הובלת קרמיקה

הובלת קרמיקה ושיש בפריסה ארצית –במחיר הכי זול

האם הובלת שיש וקרמיקה חייבת להתבצע עם מנוף, וכמה בכלל היא אמורה לעלות? התשובות נמצאות כאן לפניכם.

בדרך כלל מובילים נקראים להוביל פריטים שגרתיים למדי, כמו ספה, שולחן או מיטה. פריטים שכאלה אפשר לפעמים להעביר גם ללא עזרת מובילים, אך לעיתים נדרשים שירותי הובלה מתקדמים שאיש אינו יכול לבצע לבדו. בין המקרים האלה ניתן למנות הובלת קרמיקה ושיש – שני חומרים עדינים שעלולים להישבר בקלות אם לא מטפלים בהם כמו שצריך בזמן ההובלה. דרך פורטל המובילים בישראל תוכלו להזמין מובילים מומלצים שמומחים בהובלת חומרים מסוג זה, אשר משתמשים בכלים מתאימים שמטרתם למנוע כל אפשרות של תאונה. אנחנו דואגים לכם להצעות מחיר זולות, ואתם רק צריכים לבחור את המוביל שההצעה שלו נראית לכם מתאימה. תוך דקות ספורות תגלו כמה אמורות לעלות הובלות שיש או קרמיקה בזול, והדבר הנפלא באמת – השירות הזה ניתן לכם בחינם!

הזמינו הובלת קרמיקה ושיש במחיר הזול בישראל!
הובלת פלטות קרמיקה ושיש לקומות גבוהות עם מנוף
הובלות בזמינות 24 שעות ביממה
מובילים לכל יעד בארץ

לקבלת הצעת מחיר הרימו אלינו טלפון:
053-7934-105

הובלת שיש וקרמיקה עם מנוף

האם חייב לעשות הובלת שיש עם מנוף?

שיש זה לא דבר שקל להעביר – תרתי משמע. מדובר בחומר כבד מאוד שמשקלו בהובלות גדולות יכול להגיע לכמה טונות. תוסיפו לזה את העובדה שמדובר בחומר יקר, והנה לכם עוד סיבה למה חשוב מאוד לבצע את ההובלה בעדינות ובשיא הזהירות. הובלת פלטה של שיש עם מנוף היא הדרך העדיפה לבצע את העבודה הזו, מכיוון שלעיתים לא ניתן להרים את הפלטה באופן פיזי ולהעביר אותה בסבלות. אם מדובר לעומת זאת בפלטת שיש קטנה, בהחלט אפשר להעביר אותה בלי מנוף – הכול תלוי במשקל ובגודל השיש, אנחנו בפורטל הובלות 100 בירושלים תמיד כאן לשירותכם.

 

למה כדאי להעביר גם קרמיקה עם מנוף?

קרמיקה היא עדינה יותר משיש, ומכה קטנה יכולה לשבור סחורה שלמה. כשמובילים משטח גדול של קרמיקה אין דרך אחרת לבצע זאת באמצעות הובלה עם מנוף. לא רק המובילים יעדיפו לבצע הובלת משטח קרמיקה עם מנוף, אלא גם אתם, כשתראו עד כמה יעילה, זהירה ומהירה יכולה להיות העבודה כך. אם יש הרבה משטחים, על אחת כמה וכמה שמנוף הוא הכלי שמומלץ לעבוד איתו, אולם אם מדובר במשטח אחד בלבד, ייתכן שהמובילים יוכלו להעביר את הקרמיקה בסבלות למשאית, ללא התערבות מנוף.

 

כמה עולה הובלת קרמיקה או שיש?

הצעת המחיר שתקבלו מהמובילים ככל הנראה כבר תכלול את האפשרות של שימוש במנוף, ותעמוד על בין 200-650 שקלים. מהבחינה הזו אין כלל הבדל בין הובלה שכזו לבין הובלת פסנתר לצורך העניין – עיקר המחיר מושפע מהשימוש במנוף, ומשתנה על פי זמן השימוש בו. ככל שצריך להעביר יותר קרמיקה או שיש במשקל כבד, כך עלות הובלת קרמיקה תהיה יקרה יותר. אם לא צריך להשתמש במנוף, עלות ההובלה תהיה מינימלית. עוד יש לציין כי הובלת שיש מצריכה לעיתים מספר רב של סבלים, לכן חשוב להתחשב בעובדה זו אם אתם מתכננים להשאיר טיפ למובילים בסוף ההובלה. מעוניינים לברר מחירים נוספים? כנסו למחירון הובלות ובדקו את כל העלויות!

Call Now Button