ארגזים למעבר דירה בירושלים

אצלנו אפשר להזמין ארגזים למעבר דירה בירושלים בזול

איפה אפשר להזמין קרטונים לפני הובלה, איך בוחרים את הקרטונים הנכונים, מה הציוד הנלווה הנדרש לאריזה, כמה עולים קרטונים ומה אפשר לארוז ללא ארגזים? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

היום ממש לא בעייתי למצוא מובילים בירושלים, במיוחד עם שירותים מתקדמים כמו שלנו להשוואת מחירים בין מובילים מומלצים, והבעיה האמיתית מתחילה דווקא אחרי שקובעים מועד להובלה – כעת צריך לארוז את כל הבית, אבל איפה אפשר לקנות קרטונים למעבר דירה בירושלים? ובכן, אנחנו דואגים לחסוך לכם בכסף ובמאמץ גם במקרה הזה, כשביכולתנו לספק לכם ארגזים במחירים זולים ומשתלמים – עד הבית. בנוסף, אם תזמינו כבר עכשיו הובלה גדולה דרך פורטל הובלות 100, נדאג לספק לכם הטבה משמעותית על רכישת הקרטונים, אז אל תפספסו הזדמנות לחסוך בכסף בדרך קלה ופשוטה.

עוברים דירה? הזמינו קרטונים בחצי מחיר!
מזמינים הובלת תכולת דירה? הקרטונים בחצי מחיר!
מכירת קרטונים לאריזה בירושלים והסביבה מהיום להיום
אפשרות לרכוש קרטונים משומשים למעבר דירה במחיר מוזל
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 053-7934-105
ארגזים למעבר דירה בירושלים

איך לבחור קרטונים למעבר דירה בירושלים?

אצלנו יש מבחר רחב של קרטונים מסוגים שונים, כשהעיקריים שבהם הם קרטונים חד גליים וקרטונים דו גליים. הסוגים השונים נבדלים במידת החוזק שלהם ובגודלם, וכל אחד מהם מתאים למוצרים ופריטים שונים.

לדוגמה, קרטון חד גלי קטן מתאים לחפצים קטנים וקלי משקל שאין חשש מכך שיארזו בתפזורת, כמו למשל תכולת המגירות שלכם. קרטון דו גלי קטן לעומת זאת יתאים לפריטים קטנים אך כבדים יותר, כמו למשל משקולות או פסלונים עדינים שיכולים להישבר בקלות.

קרטון בינוני חד גלי יתאים לפריטים שתופסים יותר מקום ושרצוי לסדר אותם בצורה נוחה בארגז, כמו למשל בגדים, מצעים ומגבות. ארגז בינוני דו גלי לעומתו יתאים יותר לכלי מטבח, כמו צלחות, כוסות, קערות וכדומה.

תוכלו לפנות אלינו עם כל שאלה שיש לכם בכל הנוגע למעבר דירה, ואנחנו נוכל להדריך וליידע אתכם בנוגע לכמות ולסוגי הקרטונים שמומלץ שתזמינו לפי גודל הדירה שלכם. כבר עכשיו נוכל להגיד לכם שאפילו לדירה קטנה צריך להיעזר במינימום של 20 קרטונים, ולדירות גדולות תצטרכו לפחות 80 קרטונים.

מה עוד צריך חוץ מארגזים להובלה?

אחרי שהבנתם איפה קונים ארגזים למעבר דירה בירושלים, יש עוד דברים שאתם צריכים לוודא שיש לכם כדי להשלים את האריזה. בנוסף לקרטונים, אנחנו ממליצים לרכוש גם חבילות של נייר אריזה כדי להגן על כלים שבירים (אפשר במקום להיעזר גם בנייר עיתון), טושים שחורים עבים שאיתם ניתן יהיה לסמן את הקרטונים עם הציוד השביר, וכמובן נייר דבק חזק – תצטרכו בין 4-6 גלילים של דבק, בהתאם לכמות הארגזים שברשותכם.

כמה עולה להזמין קרטוני הובלה?

המחירים של קרטונים למעבר דירה בירושלים נעים בין 3-8 שקלים, בהתאם לגודל וסוג הארגז. מניסיוננו, לדירות קטנות של 2-3 חדרים עלות הזמנת הקרטונים יוצאת בסביבות 600-1,800 שקלים, ולדירות גדולות של 4-5 חדרים העלות יוצאת בין 1,800-3,500 שקלים. כמובן שההוצאה שלכם יכולה להיות פחותה מזו בהרבה, זאת בהתאם לכמות הפריטים שאתם צריכים לארוז בתוך ארגזים.

אילו פריטים לא צריך לארוז בתוך קרטון?

תוכלו לחסוך לעצמכם יותר כסף אם תארזו פריטים מסוימים בשקיות זבל במקום בקרטונים. מצעים ובגדים למשל אפשר להכניס לתוך שקיות זבל, ולטעמנו אין באמת צורך להזמין עבורם ארגזים באופן פרטני. עם זאת, פריטים שבירים העדיפו תמיד לארוז בקרטונים, ולא רק זה, אלא גם מומלץ שתרפדו את הקרטונים היטב כדי שלא יישברו בתוכם. תוכלו להרוג 2 ציפורים במכה אחת אם תארזו למשל מגבות בתוך הקרטונים של כלי המטבח, בצורה כזו שהמגבות יגנו על הכלים מפני חבלות ותזוזה בתוך הקרטון.

Call Now Button