חברת אריזה

שירותי אריזה להובלות!

ברור כשמש מתי יש צורך בשירות של חברת הובלה, אך לעתים לא כל כך ברור מתי יש צורך בשירות של חברת אריזה מומלצת. פורטל "הובלות 100" עושה לכם סדר בבלאגן, ובעיקר דואג לשלוח אליכם חברת אריזות בתים שתהפוך את מלאכת אריזת הבית שלכם למשחק ילדים. אז מתי כדאי להסתייע בשירות שכזה, איך הוא מתנהל וגם כמה ארגזים נדרשים לאריזת הדירה?

חברת אריזה לבתים ומשרדים במחיר הכי זול!
למה אנחנו?
שירות מהיום להיום
אספקת קרטונים במחירים הכי זולים
שילוב של שירותי אריזה, פריקה והובלה
מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
053-7934-105

חברת אריזה מומלצת

מתי יש צורך בשירות חברת אריזה למעבר דירה?

חברת אריזה והובלה היא למעשה חברה שמעניקה לכם שירות מקדים לפני הההובלה יוצאת אל הדרך. כידוע, על מנת להוביל את כל התכולה שלכם במעמד של מעבר דירה בירושלים או בכל עיר אחרת, הרי שיש צורך בהכנסת כל הפריטים שלכם – מכלי הבית ועד פריטי הלבוש, אל תוך ארגזים. הבעיה הגדולה? הכנסת חיים שלמים אל תוך ארגזים לוקחת לא מעט זמן, שלא תמיד יש לכם אותו.

על כן, במידה ואתם אנשים עסוקים מאד, או פשוט במקרים בהם אתם רוצים לעובוד כמה שפחות לפני המעבר המרגש שלכם – חברת האריזה היא הפתרון. חברת אריזת בית עובדת על פי טכניקות מתקדמות, כאשר כל המטרה היא לאפשר לכם מעבר מהיר וקל יותר, תוך שהפריקה גם תהיה מהירה וקלה. אז מה מצפה לכם עם שירות שכזה?

 

סיווג, מיון ואריזה נכונה

חברת אריזה ופריקה למעשה עובדת על פי שלושה שלבים: סיווג כל התכולה, מיון התכולה ולאחר מכן אריזה נכונה. כשאתם עובדים עם חברת אריזה, אתם לא צריכים לדאוג לארגזים בעצמכם, אלא חברת הובלות בירושלים תגיע עם מספר ארגזים בגדלים שונים על מנת לארוז לכם את הבית כנדרש.

שלב הסיווג הוא בעצם שלב המתמזג עם שלב טכניקת האריזה. בשלב זה מחליטים איך לארוז את הבית: האם על פי חדרים או על פי סוג הפריטים. לרוב, כדאי לסווג את הפריטים שלכם לפי סוגים, כך חוסכים יותר מקום בארגזים וגם החפצים נשמרים. על כן, אורזים בנפרד כלים שבירים, פריטי לבוש, כלי מטבח וכדומה.

המיון של התכולה הוא בעצם האפשרות שלכם לוותר על חלק מהפריטים בבית שלכם. לא תמיד יש לכם צורך בכל התכולה, כך שמעבר הדירה מאפשר לכם להיפרד מתכולה שאין לכם בה צורך, וכך גם ליהנות מאפשרות של מחיר חברת אריזה והובלה זול יותר, שכן המחיר מושפע בין היתר מכמות הארגזים שתובילו.

השלב האחרון הוא האריזה בעצמה, הכוללת עטיפה של פריטים שבירים, כמו גם ניצול אידיאלי של כל ארגז בכדי לנסות ולארוז בכמה שפחות ארגזים. המטרה? לנסות ולהוזיל עלויות, שכן כל ארגז שנפתח עולה לכם עוד כסף.

 

כמה ארגזים לערך יארזו בדירה שלכם?

מחירים של חברות אריזה מבוססים בין היתר על פי כמות הארגזים שיש לארוז. אז כמה ארגזים אתם צריכים? אם הדירה שלכם בת שלושה חדרים לדוגמא, לרוב תצטרכו 60 ארגזים, בעוד 70 ארגזים מיועדים לדירה בת 4 חדרים. שימו לב כי במידה ויש לכם דירה עמוסה יותר, סביר כי תצטרכו 20% נוספים של ארגזים.

Call Now Button