבים כמו במקרים של הובלת דלת רגילה, אך בנוסף נדאג כמובן לכיסוי מלא ומקיף של אזור החלון, כדי למנוע ממנו להינזק בדרך.

 

כפי שאתם מבינים, בכל הקשור להובלת דלתות – תוכלו לסמוך עלינו ולעבור דירה בראש שקט, בידיעה שאנו נדאג לפתרון מלא ומקיף עבורכם בעניין זה. בין אם מדובר בהובלת דלתות עץ – שהן קלות יחסית במשקל וניתן להעבירן באופן ידני (אלא אם כן מדובר בעץ מלא, אז המשקל עלול לגרום לכך שיהיה צורך לבצע הובלה במנוף לדלתות), ובין אם מדובר בהובלת דלתות פלדה – שבה לרוב יש צורך להשתמש במנוף, בגלל הכובד שמקשה על הורדתן דרך המדרגות.

 

מה מחיר הובלת דלתות?

מחיר השירות של העברת הדלתות השונות שהצגנו כאן, כולל כמובן גם הובלת דלת פלדלת, עומד על החל מ-2000 ₪. עם זאת, קחו כמובן בחשבון כי במקרים שבהם יש להפעיל מנוף על מנת להעביר את הדלת, מחיר השכרתו מנוף עבור העברה סטנדרטית (עד 3 שעות עבודה, לגובה של עד 30 מטר) עומד על 300-600 ₪, בהתאם להיקף העבודה.

 

Call Now Button