הובלת חבילות

הובלת חבילות בכל גודל ­– במחיר משתלם ובפריסה ארצית רחבה

למה כדאי לבחור בחברת הובלה על פני חברת שליחויות לצורך הובלת חבילות, האם ניתן להוביל חבילה 24 שעות ביממה ובכל יום בשבוע, מה צריך לעשות כדי לוודא שההובלה תתבצע במהירות האפשרית וכמה עולה להוביל חבילות ברחבי כל הארץ? כל התשובות מחכות לכם כאן.

לא לכל אחד יש את האפשרות לשנע חבילות בגודל כזה או אחר לרחבי כל הארץ. יתכן שאתם מתקשים למצוא לכך את הזמן או כלי הרכב מתאים, אך אל דאגה, כי יש מי שעושה זאת עבורכם ובמחיר זול ומשתלם במיוחד! אנחנו בחברת הובלות 100 עוזרים לאלפי ישראלים להעביר לא רק את הבית, המשרד או החנות ממקום למקום, אלא גם חבילות בודדות לכל יעד בארץ. הובלת חבילות בעזרתנו תצא לכם משתלמת מאוד, ואתם יכולים להרים אלינו טלפון ולקבל הצעת מחיר כבר עכשיו, שתראה לכם כמה אפשר לחסוך אם בוחרים במובילים הנכונים.

הובלת חבילות בכל יום ובכל שעה
במחירים נוחים לכל כיס
ניתן להזמין הובלה דחופה מהרגע להרגע
אפשרות להעברת פריטים גדולים ושבירים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
053-7934-105

הובלת חבילות לכל יעד בארץ

 

למה לבחור בחברת הובלות על פני חברת שליחויות?

אמנם לא חסרים נותני שירות שיכולים לשנע עבורכם חבילות, ואכן תוכלו לחפש לעצמכם חברת שליחויות, אך חכו לפני שתעשו זאת. לחברות השליחויות יש מחירונים משלהן, שלרוב יקרים הרבה יותר מהמחירונים של חברת הובלה מומלצית ואמינה. הסיבה לכך היא שחברת הובלה נותנת לכם הצעת מחיר על הובלת חבילות לכל הארץ על פי מחירון ההובלות שלה, כך שחבילה קטנה או גדולה תעלה בסך הכל כמו הובלת אריזת קרטון. מה שישפיע בעיקר על העלות זה מרחק ההובלה והיום והשעה שבהם היא נעשית, ובנוגע למשקל החבילה – הוא כמעט ואינו משחק תפקיד משמעותי.

 

מובילים חבילות בכל יום ובכל שעה

אנחנו לא מגבילים אתכם בשעה שבה תבחרו לשלוח חבילה, ואם אתם רוצים להפתיע אדם מסוים עם חבילה בסוף השבוע או לשלוח מוצר לחנות מסוימת באמצע הלילה, תוכלו לעשות את זה דרכנו ובזול. אנחנו גם עובדים במהלך החגים, כך שאם למשל אתם מעסיקים עובדים שאתם מעוניינים להפתיע אותם בחבילות שי לחג עד הבית, נוכל לסייע לכם בכך אפילו לקראת ערב החג עצמו. כל האפשרויות פתוחות בפניכם איתנו, ואתם רק צריכים לבקש – אנחנו נדאג לספק את כל צרכיכם.

 

הובלה לחבילות מעכשיו לעכשיו – גם זה אפשרי

צריכים להוביל חבילה באופן דחוף ובהול ממיקומכם למיקום אחר ברחבי הארץ? אנחנו נדאג לכם להובלה דחופה! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיד לנו שדרושה לכם הובלה דחופה, ואנחנו נהיה אצלכם עם טנדר תוך פחות משעה. נסייע לכם לשנע את החבילה שלכם למיקום הנדרש כבר באותו יום, בלי שתצטרכו לחכות וללא שום עיכובים – אנחנו מתחייבים לעמידה בזמנים!

 

מחירון הובלת חבילות מכל סוג

לא משנה לנו מה נמצא בתוך החבילה – רק מה הגודל והמשקל שלה. הסיבה לכך היא שחבילה גדולה עשויה להצריך 2 סבלים, ועל כן התשלום להובלתה יהיה רב יותר מאשר הובלת חבילה קטנה שניתן לבצע עם סבל אחד בלבד. כך או אך, אנחנו מתחייבים למחירים הוגנים להובלה, ותוכלו לראות אותם בטבלת המחירון הבאה.

שירות ההובלה הנדרש כמה עולה ההובלה?
כמה עולה הובלת חבילות קטנות

להובלת מספר חבילות בגודל קטן, ארוזות בתוך ארגזי קרטון.

300 – 200 ₪
מה מחיר הובלת חבילות גדולות

להובלת פריטים גדולים וכבדים – כולל פריטים שבירים.

400 – 300 ₪
כמה משלמים להובלת חבילה בבניין ללא מעלית?

על הובלת חבילה גדולה וכבדה בחדר מדרגות מקומה שנייה ומעלה.

20% תוספת
כמה משלמים תוספת למנוף?

לחבילות גדולות ומיוחדות שמצריכות הובלה עם מנוף.

200-300 ₪

 

Call Now Button