הובלת זכוכית

כל מה שחשוב שתדעו לפני שתזמינו הובלת זכוכית    

חרדים לשלומו של המשטח השביר על השולחן במהלך מעבר הדירה? לארון עם דלתות הזכוכית החדש שקניתם? לזגוגיות שאמורות להגיע בבטחה לבית הלקוח? הובלות 100 תשמח להעניק לכם שירותי הובלת זכוכית במלוא המיומנות והזהירות ובמחיר משתלם. אצלנו תוכלו למצוא מובילים זמינים מהיום להיום שמבצעים את העברת הזכוכית באמצעות ציוד ייעודי, בהתאם לניסיון עצום בעבודה עם חומר הגלם הרגיש ולהמלצות קודמות.

הובלת זכוכית במקצועיות ובבטיחות מרבית!
שירות יעיל, מהיר ומקצועי

מובילים גם פסלי זכוכית, רהיטי זכוכית ופריטי יוקרה
שיטת הובלה בלעדית למוצרי זכוכית
צוות מובילים מנוסה ומקצועי בזמינות 24 שעות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו לטלפון:
053-7934-105

הובלת זכוכית באופן בטוח

האם כל מוביל מסוגל לבצע הובלת זכוכית?

מאות אלפי מוצרים, רהיטים וחפצים מיוצרים כיום מזכוכית וביניהם מקלחונים, שולחנות, זגוגיות לחלונות ולדלתות, מראות, כלי מטבח ואפילו חפצי אמנות שונים. כדי להעביר אותם בשלמותם ולהתגבר על סכנת השבירה המאיימת, חשוב למצוא איש מקצוע אחראי במיוחד, שיבצע הובלת זכוכית לאחר שביצע כמה וכמה הובלות דומות (להזמנת הובלת רהיטים מסוג זה לחצו כאן). מוביל טוב עם ניסיון ידע כיצד להתייחס לחומר, איך להרים את הזכוכית ולהניח אותה, כיצד לעטוף ולהסיע אותה כך שתגיע ליעדה ללא שריטה.

תחום הובלות ייחודי לפרטיים, ספקים ויצרנים

למרות שגם בעלי דירות זקוקים למוביל טוב שיבצע עבורם הובלת זכוכיות, את השירות מחפשים לרוב ובאופן נקודתי בעלי מקצוע המייצרים מוצרי זכוכית ומעוניינים בהובלה עדינה, מקצועית ואמינה מאוד. זהו תחום שנכנס תחת הובלות מיוחדות ומצריך גישה קפדנית, שונה משמעותית מזו שמתמקדת בהובלת חומרים אחרים כמו עץ או ברזל. למרות שלעתים מדובר בשירות הובלות קטנות בשל העובדה שמדובר בפריט אחד או כמה בודדים בלבד, הוא ייחשב כהובלה גדולה מבחינת התכנון וההיערכות אליה.

איך מובילים זכוכית באופן בטוח?

רבים מאמינים שיוכלו להוביל לבד את חפצי הזכוכית שלהם, אם רק יעטפו את המוצר וייסעו במתינות על הכביש. אלא שעיטוף לא מדויק או חלקי של המוצר עשוי לפגוע בו, לגרום להתנפצות, סדקים ושריטות. אז איך מובילים זכוכיות בדרך הבטוחה ביותר? ראשית, מתייחסים לדרכי הנסיעה: כביש רעוע עם בורות או פסי האטה גדולים עשויים להסב נזק משמעותי לזכוכית ולכן נדרשת בחירה מושכלת של כבישים ונתיבים מראש. בנוסף, כל הובלה תצטרך להתבצע ברכב (משאית או טנדר) שמתאים לגודל של המוצר ודרכי ההעמסה שלו.

הובלת פלטות זכוכית כבדות

אם נדרשת הובלת לוחות זכוכית, לא יהיה טעם להשתמש בארגזים גדולים, אלא לעטוף את הפריט בניילון בועות, ניילון נצמד ואפילו בד מסוים. בחלק מהמקרים, תתרחש הובלת פלטות של זכוכית הכוללת הצמדת ארגזים לפני הזכוכית, כדי למנוע סיכון לפגיעות במהלך הנסיעה. בנוסף נלקח בחשבון גם משקל הלוחות, שעשויים להיות מאסיביים וכבדים עד כדי צורך בעזרים כמו עגלות, מנוף או מלגזה.

כיצד עוטפים נכון חפצים מזכוכית?

הובלה נכונה מתחילה תמיד באריזה הנכונה. אם יש לכם חפצים קטנים כמו כלי מטבח או מראות, רצוי להניח אותם בארגזים קטנים ולהשתמש בניירות אריזה שימנעו חיכוך בין הפריטים. כל עטיפה והובלה של זכוכיות מצריכה כמובן גם תיוג ברור של כל ארגז כזה כשביר.

מובילים זכוכיות בכל גודל, במקצועיות ובזול!

אם דרושים לכם שירותי הובלה בירושלים והסביבה הכוללים זכוכית, נשמח לשלוח אליכם חברת הובלות מקצועית ועתירת ניסיון. המובילים שאנו עובדים איתם הם בעלי ניסיון ומיומנות בהובלות הזכוכית וישתמשו בכל דרך מתאימה כדי להבטיח את הגעת הזכוכית אל היעד בשלמותה. תוכלו למצוא דרכנו מובילים זולים ואיכותיים לכל סוגי הפריטים והגדלים ובזמינות גבוהה. הודות לקפדנות וחוסר הפשרות שאנחנו מגלים כלפי הובלות הזכוכית, תוכלו להיות בטוחים שנעניק לכם עבודה יעילה ואיכותית ככל שנידרש.

Call Now Button