הובלת מזגן

הובלת מזגן בזול כולל פירוק – שירות בפריסה ארצית

האם מובילים יכולים גם להתקין את המזגן בבית החדש, כמה עולה הובלת מזגן ולמה חשוב לבטח הובלה שכזו? כל התשובות נמצאות כאן לפניכם.

אם אתם עוברים דירה אתם ככל הנראה משאירים כמה דברים מאחור שכבר אין לכם צורך בהם. אלו יכולים להיות למשל ספה ישנה ושחוקה או תנור שכבר בקושי עובד כמו שצריך, אך יש דבר אחד שלא תוותרו עליו בחום הישראלי – המזגן שלכם! האם אפשר לבצע הובלת מזגן מדירה אחת לאחרת? כמובן שכן, ובעזרת המובילים שתמצאו כאן בפורטל המובילים בישראל תזכו גם לעשות זאת בזול. אנחנו מוצאים לכם מוביל מומחה למזגנים שידע כיצד לפרק את המזגן ולהוביל אותו בבטחה אל היעד שלו, ונעשה זאת עבורכם תוך דקות ספורות ובחינם!

הובלת מזגן לכל יעד במחיר הכי זול!
צריכים הובלה דחופה? הזמינו מובילים מעכשיו לעכשיו!
הובלת מזגנים רצפתיים, מיני מרכזיים ועיליים
אפשרות להזמין שירותי מנוף

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 053-7934-105

הובלת מזגן בפריסה ארצית

הובלת מזגן כולל התקנה – האם זה כדאי?

את התקנת המזגן צריך לבצע מתקין מזגנים מקצועי, ולצורך עבודה מסוג זה נדרשות פעולות רבות שלמובילים אין הסמכה להן. אפילו אם המוביל מנוסה מאוד וכבר העביר לא מעט מזגנים בחייו, מומלץ שלא תסמכו על אדם שאינו איש מקצוע בתחום המזגנים ובחיבור המזגן בבית החדש שלכם. צריך לעיתים לקדוח חורים בקירות ולבצע התאמות כאלו ואחרות, ועבודה שנעשית על ידי מתקין מזגנים תהיה מקצועית יותר מזו שיעשה כל מוביל או סבל. יחד עם זאת, העברת מזגן לדירה חדשה היא בהחלט עבודה שמותאמת לחברת הובלה עם ניסיון, כשהמובילים ידעו כיצד למגן את המזגן כמו שצריך בעת ההעברה כך שלא ייווצר שום נזק למנוע שלו.

 

כמה עולה להוביל מזגן?

אף על פי שמדובר בפריט שהוא שונה משולחן או מקרר ושמצריך עבודה מעט יותר מורכבת, זה לא גורם לעלייה בעלות ההובלה שלו כל עוד עושים את זה איתנו. אנחנו יכולים למצוא לכם הצעות מחיר זולות במיוחד שנעות בין 180-350 שקלים, לכן אל תתפלאו מהמחיר הזול שיציעו לכם המובילים שלנו. ישנם מקרים יוצאים דופן עם זאת, למשל הרמת מזגן עם מנוף תעלה מעט יותר. זאת מכיוון שעל מנוף הרמה משלמים בנפרד ולפי שעה מחיר שנע בין 200-300 שקלים, ולעיתים אי אפשר להימנע משימוש בו.

 

ודאו שהמזגן שלכם מבוטח בהובלה

אם יש משהו שאתם רוצים לוודא שאתם מקבלים מהמובילים שאתם מזמינים, זה ביטוח על המזגן שהם מעמיסים ומשנעים. הובלת מזגנים צריכה להתבצע בעדינות ובזהירות, ומכה אחת קטנה יכולה לפגוע במנוע של המזגן, לכן ודאו שהמובילים מספקים לכם ביטוח כך שתקבלו פיצוי במקרה של נזק. שימו לב שלא כל מוביל מספק באופן אוטומטי ביטוח, לכן זה נושא שצריך לברר אותו טרם מזמינים הובלה בירושלים. אם אתם מעוניינים בהובלה עם ביטוח, בקשו זאת מאיתנו במעמד שיחת הטלפון ואנחנו נדאג למצוא לכם מוביל מומלץ שגם מספק ביטוח במחיר זול להובלה של מזגן.

Call Now Button